Hasičský areál Kravaře,Tyršova 2018 - 2. kolo Moravskoslezského poháru

Liga: -
Místo: Kravaře
Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
Kdy: 02. 06. 2018 14:00
Kontakt:   Glabasnia Lukáš
Telefon:  606833347

Začátek rezervace: 17. 05. 2018 22:00
Konec rezervace: 31. 05. 2018 20:00
Začátek tipování:  17. 05. 2018 20:00
Konec hlasování: 02. 06. 2018 00:00
Zadal: Lukáš Glabasnia

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhkravare.cz/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Kravaře si Vás dovoluje pozvat na 43. kolo Slezského poháru 2. kolo Moravskoslezského poháru v požárním útoku, které se uskuteční na hasičském areálu na Tyršově ulici.

Ceny

1.místo

 

1 500,- + Pohár + putovní pohár

900,- + Pohár

2.místo

 

900,- + Pohár

600,- + Pohár

3.místo

 

600,- + Pohár

300,- + Pohár

4.místo

 

400

200

5-6.místo

 

200

 

7. místo

 

100

 

Překonání rekordu trati (muži 3B – Prchalov 16:30, ženy 2B – Skrochovice 16:49) – 500

Soutěž bude probíhat dle pravidel Moravskoslezského poháru 2018

Startovné pro obě kategorie 200 kč


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kravare-9728.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Velké Hoštice OPLukáš Pluške
22Oldřišov OPVít Ciminga
33Chlebičov OPJiří Bena
44Závada OPDaniel Kuděla
55Jeseník JEPavel Lučan
66Svoboda OPJakub Polomský
77Prchalov ANJMichal Martínek
88Bolatice OPLenka
99Jamnice OPDominik
1010Kravaře OPLukáš Glabasnia
1111Hněvošice OPKlára Konečná
1212Prchalov BNJMichal Martínek
1313Svoboda OPJakub Polomský
1414Služovice OPDušan Baránek
1515Komárov OPJosef Kubesa
1616Sádek OPDušan Gregořica
1717Kozmice OPLibor Drastík
1818Štěpánkovice OPMichael Suffner
1919Starý Jičín NJTereza
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Velké Hoštice OPKateřina Večerková
33Malé Hoštice OPKlára Konečná
44Bolatice OPLenka
55Závada OPDaniel Kuděla
66Vávrovice OPMichaela Trojanová
77Služovice OPMonika Neminářová
88Svoboda OPLucie Balarinová
99Kozmice OPLibor Drastík
1010Milostovice OPVeronika


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Svoboda OP17,2417,2117,242016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Luboměř NJ16,3617,2717,272016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Neplachovice OP17,6317,2517,632016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Jamnice OP16,8917,7117,712016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Služovice OP17,6717,8717,872016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Milostovice OP18,3117,9618,312016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sádek OP18,3518,1318,352016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Chlebičov OP18,3718,2818,372016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Komárovice VS18,5718,9618,962016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hněvošice OP19,0618,7719,062016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vávrovice OP19,9419,7119,942016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kravaře OP19,9718,7619,972016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Skrochovice OP18,7020,4220,422016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Bolatice OP18,8426,8826,882016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Oldřišov OP27,2421,8027,242016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Velké Hoštice OPNPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bohuslavice u Zlína ZLNPNPNP2016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2015/06/06 hasičský areál, Tyršova ul., 3. kolo Moravskoslezského poháru
-
2016/06/04 Hasičský areál, Tyršova ulice, 3. kolo Moravskoslezského poháru
-
2016/06/04 Kravaře, 3. kolo MSP
MSP
2016/07/10 Hasičský areál Kravaře, Opavská liga 2016
-
2017/06/10 Hasičský areál, Tyršova ul., 2. kolo Moravskoslezkého poháru
-
2018/06/02 Hasičský areál Kravaře,Tyršova, 2. kolo Moravskoslezského poháru
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2018/09/22 Pasohlávky, PASOHLÁVSKY SUPERPOHÁR
-
2018/09/22 Buková, areál u Brůdku, II. ročník soutěže v PÚ
-
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2018/09/22 SŠ Rooseveltova 472, Olomouc, O PUTOVNÍ POHÁR OSH a STAROSTKY OSH OLOMOUC
-
2018/09/22 SŠ polytech. Rooseveltova 472, s jednotným strojem Tohatsu
-
2018/09/22 Radslavice (okr. Vyškov), Noční soutěž
-
2018/09/22 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 8. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2018/09/22 Litenčice, Noční soutěž
-
2018/09/23 Brumovice hřiště, O SLOVÁCKÝ DŽBÁNEK
-
2018/09/29 Babice (VS) - hasičské hřiště, OCTOBER CUP 2018 BABICE
-
2018/09/29 Břidličná, fotbalové hřiště
-
2018/09/29 Požární Nádrž Hoštice, Soutěž Zásahových Jednotek 4+1
-
2018/09/30 Henčlov, O pohár pivovaru Zubr
-
2018/10/06 Hřiště nad Novou Vsí, O pohár starosty SDH muži,O pohár fa. Dotiko ženy
-
2018/10/07 Hasičské hřiště Třebelovice, O Pohár Starostky Obce Třebelovice
-
2018/10/13 Chlumčany, 18. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE
-
2018/10/13 Areal SDH Podhradní Lhota, Memoriál Davida Žejdlíka, 2B
-
2018/10/13 Jeseník - fotbalové hřiště, Soutěž o pohár starosty sboru
-
2018/10/20 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2018/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka
-
2018/11/17 Modelářské hřiště Pohořelice, Memoriál Víta Bláhy, 2B
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga