Košťálov 2020 - Košťálovský pohár

Liga: JL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 15. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239

Začátek rezervace: 10. 08. 2020 20:00
Konec rezervace: 14. 08. 2020 20:00
Začátek tipování:  07. 09. 2020 20:00
Konec hlasování: 11. 09. 2020 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-11138.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBLukáš Danda
22Brada - Rybníček JCPavel
33Velké Hamry JNMAD Matthew
44Dubenec TUMartínek z Dubence
55Frýdštejn JNAndrea Vavřichová
66Jirkov BJNMAD Matthew
77Hradčany LITomáš Marvan
88Myštěves HKEliška Rosůlková
99Obrubce MBDavid Velát
1010Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1111Olešnice SMLukáš Marek
1212Krásná Ves MBJan Macoun
1313Břehy MBPetr Zavrtálek
1414Jirkov JNMíra Berka
1515Tatobity SMVáclav Matura
1616Karlinky LIJaroslav Vobecký
1717Žehrov MBMatěj Hajlich
1818Kamenice Dobšín MBDavid Velát
1919Desná III JNTomáš Palme
2020Bechov MBTadeáš Odstrčilík
2121Bukovina u Čisté SMRoman Otta
2223Benešov u Semil SMFrantišek Drbohlav
2327Zlatá Olešnice JNMichal Čermák
2428Košťálov SMLenka Poloprutská
2529Jílové u Držkova JNTomáš Palme
2630Sychrov MBLukáš Marek
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
22Sychrov OLEMBAnna
33Košťálov SMLenka Poloprutská
44Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
55Pěnčín JNKateřina Pelcová
66Břehy MBHana Prokurátová
77Katusice MBDenisa Boháčková
88Ploukonice SMAnna
99Jeřmanice LIKristýna Matějková
1010Veselá SMEliška Novotná
1111Malá Skála BéčkoJNAndrea Vavřichová
1212Krásná Ves MBJan Macoun
1313Zlatá Olešnice JNPetra Černá
1414Mříčná SMMichal Holec
1520Sychrov MBAnna


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dneboh MB16,5316,7716,772020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,8016,3516,802019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,1616,8516,852020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Frýdštejn JN16,4517,0317,032020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dubenec TU17,0017,1417,142019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Pšánky HK16,6517,2117,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dneboh MB17,1717,2617,262018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Renmotor Jinolice JC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Tatobity SM17,1617,3117,312018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Obrubce MB17,1617,4917,492019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Podůlší BéčkoJC17,5817,3817,582018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zlatá Olešnice JN17,1317,6217,622019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Košťálov SM17,5017,6417,642019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Olešnice SM17,8417,6617,842020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Zlatá Olešnice JN17,8617,6617,862017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Malá Skála JN17,3717,8817,882018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pšánky HK17,8917,0717,892016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Kamenice Dobšín MB17,0117,9117,912020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Jirkov JN17,9117,2517,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Jirkov JN17,2617,9517,952018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Sychrov MB18,0317,2818,032020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Jílové u Držkova JN17,9318,0818,082019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Olešnice SM17,7918,1818,182019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Tatobity SM17,5918,1818,182019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Krásná Ves MB17,8718,2218,222019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zlatá Olešnice JN17,6818,2218,222018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jirkov JN17,8118,2418,242019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Zlatá Olešnice JN18,2717,1618,272020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Malá Skála JN18,2718,2918,292016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Břehy MB18,3418,3818,382018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kosmonosy MB18,4217,3118,422019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Hradčany LI18,5418,3218,542020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Sychrov MB18,5817,2218,582019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tatobity SM18,2418,6118,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Obrubce MB18,6417,4118,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Velké Hamry JN18,7017,6518,702019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Sychrov MB17,5718,7118,712017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Jirkov JN18,7617,6218,762017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Košťálov SM18,7718,3518,772017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Kamenice Dobšín MB18,7717,8018,772019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Košťálov SM17,6618,7818,782016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Malá Skála JN18,8418,3818,842017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Podůlší BéčkoJC18,8818,7018,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Obrubce MB18,9017,6018,902017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Krásná Ves MB18,9518,1818,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Bechov MB18,6918,9818,982020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Kamenice Dobšín KameniceMB19,0217,9119,022017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kosmonosy MB16,9919,0519,052018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Sychrov MB19,0918,9719,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jablonec nad Jizerou SM16,6319,2419,242017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Benešov u Semil SM19,2418,8919,242020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Veselá MB19,4417,6219,442016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Olešnice SM18,0819,4719,472018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Krásná Ves MB18,7219,4719,472017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Jirkov BJN19,4918,3519,492020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Myštěves HK19,5917,5919,592020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Krásná Ves MB18,3319,6419,642020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Jirkov JN19,0519,6619,662020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Dubenec TU19,7316,9519,732020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Veselá MB19,8920,0120,012018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Benešov u Semil SM20,0318,4320,032017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,0520,6820,682018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Loukov MB20,0620,9920,992016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Břehy MB21,2820,4921,282017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Myštěves HK21,9216,5921,922019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Žehrov MB22,2922,3122,312019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Jílové u Držkova JN22,5219,5922,522016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Frýdštejn JN16,3522,5922,592019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Bukovina u Čisté SM22,6119,7122,612020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Veselá MB22,0923,2323,232019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Lučany nad Nisou JN23,8620,9623,862018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Mříčná SM24,4018,2724,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Jílové u Držkova JN25,5018,5825,502017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Podůlší BéčkoJC27,0626,3827,062017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Brada RybníčekJC27,5226,5227,522020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Malá Skála JN31,9531,4331,952019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Desná IIISYNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Velké Hamry JNNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Krásná Ves MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Břehy MBNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Benešov u Semil SMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Sychrov MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Kosmonosy MB18,86NPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Karlinky LINPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Jílové u Držkova JN16,94NPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Bechov MBNPNPNP2019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Žehrov MBNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Obrubce MBNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Tatobity SMNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Košťálov SMNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže