Krásná Ves 2013 - FNC Krásná Ves

Liga: FNC
Místo: Krásná Ves
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 06. 07. 2013 22:00
Kontakt:   Vašek Knebl
Telefon:  777914033

Začátek rezervace: 28. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 06. 07. 2013 22:00
Začátek tipování:  28. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2013 00:00
Zadal: Veronika Kneblová

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/pages/SDH-Krásná-Ves/151478558234045

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Krásnoveský pohár 2013

 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasna-ves-2013-07-06-3870.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Krásná Ves MBJan Kühnel
22Dalešice JNStanislav Matura
33Záskalí LISDH Záskalí
44Krásná Ves ženy PS-12MBJan Kühnel
55Jeřmanice mužiLIMichaela Malá
66Karlinky Karlinky ALISDH Karlinky
77Obrubce MBMichal Rejzek
88Krásná Ves muži PS-12MBJan Kühnel
99Záskalí Bezáskovice ps 12LISDH Záskalí
1010Janov nad Nisou SDH JANOV PS-12JNJan Sajewicz
1111Dalešice PS 12JNStanislav Matura
1212Janův Důl mužiLIHonza Mašek
1313Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
1414Karlinky PS12 Karlinky ALISDH Karlinky
1515Jeřmanice PS-12LIMichaela Malá
1616Lestkov SMMartina Panožková
1717Tatobity mužiSMMartina Panožková
1818Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
1919Bukovina, Turnov  SMMichal Štěpán
2020Veselá SDH VeseláSMJaroslav Novotný
2121Košťálov mužiSMMartina Panožková
2222Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
2323Pilínkov, Liberec XXIV SDH Pilínkov PS 12LISDH Pilínkov
2424Hradčany MužiLITomáš Najman
2525Frýdštejn mužiJNLukáš Melichar
2626Odolenovice PS-12JNSDH Odolenovice
2727Nová Ves u Bakova PS-12MBMichal Rejzek
2829Sloup muziPZTomáš Fiala
2930Sedlejovice muži PS 12LIMatěj Drešer
3031Frýdštejn PS-12JNLukáš Melichar
3132Hradčany PS-12LITomáš Najman
3233Malá Skála MužiJNRadek Havelka
3334Příšovice LIRomana Danišová
3436Roudný PS-12JNVáclav Brož
3537Nová Ves nad Popelkou mužiSMMiroslav Šolc
3638Maršovice MužiJNKarel Bukvic
3739Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
3840Sedlejovice mužiLIMatěj Drešer
3941Roudný mužiSMMilan Kvoch
4042Katusice mužiMBVeronika Kneblová
4143Březno PS-12MBVeronika Kneblová
4244Mladá Boleslav I SDH Škoda autoMBMartina Hrušková
4345Nová Telib PS12MBVeronika Kneblová
4446Katusice muži PS 12MBVeronika Kneblová
4547Horní Stakory MužiMBVeronika Kneblová
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Jeřmanice LIJan Kühnel
23Záskalí Bezáskovice LISDH Záskalí
34Libuň JCMartina Panožková
45Krásná Ves MBJan Kühnel
56Malá Skála Malá Skála Béčko (ženy)JNNikol Vavřichová
67Borovice ženyMBRadek Kuntoš
78Sloup ženyPZTomáš Fiala
89Katusice ženyMBVeronika Kneblová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jinolice RenmotorJC16,2615,8216,262016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Jinolice RenmotorJC16,1916,2716,272014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4716,5016,502014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kosmonosy MB15,9616,5116,512017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Pšánky HK16,0416,5616,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Tatobity SM16,3816,7516,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Jinolice RenmotorJC16,8316,3116,832017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jirkov JN16,6716,9216,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Chrášťany LT15,9616,9416,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Obrubce MB16,4617,0317,032018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Pšánky HK16,6717,0617,062018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Tatobity SM16,7217,1017,102018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Jinolice RenmotorJC--17,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Krásná Ves MB16,7817,2017,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kosmonosy MB17,0117,2217,222014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Zahorčice ST17,2316,7717,232018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Pšánky AHK--17,252013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Lestkov SM17,2417,3517,352014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Zlatá Olešnice JN17,0617,3617,362017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bašnice JC17,3917,0617,392014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Jirkov JN16,8617,5717,572018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Obrubce MB17,6516,9717,652017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Malá Skála JN17,7217,6417,722018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Jablonec nad Jizerou SM17,3117,7817,782016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Jirkov JN--17,822013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Podůlší JC17,8717,8117,872014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bašnice JC--17,932013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velichovky ANA--17,942013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Velké Hamry JN17,6417,9417,942018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Podůlší BéčkoJC17,1817,9417,942017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Veselá SM17,9817,4517,982017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Libuň JC16,7618,0018,002014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Dobšín - KameniceMB--18,012013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Sychrov MB17,4718,0518,052014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Jablonec nad Jizerou SM--18,152013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Tatobity SM--18,172013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Libuň JC--18,242013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Dneboh MB18,2818,5418,542016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Malá Skála JN16,7918,5418,542017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Jirkov JN17,5418,5618,562016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Kosmonosy MB--18,572013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Sloup PZ18,7517,7918,752017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Podůlší BéčkoJC17,4218,7718,772016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Košťálov SM18,8318,3518,832016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Dobšín - KameniceMB18,7618,8418,842014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Dneboh MB18,2418,8618,862014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Dobšín KameniceMB18,9218,4018,922017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Mladějov JC--18,972013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Karlinky LI--18,982013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Košťálov SM17,6919,0219,022017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Jílové u Držkova JN18,4519,0219,022016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Krásná Ves MB18,3819,0419,042016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB--19,042013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Veselá MB19,0518,1819,052014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Dobšín KameniceMB19,1817,2319,182018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Olešnice SM17,4019,2019,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Kopidlno JC19,2018,7419,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Mříčná SM19,3918,8219,392016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Bechov MB19,4219,4119,422018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Veselá MB18,7619,4319,432016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB19,3819,4419,442014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Úmyslovice NB--19,452013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Veselá MB--19,502013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Jablonec nad Jizerou SM18,2519,5419,542014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Benešov u Semil SM--19,572013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Malá Skála JN19,0619,7619,762016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Myštěves HK16,6919,7719,772016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Křížkový Újezdec PH20,0519,6720,052017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Sukorady MB--20,252013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Maršovice JN--20,462013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Podůlší JC--20,592013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Jirkov JN20,7217,9620,722014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Úmyslovice NB21,4820,3521,482014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Karlinky LI21,9120,9521,912016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Karlinky LI22,0619,0622,062018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Sychrov MB22,1220,0722,122016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Sukorady MB22,5321,4222,532014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Želízy ME22,7022,2222,702017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Veselá MB23,2822,9323,282018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Kosmonosy MB24,8425,8825,882016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Velké Hamry JN26,5322,3326,532016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Pšánky AHK26,6717,2926,672014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Krásná Ves MB--28,442013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Malá Skála JN29,4517,7529,452014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Kosmonosy MB30,0929,8430,092018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Jeřmanice LI29,8630,1130,112014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Pšánky HK17,3131,3231,322016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Olešnice SM31,6633,2433,242018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Mříčná SM41,5439,4941,542014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krásná Ves MBNPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Zlatá Olešnice JNNP17,30NP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Dneboh MB--NP2013/05/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Oponešice TRNP17,26NP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Sychrov MB19,01NPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Dneboh MB16,00NPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Podůlší BéčkoJCNPNPNP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Dobšín MB34,06NPNP2016/05/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Jílové u Držkova JNNPNPNP2017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Příšovice LINPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Jinolice RenmotorJCNP15,77NP2018/05/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga