Kosmonosy 2023 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: JL
Místo: Kosmonosy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 13. 05. 2023 14:30
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  736284709

Začátek rezervace: 08. 05. 2023 20:00
Konec rezervace: 12. 05. 2023 20:00
Začátek tipování:  08. 05. 2023 20:00
Konec hlasování: 12. 05. 2023 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosmonosy-12947.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
15Dobšín Kamenice MBBlanka Kuntošová
26Sychrov MBBlanka Kuntošová
37Dneboh MBBlanka Kuntošová
48Rašín JCBlanka Kuntošová
59Jirkov AJNBlanka Kuntošová
610Obrubce MBBlanka Kuntošová
711Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
812Březová LIBlanka Kuntošová
913Tatobity SMBlanka Kuntošová
1014Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1115Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1216Olešnice SMBlanka Kuntošová
1317Košťálov SMBlanka Kuntošová
1418Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1519Karlinky LIBlanka Kuntošová
1620Třebnouševes JCBlanka Kuntošová
1721Žehrov MBBlanka Kuntošová
1822Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
1923Doubrava MBBlanka Kuntošová
2024Velichovky NABlanka Kuntošová
2125Dubenec TUBlanka Kuntošová
2226Břehy MBPetr Zavrtálek
2328Frýdštejn JNDaniel Matura
2429Bukovice BejkowiceNAJakub Šmída
2530Bechov MBAleš Pitro
2631Běloves NAAleš Stradiot
2732Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKMyštěvandy Myštěvandy
22Pšánky HKBlanka Kuntošová
33Pěnčín JNBlanka Kuntošová
44Olešnice SMBlanka Kuntošová
55Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
66Ploukonice SMBlanka Kuntošová
77Katusice MBBlanka Kuntošová
88Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
99Sychrov MBBlanka Kuntošová
1010Jeřice JCBlanka Kuntošová
1111Bratříkov JNBlanka Kuntošová
1212Krásná Ves MBNikola Bulířová
1313Radimovice LIAnna
1414Bechov MBBlanka Kuntošová
1515Břehy MBBlanka Kuntošová
1616Bukovno MBMarie Čubanová
1719Kosmonosy dorkyMBLucie Dlouhá


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,3716,2316,372023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kosmonosy MB16,3816,3916,392019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Frýdštejn JN16,4316,5416,542023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Zahorčice ST16,6616,4516,662019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dubenec TU16,6916,7416,742022/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Kosmonosy MB16,4316,8716,872018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jablonec nad Jizerou SM16,8816,8716,882016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Sychrov MB16,4216,8816,882021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC16,7016,9016,902020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC16,9216,3716,922014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Renmotor Jinolice JC16,9316,1716,932016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Olešnice SM16,9416,8216,942022/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK16,5916,9516,952016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dneboh MB16,8316,9816,982021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Březová LI16,7316,9816,982023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Tatobity SM16,2817,0217,022022/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC17,1016,6517,102017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB17,1217,1117,122023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Tatobity SM17,1217,0317,122023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Obrubce MB16,6417,1317,132019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Kosmonosy MB17,0017,1417,142017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Libuň JC--17,142013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Rašín JC17,1917,1817,192023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bezděkov pod Třemšínem PB17,2016,5417,202016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Frýdštejn JN17,1017,2017,202020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Renmotor Jinolice JC--17,212013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Tatobity SM16,9617,2417,242018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dubenec TU16,9317,2417,242019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kosmonosy MB17,2416,8217,242016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Tatobity SM16,8017,2517,252020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Dneboh MB17,1317,3117,312020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zlatá Olešnice JN17,3417,1717,342018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dubenec TU16,6717,3417,342020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Obrubce MB17,3617,1717,362018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Frýdštejn JN17,3916,5117,392022/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jirkov AJN17,4317,2617,432023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Břehy MB17,4416,9717,442020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Tatobity SM17,4117,4617,462021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sychrov MB17,4916,8517,492019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Olešnice SM16,9017,4917,492021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Krásná Ves MB17,5117,4617,512020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Zlatá Olešnice JN17,1017,5317,532017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dobšín Kamenice MB17,5417,2917,542023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Benešov u Semil SM17,2417,5417,542020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Sychrov MB17,5917,1617,592022/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dobšín Kamenice KameniceMB17,6717,4217,672016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Olešnice SM17,4317,7017,702023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dobšín Kamenice - KameniceMB17,4917,7117,712014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Pšánky HK17,4717,7217,722017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Dubenec TU16,9317,7817,782021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Sychrov MB17,7917,3117,792016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Obrubce MB17,8217,1217,822016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Jirkov JN17,8817,4717,882017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Pšánky AHK--17,892013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Frýdštejn JN16,9917,9117,912021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sychrov MB17,9117,4317,912020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dneboh MB16,8317,9117,912018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jirkov JN17,9216,8017,922019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Košťálov SM17,5417,9517,952023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Tatobity SM17,1117,9617,962019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Dneboh MB17,0417,9617,962017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Chyjice JC17,2517,9717,972019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Podůlší BéčkoJC17,6717,9817,982016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Bašnice JC17,9917,9817,992014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Dobšín Kamenice MB17,9917,1417,992021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Dubenec TU18,0117,9018,012023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Libuň JC17,5918,0118,012014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Břehy MB18,0118,0118,012021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Krásná Ves MB18,0217,7018,022021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Březová LI18,0317,8818,032020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Karlinky LI18,0118,0318,032022/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jirkov JN17,5718,0818,082020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Pšánky HK17,2518,0818,082018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Krásná Ves MB18,1217,6918,122019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Malá Skála JN17,6718,1418,142018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Obrubce MB18,2117,1918,212022/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Břehy MB18,0418,2218,222023/05/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Krásná Ves MB17,8018,2718,272017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Březová LI17,6918,2818,282022/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Jílové u Držkova JN18,2917,9918,292021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Košťálov SM18,3017,7518,302021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Jirkov JN--18,322013/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Dneboh MB18,2418,3718,372016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Bechov MB17,3318,3818,382021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Jirkov JN17,9518,3818,382018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Veselá MB18,4018,1518,402016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Veselá MB18,4118,0518,412018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Dobšín Kamenice MB17,8418,4118,412020/09/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Veselá MB17,7818,4218,422019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Malá Skála JN18,4417,2418,442019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Jirkov JN18,0418,5118,512016/05/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Žehrov MB18,5518,3518,552021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Jirkov JN18,5517,1218,552014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Břehy MB18,3418,5518,552019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Třebnouševes JC18,1918,5718,572021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Malá Skála JN18,1618,5918,592017/05/20 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dobšín Kamenice KameniceMB18,5917,3518,592018/05/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Pšánky BHK17,8418,6218,622014/05/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Dobšín Kamenice KameniceMB18,6317,7718,632019/05/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Karlinky LI18,5518,6418,642021/09/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2018/06/10 Kosmonosy, Kosmonosyký pohár - Memoriál Karla Sprostého
BP
2019/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2019/06/09 Kosmonosy, fotbalové hřiště, Memoriál Karla Sprostého
BP
2020/09/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2022/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2022/05/22 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2023/05/13 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2023/05/14 Kosmonosy, Memoriál Karla Sprostého
BP
2024/05/18 Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/18 Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse
JL
2024/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
2024/07/06 Dubenec, JL Dubenec
JL
2024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga