Krásná Ves 2014 - FNC Krásná Ves

Liga: FNC
Místo: Krásná Ves
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 05. 07. 2014 22:00
Kontakt:   SDH Krásná Ves
Telefon: 

Začátek rezervace: 25. 06. 2014 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2014 22:00
Začátek tipování:  05. 07. 2014 20:00
Konec hlasování: 05. 07. 2014 00:00
Zadal: Vašek Knebl

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasna-ves-2014-07-05-4450.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Krásná Ves PS-12MBJan Kühnel
22Sedlejovice Muži PS12LIMatěj Drešer
34Dalešice PS-12JNDavid Beránek
45Příšovice MužiLIRomana Danišová
56Bukovno AMBFNC
67Roztoky u Semil PS-12SMVeronika Farská
78Odolenovice PS 12JNSDH Odolenovice
89Bukovno ženy PS-12MBFNC
910Maršovice MužiJNKarel Bukvic
1011Mladá Boleslav I SDH HZSŠKODA AUTOa.s. ženy PS12MBMartina Hrušková
1112Janův Důl LIHonza Mašek
1213Tatobity SMJosef Židů
1314Odolenovice PS 12 ŽENYJNSDH Odolenovice
1416Hradčany LITomáš Najman
1517Veselá SMJaroslav Novotný
1618Janův Důl PS-12LIHonza Mašek
1719Košťálov SMTomáš Tulach
1820Sloup MuziPZTomáš Fiala
1921Malá Skála Malá Skála mužiJNMonika Klápšťovà
2022Nová Ves u Bakova MBMichal Rejzek
2123Jeřmanice LIJan Kühnel
2224Hradčany PS-12LITomáš Najman
2325Lestkov SMJaroslav Kudrnáč
2426Dolní Sytová SMJaroslav Kudrnáč
2527Nová Ves u Bakova PS 12MBMichal Rejzek
2628Jeřmanice ps-12LIJan Kühnel
2729Dolní Sytová PS-12SMJaroslav Kudrnáč
2830Janov nad Nisou  PS- 12 JNJan Sajewicz
2931Bukovina, Turnov  SMJan Fajgl
3032Bukovno BMBVašek Knebl
3133Jílové u Držkova JNJan Fajgl
3234Roudný muži JNRoman Kalousek
3335Katusice ženy PS 12MBSDH Katusice
3436Záskalí LIhasici Bezaskovice
3537Velké Hamry mužiJNRoman Paldus
3638Karlinky Karlinky ALIPetr Augusta
3739Roudný Ps 12JNRoman Kalousek
3840Obrubce mužiMBPepa Adam
3941Záskalí Bezáskovice PS 12LIhasici Bezaskovice
4042Obruby B Muži PS - 12MBPepa Adam
4143Doubravička MBPetr Šifta
4244Velké Hamry muži PS12JNRoman Paldus
4345Doubravička PS 12MBPetr Šifta
4446Bukovno ps12MBVašek Knebl
4548Karlinky Karlinky A PS-12LIPetr Augusta
4648Želízy MEVeronika Kneblová
4749Všejany Muži PS-12MBPepa Adam
4850Březovice MBFNC
4950Karlinky DorostLIVojtěch Malec
5051Březno Muži PS-12MBDavid Velát
5152Březno MužiMBDavid Velát
5253Karlinky Dorost PS-12LIVojtěch Malec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Jeřmanice LIVeronika Kaprálková
23Malá Skála Malá Skála Áčko ženyJNMonika Klápšťovà
34Krásná Ves MBVeronika Kneblová
45Mladá Boleslav I SDH HZS ŠKODA AUTO a.s. ženyMBMartina Hrušková
56Bukovno MBVašek Knebl
67Katusice MBSDH Katusice
78Malá Skála Malá Skála BéčkoJNNikol Vavřichová
89Záskalí BezáskoviceLIhasici Bezaskovice
910Jeřmanice DorostenkyLIVeronika Kaprálková
1011Karlinky Karlinky ženyLIPetr Augusta
1112Borovice MBRadek Kuntoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga