Krokočín 2014 - Memoriál A.Rouše

Liga: -
Místo: Krokočín
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Kdy: 24. 05. 2014 11:00
Kontakt:   Rouš Ludvík
Telefon:  777008016

Začátek rezervace: 24. 05. 2014 11:00
Konec rezervace: 24. 05. 2014 11:00
Začátek tipování:  24. 05. 2014 00:00
Konec hlasování: 24. 05. 2014 00:00
Zadal: ludvik rous

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krokocin-2014-05-24 11:00-5462.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Velké MeziříčíZR16,9516,4516,952015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sychotín BK16,9816,1916,982014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Petrůvky TR17,1316,8917,132014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krokočín TR17,5717,4517,572014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Netín ZR17,7116,6817,712014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Olší BO17,5517,7617,762013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Netín ZR17,6717,8617,862015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Krokočín TR16,8918,1418,142013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Lhotky ZR18,3018,3618,362013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Netín ZR18,4919,0018,492013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olší BO18,7218,5118,722014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lhotky ZR18,8318,7718,832014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Velké MeziříčíZR18,6418,8918,892014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Zbraslav BO18,9317,7718,932014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lhotky Sport BZR18,9319,0319,032013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zbraslav BO18,1719,1219,122013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heroltice BO19,8618,1719,862014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kuřim BO19,2419,8819,882013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Kuřim SportBO19,1320,1320,132015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Heroltice BO18,3620,2620,262013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Velké Meziříčí ZR19,8520,2920,292013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Radostín nad Oslavou ZR20,2320,6720,672015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lhotky Sport ZR20,2020,7920,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Pavlov ExperimentZR21,1519,0521,152014/05/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Pavlov ZR22,2721,6722,272015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Heroltice BO23,8821,7523,882015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Křoví ZR22,9923,9123,912013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jasenice TR21,3324,1124,112015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Krokočín TR24,9320,3424,932015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Jasenice TR25,0624,8025,062013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Petrůvky TR26,5820,6726,582015/08/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Velké MeziříčíZR39,4339,0039,432013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/04 Krokočín, 7. kolo Žďárské ligy
ŽL
2013/06/22 Krokočín, 4. kolo Žďárské ligy
ŽL
2014/05/24 Krokočín, 4. kolo Žďárské ligy
ŽL
2014/05/24 Krokočín, Memoriál A.Rouše
-
2015/08/08 Krokočín, O pohár
ŽL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga