Košťálov 2014 - Pohár dráčka Soptíka

Liga: -
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 24. 05. 2014 07:30
Kontakt:   Pavla Vávrová
Telefon:  +420737982812

Začátek rezervace: 24. 05. 2014 07:30
Konec rezervace: 24. 05. 2014 07:30
Začátek tipování:  24. 05. 2014 00:00
Konec hlasování: 24. 05. 2014 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-2014-05-24 07:30-5437.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,6716,6016,672016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jablonec nad Jizerou SM16,9516,4116,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dneboh MB17,0717,0517,072016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dneboh MB16,9217,0917,092017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,6517,2117,212018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Pšánky HK16,8517,2217,222017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dneboh MB17,1717,2617,262018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jinolice RenmotorJC16,8717,2817,282016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Jinolice RenmotorJC17,3116,6917,312017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Tatobity SM17,1617,3117,312018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kosmonosy MB16,8817,3217,322017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Zlatá Olešnice JN17,1817,3917,392016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Podůlší BéčkoJC17,5817,3817,582018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Dobšín KameniceMB17,1817,6517,652016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Tatobity SM16,7417,7417,742017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zlatá Olešnice JN17,8617,6617,862017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Malá Skála JN17,3717,8817,882018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Pšánky HK17,8917,0717,892016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Jirkov JN17,9117,2517,912016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Jirkov JN17,2617,9517,952018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Zlatá Olešnice JN17,6818,2218,222018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Malá Skála JN18,2718,2918,292016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Břehy MB18,3418,3818,382018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Tatobity SM18,2418,6118,612016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Obrubce MB18,6417,4118,642016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Sychrov MB17,5718,7118,712017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Jirkov JN18,7617,6218,762017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Košťálov SM18,7718,3518,772017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Košťálov SM17,6618,7818,782016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Malá Skála JN18,8418,3818,842017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Podůlší BéčkoJC18,8818,7018,882016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obrubce MB18,9017,6018,902017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Krásná Ves MB18,9518,1818,952016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dobšín KameniceMB19,0217,9119,022017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Kosmonosy MB16,9919,0519,052018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Sychrov MB19,0918,9719,092016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Jablonec nad Jizerou SM16,6319,2419,242017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Veselá MB19,4417,6219,442016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Krásná Ves MB18,7219,4719,472017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Olešnice SM18,0819,4719,472018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Veselá MB19,8920,0120,012018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Benešov u Semil SM20,0318,4320,032017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Dobšín KameniceMB17,0520,6820,682018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Loukov MB20,0620,9920,992016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Břehy MB21,2820,4921,282017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Jílové u Držkova JN22,5219,5922,522016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lučany nad Nisou JN23,8620,9623,862018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mříčná SM24,4018,2724,402016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Jílové u Držkova JN25,5018,5825,502017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Podůlší BéčkoJC27,0626,3827,062017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Košťálov SM0,17NPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Těpeře JNNP20,43NP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Chyjice JC22,23NPNP2017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Obrubce MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Velké Hamry JNNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Krásná Ves MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Benešov u Semil SMNPNPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Sychrov MBNPNPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Kosmonosy MB18,86NPNP2016/09/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Jílové u Držkova JN16,94NPNP2018/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Olešnice SMNPNP1200,002017/09/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
Kdy Kde Liga