Košťálov 2013 -

Liga: PKL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 01. 09. 2013 10:00
Kontakt:   Jaroslav Houžvička
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 01. 09. 2013 10:00
Začátek tipování:  25. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2013 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Místo: -hasičský areál Košťálov

Start: - travnatý

Příběh: - travnatý povrch cca 8 metrů 

Základna: - komplet až ke kádi koberce

Dráha dopředu: - komplet travnatý povrch - rovina


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-2013-09-01-3308.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Malá Skála Malá Skála Áčko (ženy)JNMonika Klápšťovà
22Libuň mužiJCJan Kühnel
33Libuň ženyJCJan Kühnel
44Podůlší mužiJCMartin Berger
55Vlastiboř mužiJNRoman Paldus
66Benešov u Semil ženySMAnna Antonyová
77Kosmonosy muziMBVáclav Repš
88Jeřmanice mužiLIJan Kühnel
99Krásná Ves ženyMBVeronika Kneblová
1010Jílové u Držkova mužiJNRoman Paldus
1111Lestkov MužiSMJaroslav Kudrnáč
1212Obrubce muziMBVáclav Repš
1313Martinice v Krkonoších mužiSMMichaela Vanclová
1414Ploužnice SMHonza Novotný
1515Bukovina, Turnov  BukovinaSMJosef Vinš
1616Veselá SMJaroslav Novotný
1717Březová mužiLIPetra Mocová
1818Ploukonice ženySMMiroslav Roubíček
1919Příšovice LIRomana Danišová
2020Bozkov Muži ASMkarel Čermák
2121Malá Skála SDH Malá SkálaJNMonika Klápšťovà
2222Jablonec nad Jizerou zenySMLukáš Němec
2323Bozkov ženy ASMkarel Čermák
2424Nová Ves nad Popelkou MužiSMSDH Nová Ves n. Pop.
2525Ploukonice mužiSMMiroslav Roubíček
2626Bozkov ženy BSMkarel Čermák
2729Jablonec nad Jizerou muziiSMLukáš Němec
2830Malá Skála Béčko ( Ženy)JNRadek Havelka
2931Tatobity MužiSMJosef Židů
3032Jeřmanice ženLIJan Kühnel
3133Podmoklice ženySMLenka Farská
3234Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
3335Roudný MužiJNDavid Fišer
3436Bratříkov ženyJNZuzana Pfeiferová
3537Jeřmanice Jeřmanice B ženyLIJan Kühnel
3650Tuř SDH Tuř- mužiJCMiroslav Řehák
3759Maršovice MužiJNKarel Bukvic
3860Hradčany MužiLITomáš Najman


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,6517,2117,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dneboh MB17,1717,2617,262018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jinolice RenmotorJC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Tatobity SM17,1617,3117,312018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Podůlší BéčkoJC17,5817,3817,582018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dobšín KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zlatá Olešnice JN17,8617,6617,862017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Malá Skála JN17,3717,8817,882018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky HK17,8917,0717,892016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jirkov JN17,9117,2517,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jirkov JN17,2617,9517,952018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zlatá Olešnice JN17,6818,2218,222018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Malá Skála JN18,2718,2918,292016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Břehy MB18,3418,3818,382018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tatobity SM18,2418,6118,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obrubce MB18,6417,4118,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychrov MB17,5718,7118,712017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jirkov JN18,7617,6218,762017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Košťálov SM18,7718,3518,772017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Košťálov SM17,6618,7818,782016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Malá Skála JN18,8418,3818,842017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Podůlší BéčkoJC18,8818,7018,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obrubce MB18,9017,6018,902017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krásná Ves MB18,9518,1818,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dobšín KameniceMB19,0217,9119,022017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kosmonosy MB16,9919,0519,052018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Sychrov MB19,0918,9719,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jablonec nad Jizerou SM16,6319,2419,242017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Veselá MB19,4417,6219,442016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Olešnice SM18,0819,4719,472018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Krásná Ves MB18,7219,4719,472017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Veselá MB19,8920,0120,012018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Benešov u Semil SM20,0318,4320,032017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dobšín KameniceMB17,0520,6820,682018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Loukov MB20,0620,9920,992016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Břehy MB21,2820,4921,282017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jílové u Držkova JN22,5219,5922,522016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lučany nad Nisou JN23,8620,9623,862018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mříčná SM24,4018,2724,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Jílové u Držkova JN25,5018,5825,502017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Podůlší BéčkoJC27,0626,3827,062017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Těpeře JNNP20,43NP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Chyjice JC22,23NPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Obrubce MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Velké Hamry JNNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Krásná Ves MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Benešov u Semil SMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Sychrov MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Kosmonosy MB18,86NPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Jílové u Držkova JN16,94NPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Košťálov SM0,17NPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Olešnice SMNPNP1200,002017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice
PKL
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice
PKL
2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár
PKL
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019
PKL
2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019
PKL
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019
PKL
2019/09/01 Valdice, PKL Valdice
PKL
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019
PKL
Kdy Kde Liga