Krásná Ves 2016 - 5. kolo Krásná Ves

Liga: FNC
Místo: Krásná Ves
Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
Kdy: 02. 07. 2016 21:30
Kontakt:   Václav Knébl
Telefon: 

Začátek rezervace: 22. 06. 2016 20:30
Konec rezervace: 02. 07. 2016 00:00
Začátek tipování:  22. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 02. 07. 2016 00:00
Zadal: vit koukal

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krasna-ves-7370.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kosmonosy MBJan Kühnel
22Tatobity SMMarek Bárta
33Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
44Velké Hamry JNMAD Matthew
55Hradčany LITomáš Najman
66Karlinky LIJan Kühnel
77Březová LIBlanka Černá
88Maršovice JNhasici150 Hynek
99Smidary HKJaromír Rosůlek
1010Jeřmanice LIJan Kühnel
1111Janův Důl LIHonza Mašek
1212Bukovina, Turnov  SMMAD Matthew
1313Košťálov SMTomáš Tulach
1414Malá Skála JNNikol Vavřichová
1515Kosořice MBMartina Hrušková
1616Příchovice Příchovice SPORTJNJan Kupka
1717Odolenovice JNmartin sidun
1818Želízy MEjan bogi
1919Doubravička MBPetr Šifta
2020Nová Ves LIJaroslav Vobecký
2122Raspenava LIJan Kühnel
2223Frýdštejn JNvaclav matura
2324Záskalí LIhasici Bezaskovice
2425Jílové u Držkova JNMAD Matthew
2526Březno MBVáclav Horák
2627Pěnčín JNMarek Mrkvička
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Malá Skála BéčkoJNNikola Hanyšová
23Březno MBVáclav Horák
34Kosořice MBMartina Hrušková
45Krásná Ves MBBlanka Kuntošová
56Chrastava LIRenata Šimíková
67Březová LIBlanka Černá
78Košťálov SMTomáš Tulach
89Těpeře JNIveta
911Radimovice LIAnna
1012Benešov u Semil SMVeronika Slavíková
1113Smidary HKHana Bačová
1229Smidary HKEliška Rosůlková
1330Jeřmanice LIJan Kühnel
PS-12
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Karlinky LIJan Kühnel
22Sudoměř ženyMBJan Kühnel
33Jeřmanice BLIJan Kühnel
44Sudoměř ženyMBJan Kühnel
55Sukorady JCMichal Horák
66Janův Důl LIHonza Mašek
77Jeřmanice LIJan Kühnel
88Odolenovice JNSDH Odolenovice
99Kosořice MBMartina Hrušková
1010Dalešice JNDavid Beránek
1111Hradčany LITomáš Najman
1213Velké Hamry JNMAD Matthew
1314Janov nad Nisou JNJan Sajewicz
1415Smidary HKJaromír Rosůlek
1516Březovice MBJan Macoun
1617Bukovina, Turnov  SMJan Sajewicz
1718Záskalí BezáskoviceLIhasici Bezaskovice
1819Želízy MEjan bogi
1920Kosořice MBMartina Hrušková
2021Roztoky u Semil SMTomáš Zelenka
2122Nová Ves LIJaroslav Vobecký
2223Březno MBVáclav Horák
2324Bukovina, Turnov  SMMAD Matthew
2425Příchovice JNJan Kupka
2526Lučany nad Nisou JNOtakar Kocourek
2627Březno ŽENYMBVáclav Horák
2728Rychnov u Jablonce nad Nisou JNZuzana Kiralyová
2829Rozstání LIAleš Korda
2930Příšovice LIladislav kosek
3031Pilínkov, Liberec XXIV LISDH Karlinky
3132Pěnčín JNMarek Mrkvička
3233Doubravička MBPetr Šifta
3334Pilínkov, Liberec XXIV "B"LILukáš Hamouz


