Kundratice 2019 - Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka

Liga: -
Místo: Kundratice
Okres: Semily
Kraj: Liberecký
Kdy: 08. 05. 2019 08:45
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 30. 04. 2019 17:00
Konec rezervace: 07. 05. 2019 13:00
Začátek tipování:  08. 05. 2019 20:00
Konec hlasování: 08. 05. 2019 00:00
Zadal: karel Čermák

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Děti
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kundratice-10531.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Starší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Vítkovice SMMartina Vanclová
22Semily svojekSMEva Havlová
33Bozkov SMkarel Čermák
44Kundratice SMEva Havlová
55Bítouchov ASMEliška Štěpánková
66Bozkov BSMkarel Čermák
77Ploukonice SMRadek Vytina
88Košťálov SMPavla Stehlikova
99Nedaříž SMMartin Bajer
1010Studenec SMLubomír Link
1111Mříčná ASMMichal Holec
1212Semily I ASMPetr Kousal
1313Chuchelna ASMDavid Hošek
1414Rváčov Rváčov - KošovSMKuba
1515Mříčná BSMMichal Holec
1616Semily I BSMPetr Kousal
1717Rváčov Rváčov - Košov BSMKuba
1818Podmoklice ASMTomáš Strnad
1919Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
2020Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
2121Karlovice KarloviceSMBohuslava Švejdová
2222Roprachtice SMLada Lukešová
2323Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2424Jablonec nad Jizerou SMEva Havlová
2525Podmoklice BSMTomáš Strnad
Mladší žáci
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
12Bělá SMJana Foltýnová
23Bozkov SMkarel Čermák
34Bítouchov ASMEliška Štěpánková
45Nedaříž SMMartin Bajer
56Ploukonice SMRadek Vytina
67Bítouchov BSMEliška Štěpánková
78Košťálov ASMPavla Stehlikova
89Mříčná ASMMichal Holec
910Semily I ASMPetr Kousal
1011Košťálov BSMPavla Stehlikova
1112Chuchelna SMDavid Hošek
1213Mříčná BSMMichal Holec
1314Semily I BSMPetr Kousal
1415Chuchelna BSMDavid Hošek
1516Podmoklice ASMTomáš Strnad
1617Víchová nad Jizerou ASMMartin Jindřišek
1718Vysoké nad Jizerou SMDaniel Nosek
1819Jablonec nad Jizerou SMEva Havlová
1920Roprachtice SMLada Lukešová
2021Semily svojek ASMEva Havlová
2122Víchová nad Jizerou BSMMartin Jindřišek
2223Vítkovice SMMartina Vanclová
2324Semily svojek BSMEva Havlová
2425Kundratice SMEva Havlová
2526Podmoklice BSMTomáš Strnad


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/05/08 Kundratice, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
2019/05/08 Kundratice, Pohár OSH Semily o dráčka Soptíka
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/07/17 Vidče u hasičárny, Videčská vlna, noční pohárová soutěž na2B
-
2020/07/18 Starý Lískovec - Sport, 12. ročník „Stovky se Starým Lískovcem Sportem“
-
2020/07/18 Široký Brod, areál u sokolovny,2B
-
2020/07/18 Stříbřec, ZRUŠENO - O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Mikulovice, Pohárová soutěž 2B
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/19 Starý Lískovec, 8. ročník 60 metrů se Starým Lískovcem
-
2020/07/19 ZBORA, O Pohár veliteľa DHZ ZBORA - 2B
-
2020/07/24 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž
-
2020/07/24 Sportovní areál v Zátoru, Noční soutěž v požárním útoku
-
2020/07/25 Strmilov, hřiště, O pohár starosty města Strmilov
-
2020/07/25 Francova Lhota, pohárovka (2B)
-
2020/07/25 Hřiště, Otinoves
-
2020/07/25 Otinoves - sportovní areál, Pohárová soutěž o pohár starosty SDH Otinoves
-
2020/07/25 Fotbalové hřiště Kněžpole, O POHÁR STAROSTY OBCE KNĚŽPOLE
-
2020/07/25 Tutleky, Noční soutěž O pohár starosty obce Tutleky
-
2020/07/26 hřiště TJ Sokol Lužná, 55. ročník "O zlatou přilbu Luženských kotárů"
-
2020/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2020/08/01 Bechov, Pohár Formanka - PÚ děti
-
2020/08/01 Stará Ves, louka za kinem, Stará Ves
-
2020/08/01 Milotice/n/B - hasičský areál, O pohár SDH Milotice nad Bečvou
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2020/08/01 Horní Meziříčko, XV. ročník O pohár starosty SDH Horní Meziříčko
-
2020/08/01 Zámecký park v Oldřišově, Dle pravidel Moravskoslezského poháru 2020
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starostky obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/07 Výškovice, místní hřiště, XX. ročník Noční soutěže
-
2020/08/08 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice
-
2020/08/08 Hřiště Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany
-
2020/08/08 noční soutěž, noční soutěž Kostelany
-
2020/08/08 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B
-
2020/08/09 Větřkovice - sportovní areál, 7. kolo MSL Větřkovice
-
2020/08/09 Valašská Polanka, Pohárová soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce, NAHRAZENO POŘÁDÁNÍM BL!
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/12 Volenice, Volenická Noc
-
Kdy Kde Liga