Kuřim, hasičská zbrojnice 2015 - VIII. ročník

Liga: -
Místo: Kuřim
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 12. 12. 2015 09:30
Kontakt:   Vítězslav Schimmerle
Telefon:  731969493

Začátek rezervace: 01. 11. 2015 00:00
Konec rezervace: 11. 12. 2015 00:00
Začátek tipování:  12. 12. 2015 20:00
Konec hlasování: 12. 12. 2015 00:00
Zadal: Vítězslav Schimmerle

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/909791532439758/

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

     Harmonogram:

do 9:00 příjezd družstev

do 9:15 prezence

9:30 nástup a zahájení soutěže.

 

Kategorie: muži, ženy, veteráni

Startovné: 200,- za družstvo (platí se u prezence)

Terče sklopné, časomíra elektronická

 

Soutěž probíhá dle pravidel Vyškovské ligy a PS. Každé družstvo soutěží s vlastním nářadím.

Nářadí potřebné pro provedení požárního útoku:

Stroj PS 12 – 1ks

Sací koš s klapkou – 1ks (mřížka 5x5 mm)

2 ks savice 2,5 m nebo 2x2 1,5m se šroubením o průměru 110mm

 

Rozdělovač – 1ks

Hadice B dle kategorie (muži 3ks, ženy 2ks, veteráni 2ks) plošná šířka 100 mm

     Hadice C – 4ks; plošná šířka 65 mm

Proudnice C – 2ks

Ústroj jednotná (sportovní nebo pracovní)

Průběh soutěže:

1. Závod požárního útoku kategorie muži

2. Závod požárního útoku kategorie ženy

3. Závod požárního útoku kategorie veteráni

4. Finále prvních 5-ti družstev mužů o sud piva (útok na 2B)

5. Velitelé všech družstev mužů a veteránů se utkají o vánočního kapra

6. Velitelé všech družstev žen se utkají o vánočního kapra

7. Vyhodnocení a předání cen

 

Vítězné družstvo každé kategorie si odveze putovní pohár.

Za překonání rekordu trati v každé kategorii finanční odměna

Muži: 17,89 – Hartmanice (2008)

 

     Ženy: 19,88 – Hodějice „A“ (2011)


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kurim-7171.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim ABOVítězslav Schimmerle
22Habrovany VYVítězslav Schimmerle
33Čikov TRVítězslav Schimmerle
44Sudice BKIva Nejezchlebova
55Šaratice VYVítězslav Schimmerle
66Kuřim BBODavid Herman
77Trnava TRPavel Hnízdil
88Petrovice SKBKRoman Skoták
99Senetářov BKLuboš Šebela
1010Hostěrádky-Rešov VYTomáš Masař
1111Kuřim RetroBOVítězslav Schimmerle
1212Žďár BKaleš prudil
1314Radslavice VYMonika Bonczkova
1415Široký Důl ASYJakub Paulíček
1516Střelice BOJakub Vašulín
1617Kamenná Poruba ZAVítězslav Schimmerle
1719Račice VYVítězslav Schimmerle
1820Široký Důl BSYJakub Paulíček
1921Malá Lhota BKVítězslav Schimmerle
2022Mistřín HOPetr Vašulka
2123Hartmanice SYPetr Pachovský
2224TAG Zahnašovice KMPetr Miklík
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Ostrov u Macochy BKSára Nejezchlebová
22Senetářov ABKIva Nejezchlebova
33Heroltice BOSoňa Vojtová
44Kuřim BOPetra Radvanová
55Radslavice VYMonika Bonczkova
66Hodějice VYJana Houserová
77Petrovice SKBKRoman Skoták
88Šaratice VYVítězslav Schimmerle
99Malá Lhota BKVítězslav Schimmerle
Muži >35 let
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim BOVítězslav Schimmerle
22Široký Důl SYVítězslav Schimmerle
33Kuřim DraciBOTomáš Fryč


