Kozmice, areál SDH - TJ Sokol 2023 - VIII.kolo Opavské Ligy,3.ročník memoriálu T. Valla

Liga: -
Místo: Kozmice
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 16. 09. 2023 14:00
Kontakt:   Blanka Hansliková
Telefon:  731405785

Začátek rezervace: 01. 09. 2023 14:00
Konec rezervace: 16. 09. 2023 14:00
Začátek tipování:  16. 09. 2023 20:00
Konec hlasování: 16. 09. 2023 00:00
Zadal: Lukáš Hanslik

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://sdhkozmice.cz

Poznámka pořadatele

Dle pravidel OL 2023,  jednotný stroj,  muži 3B, ženy - dorost 2B, dorost + přetlakový ventil ...


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozmice-13370.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kozmice BOPLukáš Hanslik
23Borová OPŠtěpán Uvara
34Strahovice OPVendula Obrusníková
45Kozmice AOPLukáš Hanslik
56Služovice OPDušan Baránek
67Uhlířov Uhlirov OPZdeněk Martinek
78Kravaře OPLukáš Glabasnia
89Dolní Životice OPKarolína Magerová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kozmice BOPLukáš Hanslik
23Strahovice OPVendula Obrusníková
35Dolní Životice Ženy B OPKarolína Magerová
47Štěpánkovice OPJiří Šimíček
Smíšený dorost
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kozmice OPLukáš Hanslik
22Bolatice OPLukáš Hanslik
33Chuchelná OPŠtěpán Chrobaczek
44Strahovice OPVendula Obrusníková
55Hlavnice OPVeronika Bolíková
66Služovice OPDušan Baránek
77Kravaře OPLukáš Glabasnia
88Štěpánkovice OPJiří Šimíček
99Chvalíkovice OPDenis Vítek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1900/01/02 ?????, ?????
-
2018/08/19 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, 11. kolo MSP a Memoriál Alfonse Rončky (3B)
-
2019/08/18 Sportovní areál SDH Kozmice, X. kolo MSP a III.Ročník Memoriálu Alfonse Rončky,
-
2021/08/13 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XXIV. ročník Memoriálu Františka Hanzlíka
-
2021/08/15 Kozmice - Hřiště TJ Sokol, XIII. kolo MSP-IV. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2022/08/14 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP-V. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2022/09/17 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla
-
2023/08/11 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, VIII.kolo NHHL 2023 - XXVIII. ročník Memoriál F. H
-
2023/08/13 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP - VI. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
MSP
2023/08/13 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP - VI. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2023/09/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, VIII.kolo Opavské Ligy,3.ročník memoriálu T. Valla
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/04 Kamenice, Memoriál Dr. Arnošta Káby
-
2024/05/04 Ludéřov, O putovní pohár sv. Floriána, 2B sport
-
2024/05/05 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/08 Hradec, Memoriál V. Kašpárka
-
2024/05/10 Větřkovice, Noční soutěž SDH Větřkovice
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Hasičská zbrojnice, HANÁCKÝ POHÁR přípravka, mladší a starší žáci.
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/05/25 Litovany, O pohár starosty obce
-
2024/05/25 Fotbalové hřiště, Pohárová soutěž
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
Kdy Kde Liga