Košťálov 2013 -

Liga: PKL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 01. 09. 2013 10:00
Kontakt:   Jaroslav Houžvička
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2013 10:00
Začátek tipování:  25. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2013 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Místo: -hasičský areál Košťálov

Start: - travnatý

Příběh: - travnatý povrch cca 8 metrů 

Základna: - komplet až ke kádi koberce

Dráha dopředu: - komplet travnatý povrch - rovina


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-2013-09-01-3308.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Malá Skála Malá Skála Áčko (ženy)JNMonika Klápšťovà
22Libuň mužiJCJan Kühnel
33Libuň ženyJCJan Kühnel
44Podůlší mužiJCMartin Berger
55Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
66Benešov u Semil ženySMAnna Antonyová
77Kosmonosy muziMBVáclav Repš
88Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
99Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
1010Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
1111Lestkov MužiSMJaroslav Kudrnáč
1212Obrubce muziMBVáclav Repš
1313Martinice v Krkonoších mužiSMMichaela Vanclová
1414Ploužnice SMHonza Novotný
1515Bukovina, Turnov  BukovinaSMJosef Vinš
1616Veselá SMJaroslav Novotný
1717Březová mužiLIPetra Mocová
1818Ploukonice ženySMMiroslav Roubíček
1919Příšovice LIRomana Danišová
2020Bozkov Muži ASMkarel Čermák
2121Malá Skála SDH Malá SkálaJNMonika Klápšťovà
2222Jablonec nad Jizerou zenySMLukáš Němec
2323Bozkov ženy ASMkarel Čermák
2424Nová Ves nad Popelkou MužiSMSDH Nová Ves n. Pop.
2525Ploukonice mužiSMMiroslav Roubíček
2626Bozkov ženy BSMkarel Čermák
2729Jablonec nad Jizerou muziiSMLukáš Němec
2830Malá Skála Béčko ( Ženy)JNRadek Havelka
2931Tatobity MužiSMJosef Židů
3032Jeřmanice ženLIJan Kühnel
3133Podmoklice ženySMLenka Farská
3234Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
3335Roudný MužiJNDavid Fišer
3436Bratříkov ženyJNZuzana Pfeiferová
3537Jeřmanice Jeřmanice B ženyLIJan Kühnel
3650Tuř SDH Tuř- mužiJCMiroslav Řehák
3759Maršovice MužiJNKarel Bukvic
3860Hradčany MužiLITomáš Najman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,4616,9116,912019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,6617,1517,152019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Malá Skála BéčkoJN16,9017,4117,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychrov AMB17,2017,4617,462019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ploukonice SM17,4717,2417,472019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benešov u Semil SM16,5217,5917,592019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jeřmanice LI16,6017,8717,872019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Veselá SM17,6018,0118,012019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bratříkov JN19,2018,0219,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Katusice MB19,2019,4119,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychrov BMB18,0320,1220,122019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bechov MB20,2019,7920,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB31,6131,6131,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže