Koštálov 2024 - Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 3.KOLO

Liga: -
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 11. 05. 2024 08:45
Kontakt:   Pavla Stehlíková
Telefon:  737 982 812

Začátek rezervace: 01. 05. 2024 20:00
Konec rezervace: 09. 05. 2024 20:00
Začátek tipování:  11. 05. 2024 20:00
Konec hlasování: 11. 05. 2024 00:00
Zadal: Michal Holec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

3.KOLO - Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - disciplíny - POŽÁRNÍ ÚTOK, ŠTAFETA CTIF


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-14091.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
22Kundratice SMSDH Kundratice
33Bozkov SMkarel Čermák
44Chuchelna ASMDaniela Dvořáková
55Mříčná SMMichal Holec
66Rváčov Rváčov-KošovSMSDH Rvacov
77Svojek SMTereza Holovičová
88Košťálov SMPavla Stehlikova
99Chuchelna BSMDaniela Dvořáková
1010Bělá SMJana Foltýnová
1111Podmoklice ASMTomáš Strnad
1213Slaná SMKateřina Schovánková
1314Podmoklice BSMTomáš Strnad
1415Jablonec nad Jizerou ASMJitka Mládková
1516Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
1617Jablonec nad Jizerou BSMJitka Mládková
1718Podmoklice CSMTomáš Strnad
1819Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
1920Semily SDH Semily ISMPetr Kousal
2021Roprachtice SMLada Lukešová
2122Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
2223Přepeře SMJan Polreich
2324Ploukonice SMRadek Vytina
2425Semily BítouchovSMMichaela Hnyková
2530Benešov u Semil SMRadek Vytina
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Slaná Slaná BSMKateřina Schovánková
23Bozkov ASMkarel Čermák
34Kundratice SMSDH Kundratice
45Bělá ASMJana Foltýnová
56Chuchelna ASMDaniela Dvořáková
67Bozkov BSMkarel Čermák
78Kundratice BSMSDH Kundratice
89Semily SDH Semily I ASMPetr Kousal
910Bělá BSMJana Foltýnová
1011Chuchelna BSMDaniela Dvořáková
1112Svojek Svojek ASMTereza Holovičová
1213Jablonec nad Jizerou ASMJitka Mládková
1314Košťálov SMPavla Stehlikova
1415Mříčná "A"SMMichal Holec
1516Svojek Svojek BSMTereza Holovičová
1617Roztoky u Jilemnice SMLucie Krausová
1718Mříčná "B"SMMichal Holec
1819Semily SDH Semily I BSMPetr Kousal
1920Podmoklice ASMTomáš Strnad
2021Rovensko pod Troskami SMmarie kvapilová
2122Víchová nad Jizerou SMMartin Jindřišek
2223Podmoklice BSMTomáš Strnad
2324Roprachtice ASMLada Lukešová
2425Vysoké nad Jizerou ASMDaniel Nosek
2526Podmoklice CSMTomáš Strnad
2627Roprachtice BSMLada Lukešová
2728Slaná Slaná ASMKateřina Schovánková
2829Přepeře "A"SMJan Polreich
2930Přepeře "B"SMJan Polreich


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/05/10 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2020/08/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2020/10/24 Košťálov - vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL 2020
PKL
2021/09/19 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2022/08/14 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022
PKL
2022/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/05/06 Koštálov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 2.KOLO
-
2023/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2023/09/16 Košťálov, 4.kolo PKL - Memoriál br.J.Suchardy Košťálov 2023
PKL
2024/05/11 Koštálov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 3.KOLO
-
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/14 Košťálov, 11.kolo PKL - Košťálov 2024
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/02 Lhotky - hasičské hřiště, Regional cup mládeže
-
2024/06/07 Kněžice - areal SDH za kinem, Noční soutěž MH - Kněžice
-
2024/06/07 Leskovec, 10.Noční soutěž o pohár Valašských kotárů
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/07 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2024/06/08 Bozkov, Pohár OSH Semily „O dráčka Soptíka“ - 5.KOLO
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 Střelice, u hasičské zbrojnice, Soutěž žáků v požárním útoku, místní soutěž
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Milotice nad Opavou , hřiště, Memoriál Rudolfa Gony
-
2024/06/08 Měrotín, Memoriál Josefa Vitoula XXI. ročník
-
2024/06/08 Hřiště u in-line dráhy, 1. ročník memoriálu Jiřího Müllera
-
2024/06/08 Želechovice - hřiště, Netradiční pohárová soutěž
-
2024/06/08 Obec Vlčetínec, Soutěž v požárním útoku, 2B, PS12
-
2024/06/08 Střelice, u hasičské zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Střelice
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/09 Valašská Polanka, Požární útok, 2B.
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Sportovní areál U rybníka, Žehrovský Palivec 2024
-
2024/06/15 Vojnice - areál, XI. ročník hasičské soutěže v požárním útoku na 2B
-
2024/06/15 Sportovní areál Hvězdoňovice, Memoriál Stanislava Poláka
-
2024/06/15 Memoriál Bernarda ŠAFAŘÍKA st., Ol. - Chv., hasičský areál
-
2024/06/15 Hasičské hřiště Nová Dědina, O pohár starosty SDH Nová Dědina
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/15 Sportovní areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ (NE)PALIVEC 2024
-
2024/06/15 Frýdštejn - koupaliště, Noční soutěž Frýdštejn, 2B, Muži, Ženy, PS12
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/21 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2024/06/21 Želeč,fotbalové hřiště, Noční soutěž, 2B
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Fotbalové hřiště Peč, Soutěž v požárním útoku
-
2024/06/22 Volnočasový areál, Noční soutěž
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/06/29 Milostovice, 2. kolo MSP (3B)
-
2024/06/30 SDH Kobeřice, 6. kolo Moravskoslezského poháru
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/06 Hasičský areál U Jizery, Noční soutěž
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/13 Velký Týnec, u zbrojnice, O putovní pohár starosty obce Velký Týnec na 2B
-
2024/07/13 Grešlové Mýto fotbalové hřiště, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
Kdy Kde Liga