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Tatobity SM14,7614,7814,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Maršovice JN15,4415,1115,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Tatobity SM15,7415,4115,742014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Malá Skála JN15,0015,7715,772013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Veselá SM15,7715,4115,772014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sloup PZ15,8615,4115,862014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lestkov SM15,8715,7015,872014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Jílové u Držkova JN15,6515,9015,902014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jinolice JC15,9114,8515,912013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lestkov SM15,3115,9215,922013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Krásná Ves MB16,1115,7316,112013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Roudný JN15,7516,2516,252014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Obrubce MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Krásná Ves MB16,3516,4416,442014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Bukovina, Turnov SM15,4516,6416,642013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Roudný JN16,6816,4616,682013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hradčany LI16,6816,4716,682014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Košťálov SM15,9616,7216,722014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hradčany LI15,3416,7916,792013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Janův Důl LI16,8116,7216,812013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Janův Důl LI17,0316,2017,032014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Nová Ves nad Popelkou SM17,5317,4317,532013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Veselá SM15,5017,6017,602013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Doubravička MB18,2317,6318,232014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jeřmanice LI18,3118,6518,652014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Karlinky LI19,7119,2319,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Bukovina, Turnov SM19,8017,0019,802014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Maršovice JN19,5920,2720,272014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Želízy ME20,3917,7720,392014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Frýdštejn JN20,4419,5320,442013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI18,6320,6520,652013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Ves u Bakova MB20,6719,4220,672014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Horní Stakory MB22,0720,5822,072013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Malá Skála JN22,2523,7123,712014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Sedlejovice LI23,2923,7823,782013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Karlinky Karlinky ALI14,9523,8523,852013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Katusice MB24,7124,6824,712013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Dalešice JN21,6124,7124,712013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Březno MB25,6326,1226,122014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB27,7628,0028,002013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Příšovice LI25,9028,0628,062013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Záskalí LI22,0930,2330,232014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Obrubce MB19,1417,23NP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Košťálov SM27,09NPNP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Bukovno BMB20,5618,10NP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Příšovice LI18,61NPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velké Hamry JNNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Jílové u Držkova JN23,06NPNP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sloup PZ16,0916,89NP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Karlinky Karlinky ALINPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Ves u Bakova MB18,8520,03NP2013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MBNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Chrášťany LT16,7017,0717,072014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Libuň JC17,0817,1517,152014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Benešov u Semil SM17,2016,9617,202016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Myštěves HK17,1117,2117,212014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vitiněves JC17,3216,7517,322014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Košťálov SM16,4817,4217,422018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Benešov u Semil SM16,9317,4317,432014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vitiněves JC--17,562013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Borovice MB16,8917,6417,642016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Myštěves HK17,6816,3617,682016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Touchovice LN17,6217,7717,772016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chrášťany LT17,9616,0717,962016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Sychrov MB17,9717,1417,972014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Malá Skála BJN18,1318,0318,132014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Malá Skála BéčkoJN16,6318,2618,262016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sychrov MB--18,362013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Libuň JC17,4118,5618,562018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jeřmanice LI18,7017,8018,702018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Libuň JC--18,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Libuň JC17,3618,7518,752013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Benešov u Semil SM--18,802013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krásná Ves MB18,9318,8218,932013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Malá Skála BéčkoJN18,9618,8618,962018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Huť JN18,9918,8018,992016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Malá Skála BéčkoJN--19,082013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Krásná Ves MB19,1018,5719,102014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Sychrov AMB19,1118,5519,112018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Malá Skála Malá Skála BJN19,0419,1619,162013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Břehy MB--19,252013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Malá Skála BéčkoJN18,5419,3319,332014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jeřmanice LI18,8719,4519,452016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jeřmanice LI19,4718,8319,472014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Bratříkov JN19,4918,8419,492018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Katusice MB19,5118,5619,512018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Krásná Ves MB--19,582013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Jeřmanice LI19,7518,4419,752014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Košťálov SM19,8717,4519,872016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Benešov u Semil SM19,6620,1120,112018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Borovice MB19,1720,2220,222014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Bratříkov JN19,8520,3820,382016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Obrubce MB18,2420,8920,892016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Borovice MB18,6621,2221,222014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB20,6021,5221,522014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Karlinky LI21,5521,1821,552014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Jablonec nad Jizerou SM17,6021,6221,622016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Borovice MB--22,562013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Bratříkov JN22,1022,6722,672014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Sychrov BMB21,5822,7222,722018/05/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Sychrov MB22,8116,6022,812016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Katusice MB21,4223,0423,042013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Borovice MB23,3419,1323,342013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  ŠKODA AUTO Mladá Boleslav MB19,2123,9423,942014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Katusice MB24,0721,2824,072014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Jeřmanice DorostenkyLI24,6425,2925,292014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Libuň JC25,3117,1325,312016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Bukovno MB25,4425,8625,862014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Libuň JC26,4026,2926,402013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Krásná Ves MB26,9925,9326,992016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sloup PZ20,6328,8228,822013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Jeřmanice LI30,6429,0330,642013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Myštěves HK--46,192013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Bratříkov JN--48,432013/05/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Jablonec nad Jizerou SMNPNPNP2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Krásná Ves MBNPNPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Břehy MBNP51,01NP2016/05/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála AJN20,83NPNP2014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sukorady MB20,8928,46DSQ2014/05/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2007/05/05 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2008/05/10 Krásná Ves, MB, Krásnoveský pohár
JL
2010/05/16 Krásná Ves, -, Krásná Ves
JL
2013/05/05 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
-
2013/05/05 Krásná Ves, fotbalové hřiště, Krásnoveský pohár
JL
2013/07/06 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2014/05/03 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2014/07/05 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2015/05/08 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2015/07/04 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2016/05/07 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2016/07/02 Krásná Ves, 5. kolo Krásná Ves
FNC
2017/07/15 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2017/07/15 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2018/05/12 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2018/05/12 Krásná Ves, FNC Krásná Ves
FNC
2019/05/11 Krásná Ves, Krásnoveský pohár
JL
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/11 Krásná Ves, Krásná Ves
FNC
2019/05/18 Škodějov, Škodějov
FNC
2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice
FNC
2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry
FNC
2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn
FNC
2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem
FNC
2019/07/06 Raspenava, Raspenava
FNC
2019/08/10 Dalešice, Dalešice
FNC
2019/08/17 Roudný, Roudný
FNC
2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále
FNC
Kdy Kde Liga