Kosmonosy 2021 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: JL
Místo: Kosmonosy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 12. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  736 284 709

Začátek rezervace: 06. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 10. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  06. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 10. 09. 2021 00:00
Zadal: Martin Klimo

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosmonosy-11650.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Radimovice LIRobert Marek
22Dneboh MBOndřej Jirčák
33Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
44Veselá MBOlda Česák
55Jirkov AJNBlanka Kuntošová
66Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
78Dubenec TUBlanka Kuntošová
89Desná III JNBlanka Kuntošová
910Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
1011Tatobity SMBlanka Kuntošová
1112Karlinky LIBlanka Kuntošová
1213Sychrov MBBlanka Kuntošová
1314Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1415Bechov MBBlanka Kuntošová
1516Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
1617Olešnice SMBlanka Kuntošová
1718Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1819Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
1920Břehy MBBlanka Kuntošová
2021Košťálov SMBlanka Kuntošová
2122Březová LIJakub Švarc
2223Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
2324Pěnčín JNMarek Mrkvička
2425Žehrov MBMatěj Hajlich
2526Třebnouševes JCMichal Pour
2627Ploukonice SMJan Drbola
2728Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
2840Krásná Ves MBJan Macoun
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Pěnčín JNMichaela Ptáčková
25Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
36Bratříkov JNBlanka Kuntošová
47Sychrov MBBlanka Kuntošová
58Bechov MBBlanka Kuntošová
69Katusice MBBlanka Kuntošová
710Košťálov SMBlanka Kuntošová
811Olešnice SMBlanka Kuntošová
912Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1013Břehy MBBlanka Kuntošová
1114Jeřmanice LIKristýna Matějková
1215Bukovno MBVašek
1330Krásná Ves MBJan Macoun


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,5616,5416,562021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM17,0716,6917,072016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM17,0817,1817,182014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Ploukonice SM16,3417,2417,242021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kosmonosy MB16,2917,3917,392020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Ploukonice SM17,2217,4617,462020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Veselá SM17,4617,2217,462020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychrov MB16,7317,5217,522020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Košťálov SM17,5316,3817,532019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Borovice MB17,6017,4317,602016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kosmonosy MB16,8017,6617,662021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM16,8517,6817,682018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Katusice MB17,7417,5917,742020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Sychrov MB17,2917,8117,812021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malá Skála BéčkoJN16,9717,8717,872020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bratříkov JN17,9217,8717,922016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Katusice MB17,9217,1117,922018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychrov AMB17,5317,9417,942018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychrov MB17,9617,7017,962014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bratříkov JN18,0317,5918,032020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Myštěves HK16,6218,0918,092014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Libuň JC17,4618,0918,092017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Jeřmanice LI18,1517,1918,152020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Košťálov SM18,2017,9618,202016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC17,6318,2118,212013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bechov MB18,2117,1218,212021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC--18,212013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jablonec nad Jizerou SM18,0018,2318,232017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jablonec nad Jizerou SM18,3018,1918,302016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Olešnice SM18,1618,3018,302021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Obrubce MB18,1018,3318,332016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Břehy MB18,3718,4018,402016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Břehy MB--18,472013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála BéčkoJN18,4918,1818,492019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Benešov u Semil SM--18,502013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bratříkov JN18,5817,0318,582021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Malá Skála BéčkoJN18,6518,3618,652014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Krásná Ves MB18,7818,3518,782017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Jeřmanice LI18,8718,4818,872018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratříkov JN--18,882013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Bratříkov JN19,0818,9919,082014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Benešov u Semil SM18,4519,2619,262021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Břehy MB18,5119,3619,362020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov AMB19,3718,1419,372019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Huť JN19,1719,3819,382017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Břehy MB17,3319,4119,412021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bratříkov JN18,0419,4519,452017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Katusice MB19,4617,0819,462021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň JC18,1319,5619,562014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Jeřmanice LI19,5219,6919,692016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Benešov u Semil SM19,3219,8419,842020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sychrov OLEMB18,7219,8619,862020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Malá Skála BéčkoJN18,3119,9219,922016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jeřmanice LI19,2420,0220,022021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Benešov u Semil SM20,0918,1920,092018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Sychrov MB--20,192013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Pěnčín JN20,5220,5520,552021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Břehy MB20,9418,9720,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Huť JN21,0620,2321,062014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jeřmanice LI21,3117,9321,312019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Bratříkov JN19,2321,3821,382018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bechov MB21,1721,5821,582020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Břehy MB20,8721,6621,662014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB21,7321,5221,732014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Krásná Ves MB21,9620,5321,962014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Košťálov SM22,0117,5822,012017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sychrov MB20,8022,1722,172016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Pěnčín JN21,5522,2022,202020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Borovice MB--22,302013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sychrov MB22,2622,6322,632017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Jeřmanice LI22,7222,4322,722014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Libuň JC21,4022,8222,822018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Sychrov MMB21,5422,8922,892017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Borovice MB20,5123,4023,402017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Sychrov BMB23,5821,8323,582018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Krásná Ves MB24,9124,0124,912021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Mříčná SM21,7524,9124,912019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kosmonosy MB24,6225,4025,402018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Benešov u Semil SM24,8225,5025,502017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Huť JN--25,652013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Krásná Ves MB17,9425,9725,972016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--27,142013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Krásná Ves MB--28,782013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Košťálov SM29,2529,7629,762020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Libuň JC26,3230,2430,242016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Sychrov BMB30,5619,3330,562019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Bukovno MB28,9930,8830,882021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Katusice MB32,5632,0132,562019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Kosmonosy MB35,0817,9635,082019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Malá Skála BéčkoJN--37,572013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Smidary HK37,8918,3137,892017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krásná Ves MB38,4218,4638,422020/09/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Huť JN40,1839,5440,182016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Malá Skála BéčkoJN42,7344,4644,462018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Malá Skála BéčkoJN48,4144,0148,412017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Borovice MB17,4064,0264,022014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Bratříkov JN78,0240,7978,022019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Kosmonosy DorkyMBNPNPNP2021/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/06/10 Kosmonosy, Kosmonosyký pohár - Memoriál Karla Sprostého
BP
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého
BP
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže