Kosořice 2017 - 10. kolo FNC - finále

Liga: FNC
Místo: Kosořice
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 23. 09. 2017 19:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 13. 09. 2017 20:00
Konec rezervace: 23. 09. 2017 00:00
Začátek tipování:  23. 09. 2017 20:00
Konec hlasování: 23. 09. 2017 00:00
Zadal: FNC

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kosorice-9094.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBJan Macoun
22Březová LIJirka Havlík
33Bechov MBMiloslav Tauchman
44Tanvald ŠumburkJNTomáš Palme
55Jílové u Držkova JNTomáš Palme
66Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
77Chyjice JCDavid Hrdý
88Košťálov SMTomáš Tulach
99Frýdštejn JNMartin Bušek
1010Škodějov SMRoman Dolenský
1111Velké Hamry JNMAD Matthew
1212Pěnčín JNMAD Matthew
1313Záskalí LIhasici Bezaskovice
1414Bakov nad Jizerou MBJan Kertész
1515Doubravička MBPetr Šifta
1616Ledce MBJan Fuksa
1717Janův Důl LIHonza Mašek
1818Bystřice BysriceJCDavid Hrdý
1919Hradčany LITomáš Najman
2020Příchovice JNJan Kupka
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBJan Macoun
22Příchovice JNPetra Černá
33Košťálov SMTomáš Tulach
48Raspenava LILuboš Roušal
510Zlatá Olešnice JNPetra Černá
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dalešice JNDavid Beránek
22Bechov MBMiloslav Tauchman
33ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBJan Macoun
44Křížkový Újezdec PHPetra Skružná
55Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
66Smržovka JNJan Sajewicz
77Škodějov SMRoman Dolenský
88Velké Hamry JNMAD Matthew
99Roztoky u Semil SMRoman Dolenský
1010Záskalí LIhasici Bezaskovice
1111Chyjice JCDavid Hrdý
1212Sukorady JCAles Rozum
1313Doubravička MBPetr Šifta
1414Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov ALISDH Pilínkov
1515Pilínkov, Liberec XXIV Pilínkov BLISDH Pilínkov
1616Janův Důl LIHonza Mašek
1717Rychnov u Jablonce nad Nisou JNKryštof Svoboda
1818Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
1919Bystřice BystriceJCDavid Hrdý
2020Příchovice JNJan Kupka
2122Ostroměř JCZdeněk Tejchman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nová Ves u Bakova MB--23,082016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
2.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--23,902016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
3.  Nová Ves u Bakova MB--23,962018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
4.  Bechov MB--24,602017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
5.  Obruby MB--24,612017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
6.  Bakov nad Jizerou MB--24,722016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
7.  Obruby MB--25,562018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
8.  Bechov MB--26,042016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
9.  Bakov nad Jizerou MB--26,092018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
10.  Dlouhá Lhota MB--26,092018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
11.  Nová Ves u Bakova MB--26,192017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
12.  Chudíř MB--26,472016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
13.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--26,702017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
14.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--26,722018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
15.  Březno MB--27,122016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
16.  Plazy MB--27,422018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
17.  Hrdlořezy MB--27,572017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
18.  Petkovy MB--27,782017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
19.  Dobšín MB--27,792018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
20.  Bechov MB--28,242018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
21.  Kosořice MB--28,252018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
22.  Doubravička MB--28,292017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
23.  Nová Telib MB--28,502016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
24.  Kosořice MB--28,892017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
25.  Doubravička MB--28,902016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
26.  Břehy MB--28,952018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
27.  Kosmonosy MB--29,082016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
28.  Sukorady MB--29,552017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
29.  Březno MB--29,892017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
30.  Hrdlořezy MB--30,092018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
31.  Chotětov MB--30,462017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
32.  Bítouchov MB--30,942016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
33.  Chotětov MB--31,002016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
34.  Chudíř MB--31,322017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
35.  Sukorady MB--31,372018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
36.  Smilovice MB--31,442017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
37.  Smilovice MB--31,512018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
38.  Hrdlořezy MB--31,712016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
39.  Dlouhá Lhota MB--31,972016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
40.  Chotětov MB--32,372018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
41.  Dlouhá Lhota MB--32,532017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
42.  Smilovice MB--33,362016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
43.  Horní Stakory MB--33,822016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
44.  Plazy MB--34,232017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
45.  Kosořice MB--34,542016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
46.  Bakov nad Jizerou MB--37,502017/09/09 Útok,nástřik 3xB úzké
47.  Doubravička MB--38,072018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
48.  Dobrovice MB--45,622016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
49.  Bítouchov MB--70,822018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
50.  Charvatce MB--NP2016/09/10 Útok,nástřik 3xB úzké
51.  Chudíř MB--NP2018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
52.  Petkovy MB--NP2018/09/15 Útok,nástřik 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
0000/00/00 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
2016/09/10 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2017/09/09 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
2017/09/23 Kosořice, 10. kolo FNC - finále
FNC
2018/08/25 Kosořice, FNC Kosořice
FNC
2018/09/15 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka
BP
Kdy Kde Liga


Soutěže