Košťálov 2015 - PKL Košťálov

Liga: PKL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 30. 08. 2015 10:00
Kontakt:   Jaroslav Houžvička
Telefon: 

Začátek rezervace: 24. 08. 2015 20:00
Konec rezervace: 30. 08. 2015 10:00
Začátek tipování:  30. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2015 00:00
Zadal: Jan Kühnel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-6072.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Košťálov SMJan Kühnel
22Kopidlno JCTomáš Dubský
33Karlinky LIPetr Augusta
44Jílové u Držkova JNRoman Paldus
55Košťálov ženySMJan Kühnel
66Podůlší JCMartin Berger
77Nová Ves LIPetr Augusta
88Chyjice JCTomáš Dubský
99Březová LIPetra Mocová
1010Myštěves HKJaromír Rosůlek
1111Ploužnice SMHonza Novotný
1212Jirkov JNRoman Paldus
1313Příšovice RomčaLIRomana Danišová
1414Karlinky LIPetr Augusta
1515Myštěves HKJaromír Rosůlek
1616Veselá SMJaroslav Novotný
1717Jablonec nad Jizerou SMMartin Berger
1818Velké Hamry JNRoman Paldus
1919Krásná Ves ženy MBVeronika Kneblová
2020Malá Skála JNRadek Havelka
2121Bukovina, Turnov  SMRoman Paldus
2222Jeřmanice LIJan Kühnel
2323Tatobity SMTomáš Palič
2424Jeřmanice ZHTLIJan Kühnel
2525Malá Skála Béčko,ženy JNJaromír Rosůlek
2626Škodějov SMRadim Jurco
2727Maršovice JNhasici150 Hynek
2828Hradčany LITomáš Marvan
2929Podmoklice SMLenka Farská
3030Radimovice ženyLIAnna
3150Vlastiboř JNRoman Paldus


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB31,6131,6131,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice
PKL
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice
PKL
2019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár
PKL
2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019
PKL
2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019
PKL
2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019
PKL
2019/09/01 Valdice, PKL Valdice
PKL
2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019
PKL
Kdy Kde Liga