Kosmonosy 2018 - Memoriál Josefa Ryse

Liga: JL
Místo: Kosmonosy
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 19. 05. 2018 10:00
Kontakt:   Miroslav Příhoda
Telefon:  +420 736 284 709

Začátek rezervace: 14. 05. 2018 20:00
Konec rezervace: 18. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  14. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 18. 05. 2018 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště 
e-mail: miran75@seznam.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosmonosy-9298.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pšánky HKDan Všetečka
22Jílové u Držkova JNLukáš
33Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
44Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
55Obrubce MBDavid Velát
66Velké Hamry JNBlanka Kuntošová
77Bechov MBMiloslav Tauchman
88Dneboh MBLukáš Danda
99Krásná Ves MBVašek
1010Olešnice SMLukáš Marek
1111Tatobity SMDan Všetečka
1212Jirkov JNMíra Berka
1313Malá Skála JNRadek Havelka
1414Dobšín MBFilip Hájek
1515Veselá MBOlda Česák
1616Košťálov SMLenka Poloprutská
1717Podůlší BéčkoJCLoumis
1818Sychrov MBMichal Kuntoš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Libuň JCHana Jarolímková
22Jeřmanice LISDH Odolenovice
33Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
44Malá Skála Béčko JNAndrea Vavřichová
55Sychrov "B"MBBarbora Křapková
66Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Košťálov SMLenka Poloprutská
99Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1020Sychrov "A"MBBarbora Křapková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Benešov u Semil SM17,0716,6917,072016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Benešov u Semil SM17,0817,1817,182014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Borovice MB17,6017,4317,602016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM16,8517,6817,682018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratříkov JN17,9217,8717,922016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Katusice MB17,9217,1117,922018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychrov AMB17,5317,9417,942018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychrov MB17,9617,7017,962014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Myštěves HK16,6218,0918,092014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libuň JC17,4618,0918,092017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM18,2017,9618,202016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,6318,2118,212013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Libuň JC--18,212013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jablonec nad Jizerou SM18,0018,2318,232017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jablonec nad Jizerou SM18,3018,1918,302016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Obrubce MB18,1018,3318,332016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Břehy MB18,3718,4018,402016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Břehy MB--18,472013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Benešov u Semil SM--18,502013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN18,6518,3618,652014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krásná Ves MB18,7818,3518,782017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI18,8718,4818,872018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Bratříkov JN--18,882013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bratříkov JN19,0818,9919,082014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Huť JN19,1719,3819,382017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bratříkov JN18,0419,4519,452017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC18,1319,5619,562014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jeřmanice LI19,5219,6919,692016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Malá Skála BéčkoJN18,3119,9219,922016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Benešov u Semil SM20,0918,1920,092018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Sychrov MB--20,192013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Břehy MB20,9418,9720,942017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Huť JN21,0620,2321,062014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bratříkov JN19,2321,3821,382018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Břehy MB20,8721,6621,662014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB21,7321,5221,732014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Krásná Ves MB21,9620,5321,962014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Košťálov SM22,0117,5822,012017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychrov MB20,8022,1722,172016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Borovice MB--22,302013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Sychrov MB22,2622,6322,632017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Jeřmanice LI22,7222,4322,722014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Libuň JC21,4022,8222,822018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov MMB21,5422,8922,892017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Borovice MB20,5123,4023,402017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Sychrov BMB23,5821,8323,582018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kosmonosy MB24,6225,4025,402018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Benešov u Semil SM24,8225,5025,502017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Huť JN--25,652013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Krásná Ves MB17,9425,9725,972016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--27,142013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Krásná Ves MB--28,782013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Libuň JC26,3230,2430,242016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Malá Skála BéčkoJN--37,572013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Smidary HK37,8918,3137,892017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Huť JN40,1839,5440,182016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Malá Skála BéčkoJN42,7344,4644,462018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malá Skála BéčkoJN48,4144,0148,412017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Borovice MB17,4064,0264,022014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/19 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2008/05/17 Kosmonosy, MB, Memoriál J. Ryse
JL
2010/05/22 Kosmonosy, -, MEMORIÁL J. RYSE
JL
2013/05/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
-
2013/05/18 Kosmonosy, požární hřiště, Memoriál Josefa Ryse
JL
2014/05/17 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2015/05/23 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2016/05/21 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/05/20 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2017/06/17 Kosmonosy, sportovní areál, Memoriál Karla Sprostého
BP
2018/05/19 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/05/26 Mříčná, Mříčenský pohár
JL
2018/05/27 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2018/06/09 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2018/06/17 Velké Hamry, Hamrovský pohár
JL
2018/08/18 Huť, Pohár sklářské hutě
JL
2018/08/19 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2018/09/09 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2018/09/15 Borovice, Borovický pohár
JL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2018/09/22 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga