Krásná Ves 2023 - Krásnoveský pohár

Liga: JL
Místo: Krásná Ves
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 08. 07. 2023 14:00
Kontakt:   Markéta Macounová
Telefon:  724 185 766

Začátek rezervace: 03. 07. 2023 20:00
Konec rezervace: 07. 07. 2023 20:00
Začátek tipování:  03. 07. 2023 20:00
Konec hlasování: 07. 07. 2023 00:00
Zadal: Blanka Kuntošová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

fotbalové hřiště


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasna-ves-12966.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
22Březovice MBMartin Pitař
33Radimovice LIMatěj Bradáč
44Jílové u Držkova JNBlanka Kuntošová
55Doubrava MBBlanka Kuntošová
66Sychrov MBBlanka Kuntošová
77Dneboh MBBlanka Kuntošová
88Dubenec TUBlanka Kuntošová
99Jirkov AJNBlanka Kuntošová
1010Obrubce MBBlanka Kuntošová
1111Renmotor Jinolice JCBlanka Kuntošová
1212Březová LIBlanka Kuntošová
1313Tatobity SMBlanka Kuntošová
1414Jirkov BJNBlanka Kuntošová
1515Kanín NBJan Šafránek
1616Olešnice SMBlanka Kuntošová
1717Košťálov SMBlanka Kuntošová
1818Pěnčín JNBlanka Kuntošová
1919Karlinky LIBlanka Kuntošová
2020Třebnouševes JCBlanka Kuntošová
2121Dobšín Kamenice MBBlanka Kuntošová
2222Brada - Rybníček JCBlanka Kuntošová
2323Frýdštejn JNDaniel Matura
2424Velichovky NABlanka Kuntošová
2525Rašín JCBlanka Kuntošová
2626Břehy MBPetr Zavrtálek
2727Bechov MBAleš Pitro
2828Ploukonice SMJan Drbola
2929Křižany LISDH Křižany
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Katusice MBBlanka Kuntošová
22Myštěves HKMyštěvandy Myštěvandy
33Bukovno MBMarie Čubanová
44Olešnice SMBlanka Kuntošová
55Pěnčín JNBlanka Kuntošová
66Ploukonice SMBlanka Kuntošová
77Bohuslavice GrizzlymotorNAKlára Petříková
88Kosmonosy MBBlanka Kuntošová
99Sychrov MBBlanka Kuntošová
1010Jeřice JCBlanka Kuntošová
1111Bratříkov JNBlanka Kuntošová
1212Malá Skála BéčkoJNBlanka Kuntošová
1313Radimovice LIAnna
1414Bechov MBBlanka Kuntošová
1515Břehy MBBlanka Kuntošová
1616Slatiny JCKateřina Zumrová
1717Kosmonosy BMBLucie Dlouhá
1825Krásná Ves MBBlanka Kuntošová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM14,7614,7814,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Maršovice JN15,4415,1115,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Tatobity SM15,7415,4115,742014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Skála JN15,0015,7715,772013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Veselá SM15,7715,4115,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ15,8615,4115,862014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lestkov SM15,8715,7015,872014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jílové u Držkova JN15,6515,9015,902014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC15,9114,8515,912013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lestkov SM15,3115,9215,922013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,1115,7316,112013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Roudný JN15,7516,2516,252014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krásná Ves MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Obrubce MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bukovina, Turnov SM15,4516,6416,642013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Roudný JN16,6816,4616,682013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hradčany LI16,6816,4716,682014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,9616,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI15,3416,7916,792013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,8116,7216,812013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Janův Důl LI17,0316,2017,032014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves nad Popelkou SM17,5317,4317,532013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá SM15,5017,6017,602013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Doubravička MB18,2317,6318,232014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeřmanice LI18,3118,6518,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Karlinky LI19,7119,2319,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bukovina, Turnov SM19,8017,0019,802014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Maršovice JN19,5920,2720,272014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želízy ME20,3917,7720,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Frýdštejn JN20,4419,5320,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI18,6320,6520,652013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Ves u Bakova MB20,6719,4220,672014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Horní Stakory MB22,0720,5822,072013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála JN22,2523,7123,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sedlejovice LI23,2923,7823,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Karlinky Karlinky ALI14,9523,8523,852013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Katusice MB24,7124,6824,712013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dalešice JN21,6124,7124,712013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Březno MB25,6326,1226,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB27,7628,0028,002013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Příšovice LI25,9028,0628,062013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Záskalí LI22,0930,2330,232014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Bukovno BMB20,5618,10NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Příšovice LI18,61NPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Velké Hamry JNNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Jílové u Držkova JN23,06NPNP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Sloup PZ16,0916,89NP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Karlinky Karlinky ALINPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nová Ves u Bakova MB18,8520,03NP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Obrubce MB19,1417,23NP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Košťálov SM27,09NPNP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ploukonice SM15,5115,9515,952022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Ploukonice SM16,0116,1916,192023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ploukonice SM15,9616,4516,452024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT16,7017,0717,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Libuň JC17,0817,1517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Benešov u Semil SM17,2016,9617,202016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Katusice MB17,1117,2017,202019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myštěves HK17,1117,2117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vitiněves JC17,3216,7517,322014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olešnice SM15,6417,3917,392024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Košťálov SM16,4817,4217,422018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Benešov u Semil SM16,9317,4317,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kosmonosy MB16,9317,5117,512023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Košťálov SM17,0917,5517,552019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kosmonosy MB17,3217,5517,552024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vitiněves JC--17,562013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Borovice MB16,8917,6417,642016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Myštěves HK17,6816,3617,682016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Bohuslavice GrizzlymotorNA17,7717,2517,772024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Touchovice