Kosořice - finále 2019 - Kosořice - finále

Liga: FNC
Místo: Kosořice
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 24. 08. 2019 20:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 14. 08. 2019 20:00
Konec rezervace: 24. 08. 2019 00:01
Začátek tipování:  24. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 24. 08. 2019 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosorice-10128.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřice JCMichal Odzgan
22Záskalí LIhasici Bezaskovice
33Březová LIMartina Šámalová
44Karlinky LIJaroslav Vobecký
55Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
66Bukovno bukovnoMBVaclav
77Pěnčín JNMarek Mrkvička
88Krásná Ves MBJan Macoun
99Krásná Ves BMBJan Macoun
1010Velké Hamry JNAdam Vít
1111Těpeře JNAdam Vít
1212Příchovice JNPetra Černá
1313Hradčany LITomáš Marvan
1414Škodějov SMRoman Dolenský
1515ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNikola Doležalová
1616Chyjice JCZdeněk Tejchman
1717Dlouhá Lhota MBNikola Šnýdrová
1818Bechov MBMiloslav Tauchman
1919Jeřmanice LIJan Kühnel
2020Odolenovice JNJan Macháček
2121Mělník BlataMEDominika Pecháčková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice JNDavid Beránek
22Zlatá Olešnice JNPetra Černá
33Mělník BlataMEDominika Pecháčková
44Hodkovice nad Mohelkou LIhasici Bezaskovice
55Jeřmanice LIKristýna Matějková
66ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNikola Doležalová
77Bechov MBTadeáš Odstrčilík
88Raspenava LILuboš Roušal
99Břehy MBNikola Šnýdrová
1010Kosořice MBMartina Hrušková
PS-12 muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostroměř JCZdeněk Tejchman
22Smržovka ženyJNPetra Engelová
33Bystřice JCMichal Odzgan
44Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
55Záskalí LIhasici Bezaskovice
66Smržovka mužiJNPetra Engelová
77Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
88Dalešice JNDavid Beránek
99Dalešice ženyJNDavid Beránek
1010Těpeře JNAdam Vít
1111Příchovice JNPetra Černá
1212Hradčany LITomáš Marvan
1314Lažany LIEduard Dvořák
1415Škodějov SMRoman Dolenský
1516Chyjice JCZdeněk Tejchman
1617Roztoky u Semil SMFNC
1718Jeřmanice LIJan Kühnel
1819Dolní Sytová SMJiří Buchar
1920Odolenovice JNJan Macháček
2021Bechov MBMiloslav Tauchman
2122Mělník BlataMEDominika Pecháčková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
0000/00/00 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
2016/09/10 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2017/09/09 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2017/09/23 Kosořice, 10. kolo FNC - finále
FNC
2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
2018/09/15 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
2019/09/14 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče
BP
Kdy Kde Liga


Soutěže