Kožušany – Tážaly 2018 - noční soutěž 2B

Liga: ONL
Místo: Kožušany
Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
Kdy: 07. 07. 2018 21:30
Kontakt:   delegát ONL: Luboš Zatloulal
Telefon:  776 195 472

Začátek rezervace: 01. 07. 2018 19:00
Konec rezervace: 07. 07. 2018 12:00
Začátek tipování:  07. 07. 2018 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2018 00:00
Zadal: Pavel Navrátil - admin ONL

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/SdhKozusanyTazaly/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Areál "Za tratí"


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kozusany-9503.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Kožušany OLPavel Navrátil - admin ONL
22Náměšť na Hané MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
33Olešnice MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
44Nenakonice OLBarbora Bajerová
55Myslejovice PVAlča Buriánková
66Císařov MužiPRPavel Navrátil - admin ONL
77Pavlov-výběr MužiSUPavel Navrátil - admin ONL
88Olešnice ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
99Domamyslice PVJakub Hlavinka
1010Měrotín MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1111Velký Týnec OLJan Jeřábek
1212Náměšť na Hané ŽenyOLPavel Navrátil - admin ONL
1313Císařov ŽenyPRPavel Navrátil - admin ONL
1414Čelechovice na Hané PVMichael Vařeka
1515Ludéřov MužiOLPavel Navrátil - admin ONL
1616Krasice PVKarolína Burešová
1717Podolí PRBřeťa Koplík
1818Pěnčín PVAnežka Navrátilová
1919Ráječek SUlallin
2020Svésedlice OLSDH Svésedlice
2121Svésedlice ŽenyOLMarkéta Bečáková
2222Chválkovice OLBernard ŠAFAŘÍK
2323Cholina OLPatrik Maksant
2424Nemile SUAdéla Blažková
2525Blatec OLEva Sahligerová
2626Nové Dvory OLJiřina Navrátilová
2727Krasonice JILukáš Pivonka
2828Cholina OLSabina Hájíčková
2929Nenakonice OLJiří Tomecek
3030Šumvald OLBoB Kobylka
3131Blatec ženyOLKateřina Skládalová
3233Dub nad Moravou OLMarek Kopeček
3334Ráječek SUpetr boxan
3435Mladeč ženyOLMiroslav Mlčoch
3536Niva PVAdam Kala
3637Velký Týnec žOLAnna Majerova
3738Dolany OLPetr Holoubek
3840Radíkov OLTomáš Herzog
3941Dětkovice PVLadislav Kořínek
4042Otinoves PVTomáš Sychra
4143Maršíkov ženySUjan Vaculík
4244Grygov OLštěpán dvorský
4346Třeština SULadislav Plechatý
4447Lošov OLJiří
4548Sobotín SUJakub Talpa
4649Břidličná BRJíří Skopal
4750Velká Bystřice MužiOLMichal Surma
4851Střelice OLTábuk Kubát
4954Mladeč OLJosef Forét


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kožušany OL14,3114,7314,732018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ludéřov OL14,7714,7914,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Čelechovice na Hané PV14,8514,7014,852018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Měrotín OL14,9015,1615,162018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bílovice PV15,2914,2015,292017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Domamyslice DvojkaPV15,1715,3915,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Cholina OL14,8715,5415,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štíty SU15,5815,4715,582018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Náměšť na Hané OL15,4515,5915,592018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Střelice OL15,5815,6815,682018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Střelice OL15,7915,3715,792017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sobíšky PR15,5315,8415,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Svésedlice OL15,6615,8715,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chválkovice OL15,8015,9015,902017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ludéřov OL15,9115,4515,912018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Kožušany OL15,3215,9715,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Myslejovice PV16,0115,4616,012018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Chválkovice OL16,0615,7116,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Dědina OL16,1315,8316,132017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dolany BOL16,1915,7516,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Císařov PR16,2115,9816,212018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Pavlov-výběr SU15,0316,2316,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Náměšť na Hané OL16,3316,1516,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sobotín SU15,6316,8516,852017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hlubočky OL15,3516,8616,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tršice OL17,0716,8717,072017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nenakonice OL17,2017,0717,202018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Olešnice OL15,5617,4317,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Otaslavice PV17,1317,5317,532017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Dolany OL15,7617,5417,542018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Podolí PR18,0817,7718,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Šumvald OL17,7318,1018,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Třeština SU17,6518,2318,232018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Střížov OL17,4118,3218,322017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Podolí PR19,5519,1019,552017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Dub nad Moravou OL19,7419,4319,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Grygov OL19,2420,3420,342018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Břidličná BR20,9521,2921,292018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Velký Týnec OL19,6621,3621,362017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Sobotín SU21,3921,0621,392018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Oplocany BetaPR21,3122,1122,112017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Droždín OL23,3018,8023,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Krasice PV24,3725,8625,862017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Dubčany OL26,2826,7426,742018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Medlov OL17,4832,0432,042017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nenakonice OL35,0635,1935,192017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Grygov OL35,5619,4935,562017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Mladeč OL35,6735,3435,572017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Blatec OL35,6434,5535,642018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Újezd OL36,2433,5936,242017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mladeč OL31,3141,3141,312018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Oplocany APR30,8046,0646,062017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Bílý Potok JE14,69NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Troubelice OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Svésedlice OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Niva PVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Měrotín OL15,01NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Dub nad Moravou OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Domamyslice DvojkaPVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Břidličná BRNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Radíkov OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Lošov OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Otinoves PVNP36,43NP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Dolany AOLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Pavlov-výběr SUNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Nemile SUNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Blatec OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Velký Týnec OL21,35NPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nemile SU17,0616,8117,062018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasice PV17,4818,2818,282018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Cholina OL18,4218,4618,462018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krasice PV18,8218,9718,972017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Svésedlice OL18,8619,3019,302017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Nenakonice OL19,4319,1219,432017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubočky OL19,4618,5219,462017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Maršíkov SU19,4818,3719,482018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nenakonice OL19,6719,9419,942018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Cholina OL19,8920,1020,102017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Svésedlice OL19,4920,2520,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Medlov OL20,2120,3320,332017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Blatec OL20,4918,7020,492018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Maršíkov SU20,2620,6320,632017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kožušany OL20,6720,5920,672018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Mladeč OL20,4021,0821,082018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Nové Dvory OL20,4721,8121,812018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Blatec OL24,3424,8424,842017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Trusovice OL20,8924,6624,892017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Císařov PR27,2527,2527,252018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nové Dvory OL23,5431,8731,872017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Náměšť na Hané OL18,0833,0733,072018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Mladeč OL33,3932,8633,392017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Olešnice OL19,1634,1634,162017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Bílovice BPV46,2446,5446,542017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Újezd OL26,06NPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Velký Týnec OLNP20,27NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Velký Týnec OLNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Pěnčín PVNPNPNP2018/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kožušany OLNP18,79NP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Náměšť na Hané OLNPNPNP2017/07/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2016/07/02 Kožušany ,,areál za tratí', noční soutěž na 2B
-
2017/07/01 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
2018/07/07 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B
ONL
Kdy Kde Liga


Soutěže