LN17,6217,7717,772016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jeřice JC17,3117,8017,802024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Jeřmanice LI17,9317,0517,932022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chrášťany LT17,9616,0717,962016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sychrov MB17,9717,1417,972014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Košťálov SM16,5117,9917,992022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kosmonosy BMB17,9917,8917,992024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Katusice MB17,8717,9917,992022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kosmonosy MB18,0618,0618,062021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Katusice MB18,0717,3518,072024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malá Skála BJN18,1318,0318,132014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI18,1418,0818,142019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sychrov MB17,2518,1618,162022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Kosmonosy MB18,1718,1918,192019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Radimovice LI17,6218,2618,262023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Malá Skála BéčkoJN16,6318,2618,262016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Sychrov AMB18,2718,1718,272019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Katusice MB18,0018,3018,302023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Břehy MB18,2618,3618,362024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychrov MB--18,362013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Olešnice SM18,3718,0318,372023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Malá Skála BéčkoJN18,2118,4518,452022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Libuň JC17,4118,5618,562018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Jeřmanice LI18,7017,8018,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Libuň JC--18,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Libuň JC17,3618,7518,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Benešov u Semil SM--18,802013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bechov MB17,7518,8618,862023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Bechov MB17,2818,8618,862024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Krásná Ves MB18,9318,8218,932013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Pěnčín JN17,1518,9518,952021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Malá Skála BéčkoJN18,9618,8618,962018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Huť JN18,9918,8018,992016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Krásná Ves MB18,3819,0519,052023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Bratříkov JN19,0618,5719,062024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Huť JN18,7719,0719,072024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Malá Skála BéčkoJN--19,082013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krásná Ves MB19,1018,5719,102014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sychrov AMB19,1118,5519,112018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Malá Skála Malá Skála BJN19,0419,1619,162013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Sychrov BMB19,2518,7519,252019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Břehy MB--19,252013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bechov MB19,2918,0019,292021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Jeřice JC18,7819,3119,312023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Krásná Ves MB19,3218,8819,322021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malá Skála BéčkoJN18,5419,3319,332014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Olešnice SM19,3317,4719,332022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Bechov MB18,6319,3519,352022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Jeřmanice LI18,8719,4519,452016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Jeřmanice LI19,4718,8319,472014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Olešnice SM18,8319,4819,482021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Bratříkov JN19,4918,8419,492018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Katusice MB19,5118,5619,512018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Krásná Ves MB--19,582013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Krásná Ves MB19,6017,0119,602024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Radimovice LI19,7517,5519,752022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Jeřmanice LI19,7518,4419,752014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Bratříkov JN19,7618,4119,762021/07/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Košťálov SM19,8717,4519,872016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Benešov u Semil SM19,6620,1120,112018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Borovice MB19,1720,2220,222014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Bratříkov JN19,8520,3820,382016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kosmonosy MB16,8820,5820,582022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Obrubce MB18,2420,8920,892016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Slatiny JC21,1119,6821,112024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Bukovno MB21,1919,0521,192022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Borovice MB18,6621,2221,222014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB20,6021,5221,522014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Karlinky LI21,5521,1821,552014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Jablonec nad Jizerou SM17,6021,6221,622016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Bratříkov JN19,2722,3222,322022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Dlouhá Ves RK22,3918,9422,392019/05/11 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Bohuslavice GrizzlymotorNA22,4720,5922,472023/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Borovice MB--22,562013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Bratříkov JN22,1022,6722,672014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Sychrov BMB21,5822,7222,722018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Sychrov MB22,8116,6022,812016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Katusice MB21,4223,0423,042013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Malá Skála BéčkoJN23,2917,6923,292024/06/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Slatiny JC18,3323,3323,332022/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Borovice MB23,3419,1323,342013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2021/07/17 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2021/07/17 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2022/07/16 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2022/07/16 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2023/07/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2023/07/08 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2024/06/29 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2024/06/29 Krásná Ves, 6.kolo PKL - Krásná Ves 2024
PKL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/08/10 Malá Skála, Maloskalský pohár
JL
2024/08/11 Dneboh, Pohár Drábských světniček
JL
2024/08/31 Jirkov, Jirkovská proudnice
JL
2024/09/07 Tanvald, O pohár starosty města Tanvaldu
JL
2024/09/14 Košťálov, Košťálovský pohár
JL
2024/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár
JL
Kdy Kde Liga