Košťálov 2021 - Košťálovský pohár

Liga: JL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239

Začátek rezervace: 13. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 17. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  13. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-11655.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBOndřej Jirčák
22Břehy MBPetr Zavrtálek
33Obrubce MBDavid velát
44Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
55Jirkov AJNBlanka Kuntošová
66Bechov MBBlanka Kuntošová
77Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Desná III JNBlanka Kuntošová
1010Benešov u Semil SMBlanka Kuntošová
1111Tatobity SMBlanka Kuntošová
1212Karlinky LIBlanka Kuntošová
1313Sychrov MBBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Kamenice Dobšín MBBlanka Kuntošová
1616Horní Měcholupy ABBlanka Kuntošová
1717Olešnice SMBlanka Kuntošová
1818Frýdštejn JNBlanka Kuntošová
1919Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
2021Košťálov SMBlanka Kuntošová
2122Březová LIJakub Švarc
2223Žehrov MBMatěj Hajlich
2324Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Pěnčín JNMiroslav Lang
24Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
35Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
46Bratříkov JNBlanka Kuntošová
57Sychrov MBBlanka Kuntošová
68Bechov MBBlanka Kuntošová
79Katusice MBBlanka Kuntošová
810Olešnice SMBlanka Kuntošová
911Ploukonice SMBlanka Kuntošová
1012Břehy MBBlanka Kuntošová
1113Jeřmanice LIKristýna Matějková
1214Krásná Ves MBMarkéta Medviďová
1330Košťálov SMBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dneboh MB16,5316,7716,772020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,8016,3516,802019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,1616,8516,852020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Tatobity SM16,5516,9116,912021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dubenec TU17,0216,7017,022021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Frýdštejn JN16,4517,0317,032020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dubenec TU17,0017,1417,142019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Pšánky HK16,6517,2117,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sychrov MB17,2517,0317,252021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dneboh MB17,1717,2617,262018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Renmotor Jinolice JC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Renmotor Jinolice JC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Tatobity SM17,1617,3117,312018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Obrubce MB17,1617,4917,492019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Řešetova Lhota INDIVINDI NA16,2617,5517,552021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Podůlší BéčkoJC17,5817,3817,582018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Zlatá Olešnice JN17,1317,6217,622019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Košťálov SM17,5017,6417,642019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Kamenice Dobšín MB17,6617,1017,662021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešnice SM17,7217,7417,742021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Obrubce MB17,8016,6517,802021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Olešnice SM17,8417,6617,842020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Zlatá Olešnice JN17,8617,6617,862017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Malá Skála JN17,3717,8817,882018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Pšánky HK17,8917,0717,892016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kamenice Dobšín MB17,0117,9117,912020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jirkov JN17,9117,2517,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jirkov JN17,2617,9517,952018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Břehy MB17,1117,9817,982021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Karlinky LI17,7918,0018,002021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Sychrov MB18,0317,2818,032020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Jílové u Držkova JN17,9318,0818,082019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Jirkov AJN18,1317,2218,132021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Olešnice SM17,7918,1818,182019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Tatobity SM17,5918,1818,182019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Krásná Ves MB17,8718,2218,222019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Zlatá Olešnice JN17,6818,2218,222018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Jirkov JN17,8118,2418,242019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Zlatá Olešnice JN18,2717,1618,272020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Malá Skála JN18,2718,2918,292016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Břehy MB18,3418,3818,382018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Kosmonosy MB18,4217,3118,422019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Hradčany LI18,5418,3218,542020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Sychrov MB18,5817,2218,582019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Tatobity SM18,2418,6118,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Obrubce MB18,6417,4118,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Velké Hamry JN18,7017,6518,702019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sychrov MB17,5718,7118,712017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Jirkov JN18,7617,6218,762017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Košťálov SM18,7718,3518,772017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Kamenice Dobšín MB18,7717,8018,772019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Košťálov SM17,6618,7818,782016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Malá Skála JN18,8418,3818,842017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Podůlší BéčkoJC18,8818,7018,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Obrubce MB18,9017,6018,902017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Březová LI18,9218,5918,922021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Krásná Ves MB18,9518,1818,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Bechov MB18,6918,9818,982020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Kamenice Dobšín KameniceMB19,0217,9119,022017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Kosmonosy MB16,9919,0519,052018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Sychrov MB19,0918,9719,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Jablonec nad Jizerou SM16,6319,2419,242017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Benešov u Semil SM19,2418,8919,242020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Veselá MB19,4417,6219,442016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Olešnice SM18,0819,4719,472018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Krásná Ves MB18,7219,4719,472017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Jirkov BJN19,4918,3519,492020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Myštěves HK19,5917,5919,592020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Krásná Ves MB18,3319,6419,642020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Jirkov JN19,0519,6619,662020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Dubenec TU19,7316,9519,732020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Bechov MB18,3519,8119,812021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Veselá MB19,8920,0120,012018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Benešov u Semil SM20,0318,4320,032017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Kamenice Dobšín KameniceMB17,0520,6820,682018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Loukov MB20,0620,9920,992016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Horní Měcholupy AB21,2518,4021,252021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Břehy MB21,2820,4921,282017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Krásná Ves MB21,4118,9121,412021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Myštěves HK21,9216,5921,922019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Žehrov MB22,2922,3122,312019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Jílové u Držkova JN22,5219,5922,522016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Frýdštejn JN16,3522,5922,592019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Bukovina u Čisté SM22,6119,7122,612020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Jirkov BJN22,8121,3922,812021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Veselá MB22,0923,2323,232019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Lučany nad Nisou JN23,8620,9623,862018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Mříčná SM24,4018,2724,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Jílové u Držkova JN25,5018,5825,502017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Žehrov MB26,6118,9426,612021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Podůlší BéčkoJC27,0626,3827,062017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže