Košťálov 2023 - Košťálovský pohár

Liga: JL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 16. 09. 2023 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239

Začátek rezervace: 11. 09. 2023 20:00
Konec rezervace: 15. 09. 2023 20:00
Začátek tipování:  11. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 15. 09. 2023 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-12972.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dneboh MBBlanka Kuntošová
22Doubrava MBMichal Pomezný
33Ploukonice SMJan Drbola
44Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
55Dubenec TUBlanka Kuntošová
66Sychrov MBBlanka Kuntošová
77Dubenec BTUBlanka Kuntošová
88Dobšín Kamenice MBBlanka Kuntošová
99Jirkov AJNBlanka Kuntošová
1010Obrubce MBBlanka Kuntošová
1111Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1212Březová LIBlanka Kuntošová
1313Tatobity SMBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1616Olešnice SMBlanka Kuntošová
1717Košťálov SMBlanka Kuntošová
1818Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1919Karlinky LIBlanka Kuntošová
2020Třebnouševes JCBlanka Kuntošová
2121Chlum JCLucie Samková
2222Radimovice LIMatěj Bradáč
2323Břehy MBPetr Zavrtálek
2424Velichovky NABlanka Kuntošová
2525Rašín JCBlanka Kuntošová
2626Bechov MBAleš Pitro
2740Košťálov BSMPodkozákovská liga
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKMyštěvandy Myštěvandy
22Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
33Slatiny JCKateřina Zumrová
44Olešnice SMBlanka Kuntošová
55Pěnčín JNBlanka Kuntošová
66Ploukonice SMBlanka Kuntošová
77Katusice MBBlanka Kuntošová
88Bukovno MBMarie Čubanová
99Sychrov MBBlanka Kuntošová
1010Jeřice JCBlanka Kuntošová
1111Krásná Ves MBMarkéta Medviďová
1212Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
1313Radimovice LIAnna
1414Bechov MBBlanka Kuntošová
1515Břehy MBBlanka Kuntošová
1616Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
1720Huť JNŠtěpánka Dubská
1825Košťálov SMBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ploukonice SM16,4115,7516,412022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,4616,9116,912019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ploukonice SM16,7417,1517,152023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kosmonosy MB16,6617,1517,152019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Ploukonice SM17,2316,1617,232021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychrov MB17,0017,2917,292020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov MB17,1617,4017,402023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychrov MB17,3817,4117,412021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála BéčkoJN16,9017,4117,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kosmonosy MB17,4017,4517,452020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Sychrov AMB17,2017,4617,462019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pěnčín JN17,3717,4717,472022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Ploukonice SM17,4717,2417,472019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Košťálov SM17,4717,1817,472023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá SM17,5517,1217,552020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešnice SM17,5716,9017,572023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Ploukonice SM17,0817,5917,592020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Benešov u Semil SM16,5217,5917,592019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jeřice JC17,6316,9217,632023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kosmonosy MB16,7017,7717,772023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Katusice MB17,5017,8217,822023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jeřmanice LI16,6017,8717,872019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Bechov MB17,4217,9017,902023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Veselá SM17,6018,0118,012019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Slatiny JC17,7618,0118,012023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Bratříkov JN18,0318,0118,032021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bratříkov JN17,5918,0718,072020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Pěnčín JN18,0618,0818,082023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Katusice MB18,1718,0118,172022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Katusice MB18,1917,6318,192020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Pěnčín JN18,2617,5918,262020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jeřmanice LI18,3818,0818,382020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bechov MB18,2018,5518,552022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Košťálov SM16,8318,5618,562021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Myštěves HK17,3518,6618,662023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Košťálov SM19,0518,2919,052022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bratříkov JN19,2018,0219,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krásná Ves MB18,8619,3119,312022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Katusice MB19,2019,4119,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Krásná Ves MB19,5419,3519,542020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Břehy MB19,5618,7919,562023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Bohuslavice GrizzlymotorNA19,8416,1419,842023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Huť JN19,4319,9619,962023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Sychrov BMB18,0320,1220,122019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Bechov MB20,2019,7920,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Jeřmanice LI18,5120,2020,202021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Malá Skála BéčkoJN20,2318,0120,232023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Radimovice LI18,2120,5020,502023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Bechov MB20,8320,3420,832021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Košťálov SM20,9218,7720,922020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Břehy MB21,1619,9421,162021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Olešnice SM20,2321,2521,252021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Kosmonosy MB21,2717,4021,272022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Kosmonosy MB21,3121,5821,582021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Slatiny JC21,8121,2721,812022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Mříčná SM22,5321,4622,532020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Břehy MB22,5619,4122,562022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Sychrov OLEMB22,5717,9222,572020/08/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Bukovno MB22,6022,3722,602023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Myštěves HK17,5422,7322,732022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Krásná Ves MB22,9922,8122,992023/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Pěnčín JN16,7223,4723,472021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Sychrov MB19,2023,5023,502022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Benešov u Semil SM23,6721,5423,672021/09/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Radimovice BLI23,8623,1723,862022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Jeřmanice LI26,5226,3126,522022/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2022/08/14 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022
PKL
2022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/05/06 Koštálov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 2.KOLO
-
2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/09/16 Košťálov, 4.kolo PKL - Memoriál br.J.Suchardy Košťálov 2023
PKL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/05/18 Kosmonosy - Bechov, Memoriál Josefa Ryse
JL
2024/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2024/05/25 Bechov, Pohár Formanka
JL
2024/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka
JL
2024/06/08 Sychrov, Káčovský pohár
JL
2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2024/07/05 Pěnčín, Memoriál Ladislava Hladkého
JL
2024/07/06 Dubenec, JL Dubenec
JL
2024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga