Vyhlášení PKL 2014 - Celkové vyhlášení

Liga: PKL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 04. 10. 2014 18:00
Kontakt:   Tomáš Tulach
Telefon:  725826862

Začátek rezervace: 03. 09. 2014 10:00
Konec rezervace: 03. 10. 2014 18:00
Začátek tipování:  04. 10. 2014 20:00
Konec hlasování: 04. 10. 2014 00:00
Zadal: Tomáš Tulach

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: -
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-2014-10-04-5958.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Veselá 12 místSMTomáš Tulach
22Bozkov 14 místSMJan Berka
33Jablonec nad Jizerou 15SMKarolína Jonová
44Tatobity 11 místSMJosef Židů
55Jílové u Držkova 12 místJNPavel Štěpán
66Kosmonosy - Obrubce 15 místMBPepa Adam
77Libuň 8 místJCAndrea Crhová
88Lestkov 10 místSMMartin Bretschneider
99Krásná Ves ženy 9.místMBVeronika Kneblová
1010Tuř 12 místJCPavel Štěpán
1111Vlastiboř 12 místJNRoman Paldus
1212Příšovice 8 místLIRomana Danišová
1313Jinolice Renmotor, 7 místJCVojtěch Kratochvíl
1414Maršovice 5JNKarel Bukvic
1515Ploukonice 5 místSMMiroslav Roubíček
1616Podmoklice 9SMTomáš Tulach
1717Podůlší  12 místJCMartin Berger
1818Malá Skála Béčko ženy - 10 místJNNikol Vavřichová
1919Roudný muži - 7 místJNRoman Kalousek
2020Malá Skála Malá Skála Áčko ženy - 9 místJNMonika Klápšťovà
2121Malá Skála Muži 8 místJNRadek Havelka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB31,6131,6131,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice
PKL
2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár
PKL
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019
PKL
2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019
PKL
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019
PKL
2019/09/01 Valdice, PKL Valdice
PKL
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019
PKL
Kdy Kde Liga