Hasičská zbrojnice 2015 - TFA Kuřim

Liga: -
Místo: Kuřim
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 26. 09. 2015 10:00
Kontakt:   JSDH Kuřim
Telefon:  731969493

Začátek rezervace: 26. 09. 2015 10:00
Konec rezervace: 26. 09. 2015 10:00
Začátek tipování:  26. 09. 2015 20:00
Konec hlasování: 26. 09. 2015 00:00
Zadal: Vítězslav Schimmerle

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Železný hasič

Stránky pořadatele:  http://tfakurim.4fan.cz/

Poznámka pořadatele

Harmonogram:
09:00 – 09:30 příjezd soutěžících a jejich prezence
09:30 – 09:50 – Nástup, seznámení s tratí

10:00 – Zahájení soutěže

Vyhlášení výsledků – cca 30 minut po posledním pokusu

Propozice:
Soutěž je vypsána pro členy SDH a všech složek Integorvaného záchranného systému v kategoriích:
Muži do 35 let                                   Muži nad 35 let                                            Ženy
Putovní pohár zůstává v majetku TV Kotva Kuřim a obdrží jej absolutně nejrychlejší čas v kategorii Muži a nejrychlejší čas v kategorii Ženy.
Startovné: 150,-        v ceně startovného je láhev vody a občerstvení.
Časomíra: elektronická
Přihlášky do 13.9.2015 na E-mail: TFA.Kurim@gmail.com
Do přihlášky uveďte: jméno, příjmení, datum narození, organizaci, za kterou budete závodit, kontakt a velikost trička (pro objednání správné velikosti upomínkového předmětu). Každý účastník má možnost si zarezervovat své startovací pořadí na www.tfakurim.4fan.cz/startovka.php

Výstroj soutěžících: Triko s krátkými nebo dlouhými rukávy, kompletní třívrstvý zásahový oblek včetně odnímatelných vložek, zásahová helma, zásahové rukavice (mohou být i rukavice pro technické zásahy), zásahová obuv, izolační dýchací přístroj (bez masky – bude sloužit pouze jako zátěž), opasek.
Možnost zapůjčení dýchacího přístroje (Saturn S5) a opasku u pořadatele.
Po celou dobu závodů bude zajištěna ZZS.
Soutěž není pojištěna, tudíž každý závodník běží na své vlastní nebezpečí! Při prezenci každý účastník stvrdí svoji zdravotní způsobilost svým podpisem.
Občerstvení připraveno po celý den.


Průběh pokusu závodníka:
Závodník se dostaví na start pouze v zásahových kalhotách, zásahových botách a triku. Dýchací přístroj, zásahový kabát, opasek, rukavice a helmu odloží do vyznačeného prostoru.
V tomto prostoru si rozhodčí zkontroluje, zda vše odpovídá pravidlům.
Po odstartování doběhne k tomuto prostoru a kompletně se ustrojí (lze využít pomocníka).
Dále plní úkoly v předepsaném pořadí:

-          Překonání dvoumetrové bariéry (po 3 neúspěšných pokusech lze použít žebřík, který bude uchycen lanem s karabinou)

-          Průchod zúženým prostorem

-          Výhoz balíků slámy pomocí vidlí do výšky cca 2 metry

-          Přenesení barelů: muži 2x20 litrů 20 metrů
                                 ženy 2x10 litrů 10 metrů

-          Roztažení 2B proudů po připojení na PS 12

-          Výstup na lešení a vytáhnutí barelu (muži 20 litrů, ženy 10 litrů)

-          Transport figuríny pomocí Raitekova úchopu: muži 20 metrů, ženy 10 metrů

-          Hammerbox: muži 40 úderů - střídavě 20 nahoru, 20 dolů 
                        ženy 20 úderů – střídavě 10 nahoru, 10 dolů

-          Proskakování 10ks pneumatik

-          Smotání hadice „C“ na dvojito

 

Diskvalifikace:

Důvody pro diskvalifikaci při nesplnění nebo nedodržení dílčího prvku:

-          Nepřekonání bariéry

-          Nevyhození balíků slámy

-          Předčasné odložení kanystrů, proudnic, figuríny (před vyznačenou mezí)

-          Nevytažení kanystru na lešení, nešlápnutí na poslední příčku při sestupu z lešení

-          Tažení figuríny jiným než Raitekovým úchopem

-          Nedodržení počtu úderů – Hammerbox

-          Neproskákání všech 10 ks pneu

-          Odložení smotané hadice C mimo vyznačené místo (včetně půlspojek)

Rozepnutí nebo odložení jakékoliv součástí výstroje


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kurim-7021.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hartmanice ASY17,8017,8917,892008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zbraslav BO18,3218,5418,542013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Starý Lískovec Sport BM18,6118,5018,612012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenná Poruba AZA18,7318,7718,772013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kuřim BBO18,4919,2419,242014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK19,2518,9219,252013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Široký Důl BSY18,9519,3419,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Starý Lískovec Sport BM19,3718,6119,372013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zbraslav BO19,1419,5219,522012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hartmanice BSY19,3619,5719,572013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY19,5019,6719,672013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hluboké TR19,0319,6919,692008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Široký Důl ASY18,4719,7619,762012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ivanovice na Hané VY19,7619,8019,802014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hartmanice ASY19,8119,6419,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Široký Důl BSY18,5719,9019,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šaratice VY19,9919,4719,992014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hartmanice ASY18,2120,0320,032014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VY19,4220,0620,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Široký Důl BSY20,0420,0920,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tučapy VY20,1219,3820,122013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tvarožná BO19,6520,1920,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice ASY18,8120,3120,312013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Starý Lískovec Sport BM20,3320,2520,332014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kuřim ABO19,8220,4020,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kuřim BBO20,5020,3220,502008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ostrov u Macochy BK19,2320,5120,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nesvačilka BO20,2720,5320,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice SKBK20,3720,7620,762014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lesnice SU20,5420,7620,762013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kuřim ABO20,9019,8020,902013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ivanovice na Hané VY20,3420,9120,912013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Drnovice AVY21,0220,0121,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vážany VY20,4821,0421,042014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nesvačilka BO21,4019,1521,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Habrovany AVY21,3221,4921,492013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nesvačilka BO17,9721,5121,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tvarožná BO21,5519,9821,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ostrov u Macochy BK21,5819,9021,582014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kuřim ABO21,9720,6821,972008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kuřim BBO20,8222,0922,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Petrovice SKBK20,9422,3822,382013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Habrovany BVY22,4221,8622,422013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tvarožná BO22,5322,4622,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svojanov SY22,8422,3022,842012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kuřim BBO23,1018,8523,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Stanoviště BO23,2318,2323,232008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Kamenná Poruba BZA23,2320,7423,232012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Senetářov BK22,5723,6223,622014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Široký Důl ASY19,3023,7223,722014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Habrovany VY23,4123,8523,852012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Šaratice VY23,9222,1523,922008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hartmanice BSY24,1323,1624,132012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Račice VY23,0324,1424,142014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Moutnice BBO22,3824,2124,212008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Perálec CR24,9723,9424,972012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Šaratice VY26,3526,3326,352012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Račice AVY24,4426,5326,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kuřim CBO27,6823,4627,682012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kuřim ABO27,8124,8227,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brťov-Jeneč BBK30,8529,1230,852013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Heroltice BO39,1421,6139,142008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Račice VY39,1738,1239,172008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sudice BK40,6638,8940,662014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Široký Důl ASY18,5740,9540,952013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čebín BO31,8946,1546,152008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Moutnice ABONPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Královo Pole BBMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Želeč PVNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Račice BVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Hostěrádky-Rešov VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Kamenná Poruba AZA--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dražovice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Královo Pole BMNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Šaratice VYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Maršovice ZRNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Kamenná Poruba BZANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Veverská Bítýška BO--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Žernovník BKNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Hartmanice SYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Královo Pole ABMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Rakšice ZNNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Brťov-Jeneč ABKNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Kamenná Poruba ZANPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hodějice VY18,4720,2120,212013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Drnovice AVY18,7120,3220,322013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hodějice VY20,6920,8220,822008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heroltice BO20,1621,0421,042013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radslavice VY20,5821,9221,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Senetářov BK22,4919,6622,492014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hodějice VY21,4023,0623,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kuřim BBO22,0523,3923,392013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kuřim BO24,1922,8924,192012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olší BO25,5921,4725,592008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kuřim ABO26,0825,5326,082013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrovice SKBK--29,592014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Račice VY31,5331,4331,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Heroltice BO21,3634,9434,942008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kuřim BO35,9337,0237,022008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Veverská Bítýška BO56,0549,7856,052012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heroltice BO21,5027,34NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ivanovice na Hané DVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kuřim BONPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/12/10 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2012/12/08 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2013/12/14 Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2014/12/13 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2015/09/26 Hasičská zbrojnice, TFA Kuřim
-
2015/12/12 Kuřim, hasičská zbrojnice, VIII. ročník
-
2016/12/10 Blanenská, Kuřim, IX. ročník O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/02/09 Hasičské cvičiště,Dolní Loučky, Dolnoloučská zima
-
2020/04/18 Holice náměstí TGM, 6. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše na 2B
-
2020/05/01 Hřiště TJ Sokol Závada, Denní hasičská soutěž
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/07/10 Hřiště TJ Sokol Závada, Noční hasičská soutěž
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga