Kožušany ,,areál za tratí' 2016 - noční soutěž na 2B

Liga: -
Místo: Kožušany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 02. 07. 2016 21:00
Kontakt:   Petr Zmeškal
Telefon:  776195472

Začátek rezervace: 02. 07. 2016 21:00
Konec rezervace: 02. 07. 2016 21:00
Začátek tipování:  02. 07. 2016 00:00
Konec hlasování: 02. 07. 2016 00:00
Zadal: Petr Zmeškal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

3.roční noční soutěže, příjez družstev a prezentace od 19:30-20:30 hod. začátek ve 21:00 hod. Trať je osvětlena 1.místo vyhrává uzenou kýtu. Rezervace pouze po telefonu.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozusany-7954.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kožušany OL14,3114,7314,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV14,8514,7014,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL14,9015,1615,162018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štíty SU15,5815,4715,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Náměšť na Hané OL15,4515,5915,592018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střelice OL15,5815,6815,682018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL15,9115,4515,912018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kožušany OL15,3215,9715,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myslejovice PV16,0115,4616,012018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chválkovice OL16,0615,7116,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Dědina OL16,1315,8316,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolany BOL16,1915,7516,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR16,2115,9816,212018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pavlov-výběr SU15,0316,2316,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Náměšť na Hané OL16,3316,1516,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sobotín SU15,6316,8516,852017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hlubočky OL15,3516,8616,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tršice OL17,0716,8717,072017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nenakonice OL17,2017,0717,202018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Olešnice OL15,5617,4317,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Otaslavice PV17,1317,5317,532017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolany OL15,7617,5417,542018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Podolí PR18,0817,7718,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Šumvald OL17,7318,1018,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Třeština SU17,6518,2318,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Střížov OL17,4118,3218,322017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Podolí PR19,5519,1019,552017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dub nad Moravou OL19,7419,4319,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Grygov OL19,2420,3420,342018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Břidličná BR20,9521,2921,292018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Velký Týnec OL19,6621,3621,362017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sobotín SU21,3921,0621,392018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Oplocany BetaPR21,3122,1122,112017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Droždín OL23,3018,8023,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krasice PV24,3725,8625,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dubčany OL26,2826,7426,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Medlov OL17,4832,0432,042017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nenakonice OL35,0635,1935,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Grygov OL35,5619,4935,562017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Mladeč OL35,6735,3435,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Blatec OL35,6434,5535,642018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Újezd OL36,2433,5936,242017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mladeč OL31,3141,3141,312018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Oplocany APR30,8046,0646,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Otinoves PVNP36,43NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Dolany AOLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Nemile SUNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Velký Týnec OL21,35NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Blatec OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Bílý Potok JE14,69NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Svésedlice OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Troubelice OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Niva PVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Měrotín OL15,01NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Domamyslice DvojkaPVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Břidličná BRNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Radíkov OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Lošov OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU17,0616,8117,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasice PV17,4818,2818,282018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Cholina OL18,4218,4618,462018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasice PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Maršíkov SU19,4818,3719,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nenakonice OL19,6719,9419,942018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Svésedlice OL19,4920,2520,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Medlov OL20,2120,3320,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Blatec OL20,4918,7020,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Maršíkov SU20,2620,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kožušany OL20,6720,5920,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mladeč OL20,4021,0821,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nové Dvory OL20,4721,8121,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Blatec OL24,3424,8424,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Trusovice OL20,8924,6624,892017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR27,2527,2527,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nové Dvory OL23,5431,8731,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Náměšť na Hané OL18,0833,0733,072018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladeč OL33,3932,8633,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešnice OL19,1634,1634,162017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílovice BPV46,2446,5446,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Velký Týnec OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Pěnčín PVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kožušany OLNP18,79NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Újezd OL26,06NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Velký Týnec OLNP20,27NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga