Košťálov 2019 - Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka

Liga: -
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 04. 05. 2019 08:45
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 23. 04. 2019 15:00
Konec rezervace: 02. 05. 2019 08:00
Začátek tipování:  04. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 05. 2019 00:00
Zadal: karel Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-10526.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Svojek SMVeronika Kalenská
22Semily BSMPavla Stehlikova
33Bozkov ASMkarel Čermák
44Chuchelna SMDavid Hošek
55Bítouchov ASMEliška Štěpánková
66Ploukonice SMRadek Vytina
77Semily KošovSMPavla Stehlikova
88Kundratice SMPavla Stehlikova
99Mříčná ASMMichal Holec
1010Podmoklice ASMTomáš Strnad
1111Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1212Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
1313Mříčná BSMMichal Holec
1414Jablonec nad Jizerou SMPavla Stehlikova
1515Podmoklice BSMTomáš Strnad
1616Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
1717Semily ASMPavla Stehlikova
1818Vítkovice SMMartina Vanclová
1919Roprachtice SMLada Lukešová
2020Košťálov SMPavla Stehlikova
2121Semily KošovSMPavla Stehlikova
2222Nedaříž SMPavla Stehlikova
2323Semily KarloviceSMPavla Stehlikova
2424Semily VrchovinaSMPavla Stehlikova
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vítkovice SMMartina Vanclová
22Bítouchov ASMEliška Štěpánková
33Bozkov SMkarel Čermák
44Chuchelna ASMDavid Hošek
55Semily Vrchovina ASMPavla Stehlikova
66Bítouchov BSMEliška Štěpánková
77Chuchelna BSMDavid Hošek
88Nedaříž SMPavla Stehlikova
99Mříčná ASMMichal Holec
1010Semily BěláSMPavla Stehlikova
1111Podmoklice ASMTomáš Strnad
1212Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1313Mříčná BSMMichal Holec
1414Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
1515Semily ASMPavla Stehlikova
1616Svojek Svojek ASMVeronika Kalenská
1717Jablonec nad Jizerou SMPavla Stehlikova
1818Kundratice SMPavla Stehlikova
1919Svojek Svojek BSMVeronika Kalenská
2020Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2121Semily BSMPavla Stehlikova
2222Roprachtice SMLada Lukešová
2323Košťálov  ASMPavla Stehlikova
2424Semily Vrchovina BSMPavla Stehlikova
2525Košťálov BSMPavla Stehlikova
2626Ploukonice SMRadek Vytina


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dneboh MB16,8016,3516,802019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Dubenec TU17,0017,1417,142019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Pšánky HK16,6517,2117,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dneboh MB17,1717,2617,262018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Renmotor Jinolice JC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Tatobity SM17,1617,3117,312018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Renmotor Jinolice JC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Obrubce MB17,1617,4917,492019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Podůlší BéčkoJC17,5817,3817,582018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zlatá Olešnice JN17,1317,6217,622019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Košťálov SM17,5017,6417,642019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dobšín KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zlatá Olešnice JN17,8617,6617,862017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Malá Skála JN17,3717,8817,882018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Pšánky HK17,8917,0717,892016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jirkov JN17,9117,2517,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jirkov JN17,2617,9517,952018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Jílové u Držkova JN17,9318,0818,082019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Olešnice SM17,7918,1818,182019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Tatobity SM17,5918,1818,182019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Zlatá Olešnice JN17,6818,2218,222018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Krásná Ves MB17,8718,2218,222019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Jirkov JN17,8118,2418,242019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Malá Skála JN18,2718,2918,292016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Břehy MB18,3418,3818,382018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Kosmonosy MB18,4217,3118,422019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Sychrov MB18,5817,2218,582019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Tatobity SM18,2418,6118,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Obrubce MB18,6417,4118,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Velké Hamry JN18,7017,6518,702019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Sychrov MB17,5718,7118,712017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Jirkov JN18,7617,6218,762017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Dobšín KameniceMB18,7717,8018,772019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Košťálov SM18,7718,3518,772017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Košťálov SM17,6618,7818,782016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Malá Skála JN18,8418,3818,842017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Podůlší BéčkoJC18,8818,7018,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Obrubce MB18,9017,6018,902017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Krásná Ves MB18,9518,1818,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Dobšín KameniceMB19,0217,9119,022017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Kosmonosy MB16,9919,0519,052018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Sychrov MB19,0918,9719,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Jablonec nad Jizerou SM16,6319,2419,242017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Veselá MB19,4417,6219,442016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Olešnice SM18,0819,4719,472018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Krásná Ves MB18,7219,4719,472017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Veselá MB19,8920,0120,012018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Benešov u Semil SM20,0318,4320,032017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dobšín KameniceMB17,0520,6820,682018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Loukov MB20,0620,9920,992016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Břehy MB21,2820,4921,282017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Myštěves HK21,9216,5921,922019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Žehrov MB22,2922,3122,312019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Jílové u Držkova JN22,5219,5922,522016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Frýdštejn JN16,3522,5922,592019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Veselá MB22,0923,2323,232019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Lučany nad Nisou JN23,8620,9623,862018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Mříčná SM24,4018,2724,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Jílové u Držkova JN25,5018,5825,502017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Podůlší BéčkoJC27,0626,3827,062017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Malá Skála JN31,9531,4331,952019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Košťálov SM0,17NPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Břehy MB17,54NPNP2019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Těpeře JNNP20,43NP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Chyjice JC22,23NPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Obrubce MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Velké Hamry JNNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Krásná Ves MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Benešov u Semil SMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Sychrov MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Kosmonosy MB18,86NPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Jílové u Držkova JN16,94NPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bechov MBNPNPNP2019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Olešnice SMNPNP1200,002017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga