Kožušany – Tážaly 2017 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Kožušany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 01. 07. 2017 21:00
Kontakt:   delegát ONL: Navrátil Lukáš
Telefon:  776 195 472

Začátek rezervace: 25. 06. 2017 19:00
Konec rezervace: 01. 07. 2017 17:00
Začátek tipování:  01. 07. 2017 20:00
Konec hlasování: 01. 07. 2017 00:00
Zadal: Pavel Navrátil

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Areál "Za tratí"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozusany-8361.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kožušany mužiOLPavel Navrátil
22Olešnice ŽenyOLLukáš Navrátil
33Měrotín OLTomáš Hlavinka
44Krasice ženyPVKarolína Burešová
55Blatec ŽenyOLKateřina Skládalová
66Kožušany ŽenyOLPavel Navrátil
77Ludéřov OLLukáš Navrátil
88Nové Dvory ženyOLJiřina Navrátilová
99Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1010Nová Dědina OLEva Dušková
1111Otaslavice mužiPVKarolína Burešová
1212Blatec MužiOLKateřina Skládalová
1313Olešnice X-teamOLLukáš Navrátil
1414Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
1515Krasice mužiPVKarolína Burešová
1616Bílovice PVJan Krupa
1717Tršice OLJaroslav Hubka
1818Náměšť na Hané mužiOLMatěj Sedláček
1919Císařov MuziPRAleš Pěkník
2020Podolí PRBřeťa Koplík
2121Bílovice APVJan Krupa
2222Trusovice OLJaroslav Hubka
2323Střížov mužiOLMartin Andrýsek
2424Střítež nad Ludinou ženyPRKristýna Čočková
2525Náměšť na Hané ženyOLMatěj Sedláček
2626Bílovice BPVJan Krupa
2727Trusovice ŽenyOLJaroslav Hubka
2828Pavlov-výběr SUPavel Vařeka
2929Medlov ŽENYOLMagdalena Břeňová
3030Dětkovice MužiPVLadislav Kořínek
3131Svésedlice ženyOLAleš Zavadil
3232Nenakonice OLJiří Tomecek
3333Hlubočky OLGabriela Krejčí
3434Cholina OLPatrik Maksant
3535Svésedlice OLAleš Zavadil
3636Nenakonice ŽenyOLJiří Tomecek
3737Hlubočky OLGabriela Krejčí
3838Medlov MUŽIOLMagdalena Břeňová
3939Břidličná BRJíří Skopal
4040Troubelice OLTomáš Kotraš
4141Cholina ŽenyOLPatrik Maksant
4242Šumvald OLBoB Kobylka
4343Velký Týnec Ženy OLAnna Majerova
4444Pavlov-výběr SUAdam Laštůvka
4545Buková PVMichal Ošlejšek
4646Domamyslice DvojkaPVDavid Vykopal
4747Oplocany ŽenyPRJana Bitalová
4848Sobíšky PRHonza Balint
4949Újezd ŽenyOLPetr Petr
5050Oplocany BETAPRJana Bitalová
5151Dub nad Moravou Muži OLMarek Kopeček
5252Mladeč OLMiroslav Mlčoch
5353Dolany OLPetr Holoubek
5454Sobotín MužiSUjan Vaculík
5555Droždín OLJiří Hájek
5656Střelice OLTábuk Kubát
5757Mladeč ŽenyOLMiroslav Mlčoch
5858Grygov MužiOLštěpán dvorský
5959Maršíkov ZenySUjan Vaculík
6060Velký Týnec muži OLAnna Majerova
6161Újezd MužiOLPetr Petr
6262Dolany OLPetr Holoubek
6363Bělkovice-Lašťany Troubelice- MužiOLTomáš Kotraš
6464Benešov BKMartin Švéda


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/06/23 Pavlov (SU), noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/28 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
ONL
2018/08/04 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B
ONL
2018/08/18 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B
ONL
2018/09/01 Císařov (PR), noční soutěž 2B
ONL
2018/09/08 Olešnice, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga