Košťálov 2016 - Košťálovský pohár

Liga: JL
Místo: Košťálov
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 17. 09. 2016 10:00
Kontakt:   Jana Houžvičková
Telefon:  732 566 239

Začátek rezervace: 12. 09. 2016 20:00
Konec rezervace: 16. 09. 2016 20:00
Začátek tipování:  12. 09. 2016 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2016 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

hasičský areál vedle potoka


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kostalov-7597.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Košťálov SMTomáš Tulach
22Kosmonosy MBJan Klimo
33Jílové u Držkova JNMAD Matthew
44Dneboh MBLukáš Danda
55Pšánky HKVáclav Zubr
66Obrubce MBPepa Adam
77Jirkov JNMíra Berka
88Jablonec nad Jizerou SMJoska Mládek
99Dobšín MBVáclav Repš
1010Krásná Ves MBJan Macoun
1111Benešov u Semil SMJakub Vlach
1212Renmotor Jinolice RenmotorJCHana Jarolímková
1313Veselá MBOlda Česák
1414Dubenec TUDominik Mikeš
1515Tatobity SMMarek Bárta
1616Mříčná SMsdhmricna
1717Zlatá Olešnice JNVojtěch Růžička
1818Podůlší BéčkoJCMartina Panožková
1919Malá Skála JNRadek Havelka
2020Sychrov MBRadek Kuntoš
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jablonec nad Jizerou SMBlanka Kuntošová
22Libuň JCMartina Panožková
33Sychrov MBZdeňka Stará
44Obrubce MBVeronika Musilová
55Bratříkov JNZuzana Pfeiferová
66Borovice MBRadek Kuntoš
77Radimovice LIAnna
88Benešov u Semil SMKateřina Krejčová
99Malá Skála Malá Skála - BéčkoJNRadek Havelka
1010Huť JNPetra Šteyrová
1111Smidary HKEliška Rosůlková
1215Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
1320Košťálov SMTomáš Tulach


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,4616,0216,462016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Košťálov SM16,4616,9116,912019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Košťálov SM16,9316,6516,932017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kosmonosy MB16,6617,1517,152019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bratříkov JN17,1916,9517,192017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Katusice MB17,2517,1617,252018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM17,3116,3917,312016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Malá Skála BéčkoJN16,9017,4117,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Benešov u Semil SM17,2417,4317,432018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sychrov AMB17,2017,4617,462019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ploukonice SM17,4717,2417,472019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Libuň JC17,2417,5017,502017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychrov MB17,5117,2317,512017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Benešov u Semil SM16,5217,5917,592019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Libuň JC17,2217,6317,632016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jablonec nad Jizerou SM17,7517,7317,752016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Jeřmanice LI16,6017,8717,872019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bratříkov JN17,6917,8717,872016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sychrov AMB17,9517,8817,952018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Veselá SM17,6018,0118,012019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřmanice LI18,1517,0218,152018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Obrubce MB17,3718,1518,152016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Košťálov SM18,4517,9318,452018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Jablonec nad Jizerou SM18,3019,0419,042017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bratříkov JN17,3519,1819,182018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Veselá SM18,2419,2019,202017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bratříkov JN19,2018,0219,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Radimovice LI19,2819,3019,302016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Malá Skála BéčkoJN19,3418,9419,342018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sychrov MMB18,6319,3719,372017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Katusice MB19,2019,4119,412019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Huť JN18,7219,5419,542016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Libuň JC19,9717,5119,972018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála BéčkoJN18,2620,0920,092016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sychrov BMB18,0320,1220,122019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Bechov MB20,2019,7920,202019/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Benešov u Semil SM17,7520,6820,682017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sychrov MB20,4520,7420,742016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychrov BMB20,7719,0120,772018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ploukonice SM21,0221,3221,322018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kosmonosy MB21,4021,5321,532018/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Smidary HK22,7219,6122,722016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krásná Ves MB22,9418,2422,942017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Malá Skála BéčkoJN24,5921,1024,592017/09/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loukov MB24,7625,6225,622016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Borovice MB16,9328,5028,502016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Krásná Ves MB31,6131,6131,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/09/01 Košťálov,
PKL
2013/10/12 Košťálov, Celkové vyhlášení PKL 2013
PKL
2014/05/24 Košťálov, Pohár dráčka Soptíka
-
2014/08/31 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2014/10/04 Vyhlášení PKL, Celkové vyhlášení
PKL
2015/08/30 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2015/09/20 Koštálov, O pohár
JL
2015/11/14 Celkové vyhlášení, Celkové vyhlášení PKL
PKL
2016/07/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2016/09/17 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/07/08 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2017/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2017/10/21 Košťálov - vyhlášení, Vyhlášení PKL 2017
PKL
2018/05/05 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2018/07/07 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2018/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2019/05/04 Košťálov, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov
PKL
2019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Soutěže