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hartmanice ASY17,8017,8917,892008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zbraslav BO18,3218,5418,542013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Starý Lískovec Sport BM18,6118,5018,612012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenná Poruba AZA18,7318,7718,772013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kuřim BBO18,4919,2419,242014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK19,2518,9219,252013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Široký Důl BSY18,9519,3419,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Starý Lískovec Sport BM19,3718,6119,372013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zbraslav BO19,1419,5219,522012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hartmanice BSY19,3619,5719,572013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY19,5019,6719,672013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hluboké TR19,0319,6919,692008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Široký Důl ASY18,4719,7619,762012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ivanovice na Hané VY19,7619,8019,802014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hartmanice ASY19,8119,6419,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Široký Důl BSY18,5719,9019,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šaratice VY19,9919,4719,992014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hartmanice ASY18,2120,0320,032014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VY19,4220,0620,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Široký Důl BSY20,0420,0920,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tučapy VY20,1219,3820,122013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tvarožná BO19,6520,1920,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice ASY18,8120,3120,312013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Starý Lískovec Sport BM20,3320,2520,332014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kuřim ABO19,8220,4020,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kuřim BBO20,5020,3220,502008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ostrov u Macochy BK19,2320,5120,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nesvačilka BO20,2720,5320,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice SKBK20,3720,7620,762014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lesnice SU20,5420,7620,762013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kuřim ABO20,9019,8020,902013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ivanovice na Hané VY20,3420,9120,912013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Drnovice AVY21,0220,0121,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vážany VY20,4821,0421,042014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nesvačilka BO21,4019,1521,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Habrovany AVY21,3221,4921,492013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nesvačilka BO17,9721,5121,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tvarožná BO21,5519,9821,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ostrov u Macochy BK21,5819,9021,582014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kuřim ABO21,9720,6821,972008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kuřim BBO20,8222,0922,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Petrovice SKBK20,9422,3822,382013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Habrovany BVY22,4221,8622,422013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tvarožná BO22,5322,4622,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svojanov SY22,8422,3022,842012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kuřim BBO23,1018,8523,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kamenná Poruba BZA23,2320,7423,232012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Stanoviště BO23,2318,2323,232008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Senetářov BK22,5723,6223,622014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Široký Důl ASY19,3023,7223,722014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Habrovany VY23,4123,8523,852012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Šaratice VY23,9222,1523,922008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hartmanice BSY24,1323,1624,132012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Račice VY23,0324,1424,142014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Moutnice BBO22,3824,2124,212008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Perálec CR24,9723,9424,972012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Šaratice VY26,3526,3326,352012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Račice AVY24,4426,5326,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kuřim CBO27,6823,4627,682012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kuřim ABO27,8124,8227,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brťov-Jeneč BBK30,8529,1230,852013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Heroltice BO39,1421,6139,142008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Račice VY39,1738,1239,172008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sudice BK40,6638,8940,662014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Široký Důl ASY18,5740,9540,952013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čebín BO31,8946,1546,152008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Dražovice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Královo Pole BMNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Šaratice VYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Maršovice ZRNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Kamenná Poruba BZANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Veverská Bítýška BO--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Žernovník BKNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Hartmanice SYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Královo Pole ABMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Rakšice ZNNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Brťov-Jeneč ABKNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kamenná Poruba ZANPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Moutnice ABONPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Královo Pole BBMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Račice BVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Želeč PVNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Hostěrádky-Rešov VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Kamenná Poruba AZA--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hodějice VY18,4720,2120,212013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Drnovice AVY18,7120,3220,322013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hodějice VY20,6920,8220,822008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heroltice BO20,1621,0421,042013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radslavice VY20,5821,9221,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Senetářov BK22,4919,6622,492014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hodějice VY21,4023,0623,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kuřim BBO22,0523,3923,392013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kuřim BO24,1922,8924,192012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olší BO25,5921,4725,592008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kuřim ABO26,0825,5326,082013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrovice SKBK--29,592014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Račice VY31,5331,4331,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Heroltice BO21,3634,9434,942008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kuřim BO35,9337,0237,022008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Veverská Bítýška BO56,0549,7856,052012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heroltice BO21,5027,34NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ivanovice na Hané DVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kuřim BONPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/12/10 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2012/12/08 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2013/12/14 Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2014/12/13 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2015/09/26 Hasičská zbrojnice, TFA Kuřim
-
2015/12/12 Kuřim, hasičská zbrojnice, VIII. ročník
-
2016/12/10 Blanenská, Kuřim, IX. ročník O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/04/20 Dašice, fotbalové hřiště, Memoriál Antonína Hory v PÚ
-
2019/04/20 Žehrov,areál u rybníka, Velikonoční pohár 1.ročník 2B
-
2019/04/20 Zdešov, na návsi, Velikonoční soutěž Zdešov, 2B
-
2019/04/27 Náměstí TGM Holice, 5. ročník Memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/04/27 Lhotice, Pohárová soutěž
-
2019/04/28 Hřiště, VI. JARNÍ KLÁNÍ O VELIKONOČNÍHO BERÁNKA
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/10 Svatý Jiří, areál Pod Borovicí, O pohár obce Svatý Jiří
-
2019/05/11 hřiště Svinčany, LPO Liga Pardubického okresu
-
2019/05/12 Mikulovice hřiště, Pohárovka Mikulovice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
2019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2019/09/28 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
2019/10/19 Knínice, před hasičárnou, TFA Knínický železný hasič
-
Kdy Kde Liga