Košťálov 2019 - Košťálovský pohár

Liga: JL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 09. 2019 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239

Začátek rezervace: 09. 09. 2019 20:00
Konec rezervace: 13. 09. 2019 20:00
Začátek tipování:  09. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 09. 2019 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště
e-mail.: houzvinek@gmail.com


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-10178.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bechov MBTadeáš Odstrčilík
23Břehy MBPetr Zavrtálek
34Myštěves HKBlanka Kuntošová
45Tatobity SMVáclav Matura
56Velké Hamry JNMAD Matthew
67Malá Skála JNRadek Havelka
78Dubenec TUDominik Mikeš
89Frýdštejn JNMartin Bušek
910Obrubce MBDavid Velát
1011Jílové u Držkova JNTomáš Palme
1112Sychrov MBMichaela Kuntošová
1213Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1314Žehrov MBMatěj Hajlich
1415Kamenice Dobšín MBDavid Velát
1516Jirkov JNMíra Berka
1617Olešnice SMLukáš Marek
1718Kosmonosy MBAneta Klimová
1820Veselá MBOlda Česák
1921Krásná Ves MBJan Macoun
2031Dneboh MBLukáš Danda
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bechov MBTadeáš Odstrčilík
22Malá Skála BéčkoJNVeronika Kaprálková
33Sychrov BMBAnna
44Ploukonice SMAnna
55Benešov u Semil SMLenka Poloprutská
66Katusice MBDenisa Boháčková
77Veselá SMEliška Novotná
88Sychrov AMBAnna
99Kosmonosy MBAneta Klimová
1010Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
1113Jeřmanice LIKristýna Matějková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,4616,9116,912019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,6617,1517,152019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychrov MB17,0017,2917,292020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Malá Skála BéčkoJN16,9017,4117,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kosmonosy MB17,4017,4517,452020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov AMB17,2017,4617,462019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ploukonice SM17,4717,2417,472019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Veselá SM17,5517,1217,552020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Ploukonice SM17,0817,5917,592020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Benešov u Semil SM16,5217,5917,592019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LI16,6017,8717,872019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Veselá SM17,6018,0118,012019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratříkov JN17,5918,0718,072020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Katusice MB18,1917,6318,192020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Pěnčín JN18,2617,5918,262020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jeřmanice LI18,3818,0818,382020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Bratříkov JN19,2018,0219,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Katusice MB19,2019,4119,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Krásná Ves MB19,5419,3519,542020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov BMB18,0320,1220,122019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bechov MB20,2019,7920,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Košťálov SM20,9218,7720,922020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mříčná SM22,5321,4622,532020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychrov OLEMB22,5717,9222,572020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Malá Skála BéčkoJN28,5127,7728,512020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krásná Ves MB31,6131,6131,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Břehy MBNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/09/26 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga