Košťálov 2023 - 4.kolo PKL - Memoriál br.J.Suchardy Košťálov 2023

Liga: PKL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 16. 09. 2023 15:00
Kontakt:   Jaroslav Houžvička
Telefon:  732907037

Začátek rezervace: 11. 09. 2023 20:00
Konec rezervace: 15. 09. 2023 23:59
Začátek tipování:  11. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 15. 09. 2023 00:00
Zadal: Podkozákovská liga

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-13189.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Ploukonice ženySMPodkozákovská liga
22Březová LIPodkozákovská liga
33Myštěves ženyHKPodkozákovská liga
44Katusice ženyMBPodkozákovská liga
55Malá Skála BéčkoJNPodkozákovská liga
66Olešnice Ženy SMLukáš Marek
77Ploukonice SMPodkozákovská liga
88Dubenec TUPodkozákovská liga
99Karlinky LIJaroslav Vobecký
1010Krásná Ves ženyMBJenda Macoun
1111Košťálov BSMLukáš Marek
1212Doubrava MBMichal Pomezný
1313Březovice MBDavid Novotný
1414Dubenec BTUMartínek z Dubence
1515Olešnice SMLukáš Marek
1616Desná III JNSDH Desná III
1717Tatobity SMJaroslav Kudrnáč
1818Břehy MBPetr Zavrtálek
1919Košťálov SMPodkozákovská liga
2020Sezemice MBOndřej Flanderka
2121Pěnčín LI ŽenyLIBarbora Heiningerová
2222Koberovy JNTomáš Mašek
2323Slatiny ženyJCPavel
2424Bechov MBAleš Pitro
2525Hradčany LITomáš Najman
2626Huť JNŠtěpánka Dubská
2727Karlinky ženyLINikol Hochmanová
2829Třebovětice JCAnežka Vitvarová
2930Krásná Ves mužiMBJenda Macoun
3031Karlinky BLIPetr Augusta
3132Bechov BMBNikola Šnýdrová
3233Krásná Ves Ženy MBMarkéta Medviďová
3334Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
3440Košťálov ženySMPodkozákovská liga


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC16,1116,5716,572023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB16,5316,7716,772020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,3016,8016,802022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Dneboh MB16,8016,3516,802019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Renmotor Jinolice JC16,1616,8516,852020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Březová LI16,8716,7516,872023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Tatobity SM16,5516,9116,912021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Obrubce MB16,8716,9416,942023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Frýdštejn JN16,9816,8416,982022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Dubenec TU16,6516,9916,992023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Dubenec TU17,0216,7017,022021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Frýdštejn JN16,4517,0317,032020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Dubenec TU17,0017,1417,142019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešnice SM17,1416,4117,142023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Dneboh MB17,1417,1617,162023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Pšánky HK16,6517,2117,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Dobšín Kamenice MB17,2316,7817,232023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Sychrov MB17,2517,0317,252021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Dneboh MB17,1717,2617,262018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obrubce MB17,2717,2717,272022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Renmotor Jinolice JC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Renmotor Jinolice JC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Tatobity SM17,1617,3117,312018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Tatobity SM17,0817,4817,482023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obrubce MB17,1617,4917,492019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Košťálov SM17,5017,2417,502022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Indivindi NA16,2617,5517,552021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Podůlší BéčkoJC17,5817,3817,582018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Zlatá Olešnice JN17,1317,6217,622019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Košťálov SM17,5017,6417,642019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dobšín Kamenice KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Dobšín Kamenice MB17,6617,1017,662021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Tatobity SM17,7217,3417,722022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Olešnice SM17,7217,7417,742021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Sychrov MB17,7517,5217,752023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Krásná Ves MB17,5517,7817,782023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Obrubce MB17,8016,6517,802021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Krásná Ves MB17,8317,8217,832022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Olešnice SM17,8417,6617,842020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Zlatá Olešnice JN17,8617,6617,862017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Malá Skála JN17,3717,8817,882018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Pšánky HK17,8917,0717,892016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Dobšín Kamenice MB17,0117,9117,912020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Jirkov JN17,9117,2517,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Jirkov AJN17,6517,9317,932022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Jirkov JN17,2617,9517,952018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Břehy MB17,1117,9817,982021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Karlinky LI17,7918,0018,002021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sychrov MB18,0317,2818,032020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Bechov MB17,4918,0318,032023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jílové u Držkova JN17,9318,0818,082019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jirkov AJN18,1317,2218,132021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Pěnčín JN18,1417,5718,142022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Olešnice SM17,7918,1818,182019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Tatobity SM17,5918,1818,182019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Krásná Ves MB17,8718,2218,222019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Zlatá Olešnice JN17,6818,2218,222018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Jirkov JN17,8118,2418,242019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Zlatá Olešnice JN18,2717,1618,272020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Malá Skála JN18,2718,2918,292016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Jirkov BJN18,3817,4318,382023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Břehy MB18,3418,3818,382018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Dneboh MB18,4117,6118,412022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Kosmonosy MB18,4217,3118,422019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Hradčany LI18,5418,3218,542020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Sychrov MB18,5817,2218,582019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Sychrov MB17,3118,5918,592022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Březová LI17,1118,5918,592022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Tatobity SM18,2418,6118,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Třebnouševes JC18,6218,4218,622022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Pěnčín JN18,4318,6318,632023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Obrubce MB18,6417,4118,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Velké Hamry JN18,7017,6518,702019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Sychrov MB17,5718,7118,712017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Jirkov JN18,7617,6218,762017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dobšín Kamenice MB18,7717,8018,772019/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Košťálov SM18,7718,3518,772017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Košťálov SM17,6618,7818,782016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Malá Skála JN18,8418,3818,842017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Podůlší BéčkoJC18,8818,7018,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Obrubce MB18,9017,6018,902017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Březová LI18,9218,5918,922021/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Karlinky LI18,3418,9418,942022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Krásná Ves MB18,9518,1818,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Radimovice LI18,9518,7718,952022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Bechov MB18,6918,9818,982020/08/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dobšín Kamenice KameniceMB19,0217,9119,022017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Karlinky LI19,0218,4019,022023/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Kosmonosy MB16,9919,0519,052018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Sychrov MB19,0918,9719,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Velichovky NA19,1218,2519,122022/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Jablonec nad Jizerou SM16,6319,2419,242017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2022/08/14 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022
PKL
2022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/05/06 Koštálov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 2.KOLO
-
2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/09/16 Košťálov, 4.kolo PKL - Memoriál br.J.Suchardy Košťálov 2023
PKL
2024/05/11 Koštálov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 3.KOLO
-
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Nová Ves u Chrastavy, 8.kolo PKL - Nová Ves u Chrastavy 2024
PKL
2024/09/07 Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024
PKL
2024/09/08 Liberec - Karlinky, 10.kolo PKL - Karlinky 2024
PKL
2024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024
PKL
2024/09/21 Ploukonice, 12.kolo PKL - Ploukonice 2024
PKL
Kdy Kde Liga