Krumsín, hřiště 2014 - O pohár starosty

Liga: VCPV
Místo: Krumsín
Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
Kdy: 16. 08. 2014 14:00
Kontakt:   Martin Ošťádal
Telefon:  774 825 285

Začátek rezervace: 04. 08. 2014 20:00
Konec rezervace: 16. 08. 2014 12:00
Začátek tipování:  04. 08. 2014 20:00
Konec hlasování: 16. 08. 2014 00:00
Zadal: Stanislav Režný

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-krumsin-2014-08-16-5471.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dětkovice APVDavid Slavíček
22Ptení PVJiří Vymazal
33Soběsuky PVStanislav Režný
44Buková PVPetr Pořízka
55Čelechovice na Hané PVZdeněk Smolka
66Vícov PVStanislav Režný
77Bílovice PVStanislav Režný
88Cholina OLStanislav Režný
910Niva PVJaroslav Servus
1011Lipová PVStanislav Režný
1112Olešnice XOLFilip Krampla
1213Dětkovice BPVDavid Slavíček
1314Ludéřov OLTomáš Sklenák
1415Kelčice PVAntonín Tesárek
1516Loučany OLPetr Bartoněk
1617Jabloňany BKMarek Vlach
1718Okrouhlá BKPetr Horák
1830Domamyslice PVMartin Vykopal
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Soběsuky APVKamila Krychtálková
23Bílovice PVStanislav Režný
34Olešnice RouryOLFilip Krampla
45Ludéřov OLTomáš Sklenák
56Soběsuky BPVKamila Krychtálková
67Pěnčín PVMartin Bartoš


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Loučany OL17,4517,8017,802013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Bílovice PV18,3717,9618,372014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Pěnčín PV18,5717,3018,572014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Otaslavice PV17,4518,8818,882013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Ludéřov OL19,4419,1219,442013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Soběsuky PV19,7018,2619,702013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Ludéřov OL18,8020,7520,752014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Soběsuky BPV20,9121,3121,312014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Bílovice PV21,6618,7921,662013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Šošůvka BK22,3722,6022,602014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lipová PV17,5123,3323,332013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Soběsuky BPV23,1323,3723,372013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Dětkovice PV23,1725,0525,052013/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Soběsuky PVNPNPNP2014/08/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/09/07 Krumsín, PV, O pohár starosty obce
PROL
2003/09/06 Krumsín, PV,
PROL
2004/09/04 Krumsín, PV, O pohár starosty obce
PROL
2008/08/16 Krumsín, PV,
HE
2009/08/15 Krumsín, PV,
HE
2010/08/14 Krumsín, O pohár starosty
VCPV
2011/08/13 Krumsín, Krumsín
VCPV
2012/08/11 Krumsín,
VCPV
2013/08/17 Krumsín, O pohár starosty
VCPV
2014/08/16 Krumsín, hřiště, O pohár starosty
VCPV
Kdy Kde Liga


Soutěže