Košťálov 2021 - Košťálovský pohár

Liga: JL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 19. 09. 2021 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239

Začátek rezervace: 13. 09. 2021 20:00
Konec rezervace: 17. 09. 2021 20:00
Začátek tipování:  13. 09. 2021 20:00
Konec hlasování: 17. 09. 2021 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-11655.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,4616,9116,912019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,6617,1517,152019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sychrov MB17,0017,2917,292020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Malá Skála BéčkoJN16,9017,4117,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kosmonosy MB17,4017,4517,452020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov AMB17,2017,4617,462019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Ploukonice SM17,4717,2417,472019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Veselá SM17,5517,1217,552020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Benešov u Semil SM16,5217,5917,592019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ploukonice SM17,0817,5917,592020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LI16,6017,8717,872019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Veselá SM17,6018,0118,012019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratříkov JN17,5918,0718,072020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Katusice MB18,1917,6318,192020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Pěnčín JN18,2617,5918,262020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jeřmanice LI18,3818,0818,382020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bratříkov JN19,2018,0219,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Katusice MB19,2019,4119,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Krásná Ves MB19,5419,3519,542020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychrov BMB18,0320,1220,122019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bechov MB20,2019,7920,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Košťálov SM20,9218,7720,922020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Mříčná SM22,5321,4622,532020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Sychrov OLEMB22,5717,9222,572020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Malá Skála BéčkoJN28,5127,7728,512020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Krásná Ves MB31,6131,6131,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Břehy MBNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Zlatá Olešnice JNNPNPNP2020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/08/07 Bechov, Pohár Formanka
JL
2021/08/28 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2021/08/29 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2021/09/11 Tanvald, Tanvald
JL
2021/09/12 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse
JL
2021/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2021/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
2021/09/26 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga