Kout na Šumavě (DO) 2010 - O pohár - SDH Kout na Šumavě

Liga: ZČHL
Místo: Kout na Šumavě
Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
Kdy: 07. 08. 2010 11:00
Kontakt:   p. Richard Antony
Telefon:  +420605838690

Začátek rezervace: 24. 07. 2010 11:00
Konec rezervace: 07. 08. 2010 11:00
Začátek tipování:  24. 07. 2010 11:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kout-na-sumave-2010-08-07-269.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Hejná KTCenek Kadane
23Obora PSPepa Beneš
34Žákava PJPetr Kašpar
45Vřeskovice KTohio
56Mokrouše PJSDH Mokrouše
67Louňová PJDana Lindová
78Hubenov KTPetr Frána
89Dolní Hradiště PSLuděk Bech
910Horní Lukavice PJJan Hůla
1011Malinec PJHonza Adamec
1112Chotíkov PSSDH Chotikov
1215Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
1316Bolkov PJSDH Bolkov
1417Hubenov KTVladimír Záhrobský
1518Krašovice PSKay
1619Štichovice PSRichard Hlous
1720Bučí PSStanislav Nový sdh bučí
1821Únětice 1911 PJLuboš Balvín
1922Štěnovický Borek PJZbyněk Šebek
2050Chlum PJSDH Chlum
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Horní Hradiště PSPepa Beneš
24Chotíkov PSSDH Chotikov
35Bučí PSStanislav Nový sdh bučí
46Únětice 1911 PJLuboš Balvín
57Hůrky ROPetra Henžlíková
68Chlum PJSDH Chlum
729Poděvousy DOspace14@centrum.cz
830Mrtník PSAnna Polcarová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bučí PS17,4417,4017,442007/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mrtník PS17,8418,0618,062010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Strýčkovice DO18,1718,0918,172007/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Poděvousy DO17,8418,5618,562008/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Strýčkovice DO18,8618,2718,862008/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Poděvousy DO18,8818,1618,882010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Úherce PS--18,922005/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Strýčkovice DO--19,862004/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dražovice KT19,9719,9619,972007/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Únětice 1911 PJ20,5119,6020,512008/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Únětice 1911 PJ20,7020,7820,782010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horní Hradiště PS20,8420,7720,842010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Hradiště PS20,9720,5120,972007/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bučí PS20,1421,1621,162010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chlum PJ21,2221,3321,332010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Horní Hradiště PS--21,452004/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Seč PJ22,1119,3422,112007/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Bílenice KT--22,482005/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Chodov DO--22,492004/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Chotíkov PS22,9122,5922,912010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Postřekov DO--23,802004/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Hradiště PS23,8622,4123,862008/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Strýčkovice DO26,7127,7227,722010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bučí PS28,1627,3928,162008/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Horní Kamenice DO29,0727,6229,072010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tlumačov DO--29,612004/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Horní Kamenice DO29,7821,3229,782008/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Horní Hradiště PS--32,962005/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Bučí PS--40,192005/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Horšov DO--45,172004/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Úherce PS56,9164,4164,412007/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Cekov RO--NP2008/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Poděvousy DO17,6238,63NP2007/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Seč PJ19,8419,95NP2008/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Strážov KTNP18,65NP2008/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2004/08/07 Kout na Šumavě, O pohár - SDH Kout na Šumavě
ZČHL
2005/08/06 Kout na Šumavě (DO), O pohár - SDH Kout na Šumavě
ZČHL
2006/08/05 Kout na Šumavě (DO), O pohár - SDH Kout na Šumavě
ZČHL
2007/08/04 Kout na Šumavě (DO), O pohár - SDH Kout na Šumavě
ZČHL
2008/08/02 Kout na Šumavě (DO), O pohár - SDH Kout na Šumavě
ZČHL
2009/08/01 Kout na Šumavě (DO), O pohár - SDH Kout na Šumavě
ZČHL
2010/08/07 Kout na Šumavě (DO), O pohár - SDH Kout na Šumavě
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga