Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim 2018 - O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM

Liga: -
Místo: Kuřim
Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
Kdy: 15. 12. 2018 09:00
Kontakt:   Roman Dufek
Telefon:  732265760

Začátek rezervace: 13. 09. 2018 09:00
Konec rezervace: 14. 12. 2018 15:00
Začátek tipování:  15. 12. 2018 20:00
Konec hlasování: 15. 12. 2018 00:00
Zadal: Eva Doubková

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM

Kategorie: muži, ženy

Místo konání: parkoviště u TOS Kuřim

Program: 9:00 příjezd družstev

                9:30 nástup a zahájení soutěže

Startovné: 200,-Kč / družstvo

Soutěž probíhá dle pravidel Velké ceny okresu Vyškov s místní úpravou. Terče sklopné, časomíra elektronická, trať asfalt. Každé družstvo soutěží s vlastním nářadím.


POZOR ZMĚNA -trať je pro všechny kategorie na 2B.

Kontakt: Roman Dufek 732 265 760

 

OBČERSTVENÍ ZAJIŠTĚNO PO CELÝ DEN!


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-kurim-9966.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Volne
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Kuřim A mužiBOEva Doubková
22Kuřim A ženyBOEva Doubková
33Senetářov MužiBKLuboš Šebela
44TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
55Šaratice mužiVYEva Doubková
66Louky MužiZLJakub Laciga
77Petrovice SK, mužiBKRoman Skoták
88Senetářov Ženy ABKLuboš Šebela
99Racková ZLSDHRacková
1010Račice VYAntonín Hloušek
1111TAG Zahnašovice KMVeronika Květoňová
1212Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1313Senetářov Ženy BBKLuboš Šebela
1414Dolní Kounice Ženy BOVeronika Zbořilová
1515Svatobořice HODavid Vodička
1616Hoštice MužiKMAntonín Novák
1717Jasenice VSLukáš Komender
1818Dolní Kounice Muži BBOVeronika Zbořilová
1919Topolany VYStanislav Vidlář
2020Kamenná Poruba mužiZAEva Doubková
2121Křenovice ženyVYEva Doubková
2222Lukov mužiZLTomas Nedbálek
2323Topolany VYStanislav Vidlář
2424Čikov TRMilan Prochazka
2525Pustiměř MužiVYMichal Vrba
2626Němčice ženyBKMartina Ticha
2727Předměstí MužiSYPavel Slezák
2828Pustiměř ŽenyVYMichal Vrba
2929Brumov ,MužiBKJaroslav Culek
3030Radslavice MužiVYIgor Formánek
3131Mysločovice ZLSDH Mysločovice
3232Milešovice ŽenyVYJan Florián
3333Radslavice ŽenyVYMonika Bonczkova
3434Pomezí MužiSYJosef Jukl
3535Morkovice MužiKMPavel Krejčí
3636Pamětice BKMichal Konečný
3737Kotvrdovice ženyBKSabina Kuncová
3838Kuřim  BBOJara
3939Čechtín TRMarek Vaněk
4040Křenovice VYVeronika Mrázková
4141Tišnov BOKuba Ondriska
4243Radíkov ženy výběrPRMagdaléna Hlavová
4344Tučapy VYMichal Kokojan
4445Střelice Brno-venkovBOJakub Vašulín
4546Velký Ořechov C ZLPatrik Hruška
4647Sychotín "A + B"BKDavid Sedlák
4748Hartmanice Hartmanice VSYVítek
4849Hartmanice Hartmanice ASYVítek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hartmanice ASY17,8017,8917,892008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Zbraslav BO18,3218,5418,542013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Starý Lískovec Sport BM18,6118,5018,612012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kamenná Poruba AZA18,7318,7718,772013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kuřim BBO18,4919,2419,242014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sychotín BK19,2518,9219,252013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Široký Důl BSY18,9519,3419,342013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Starý Lískovec Sport BM19,3718,6119,372013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Zbraslav BO19,1419,5219,522012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hartmanice BSY19,3619,5719,572013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY19,5019,6719,672013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hluboké TR19,0319,6919,692008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Široký Důl ASY18,4719,7619,762012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ivanovice na Hané VY19,7619,8019,802014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Hartmanice ASY19,8119,6419,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Široký Důl BSY18,5719,9019,902014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Šaratice VY19,9919,4719,992014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hartmanice ASY18,2120,0320,032014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VY19,4220,0620,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Široký Důl BSY20,0420,0920,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Tučapy VY20,1219,3820,122013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Tvarožná BO19,6520,1920,192013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Hartmanice ASY18,8120,3120,312013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Starý Lískovec Sport BM20,3320,2520,332014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Kuřim ABO19,8220,4020,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kuřim BBO20,5020,3220,502008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Ostrov u Macochy BK19,2320,5120,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Nesvačilka BO20,2720,5320,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Petrovice SKBK20,3720,7620,762014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Lesnice SU20,5420,7620,762013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kuřim ABO20,9019,8020,902013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Ivanovice na Hané VY20,3420,9120,912013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Drnovice AVY21,0220,0121,022013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Vážany VY20,4821,0421,042014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nesvačilka BO21,4019,1521,402014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Habrovany AVY21,3221,4921,492013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nesvačilka BO17,9721,5121,512013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Tvarožná BO21,5519,9821,552014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Ostrov u Macochy BK21,5819,9021,582014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Kuřim ABO21,9720,6821,972008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Kuřim BBO20,8222,0922,092012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Petrovice SKBK20,9422,3822,382013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Habrovany BVY22,4221,8622,422013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Tvarožná BO22,5322,4622,532012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Svojanov SY22,8422,3022,842012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Kuřim BBO23,1018,8523,102013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Kamenná Poruba BZA23,2320,7423,232012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Stanoviště BO23,2318,2323,232008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Senetářov BK22,5723,6223,622014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Široký Důl ASY19,3023,7223,722014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Habrovany VY23,4123,8523,852012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Šaratice VY23,9222,1523,922008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Hartmanice BSY24,1323,1624,132012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Račice VY23,0324,1424,142014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Moutnice BBO22,3824,2124,212008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Perálec CR24,9723,9424,972012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Šaratice VY26,3526,3326,352012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Račice AVY24,4426,5326,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Kuřim CBO27,6823,4627,682012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Kuřim ABO27,8124,8227,812012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Brťov-Jeneč BBK30,8529,1230,852013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Heroltice BO39,1421,6139,142008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Račice VY39,1738,1239,172008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Sudice BK40,6638,8940,662014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Široký Důl ASY18,5740,9540,952013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Čebín BO31,8946,1546,152008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Račice BVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Želeč PVNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Hostěrádky-Rešov VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Kamenná Poruba AZA--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dražovice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Královo Pole BMNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Šaratice VYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Maršovice ZRNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kamenná Poruba BZANPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Veverská Bítýška BO--NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Žernovník BKNPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Hartmanice SYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Královo Pole ABMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Rakšice ZNNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Brťov-Jeneč ABKNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Kamenná Poruba ZANPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Moutnice ABONPNPNP2008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Královo Pole BBMNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Hodějice VY18,4720,2120,212013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Drnovice AVY18,7120,3220,322013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hodějice VY20,6920,8220,822008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Heroltice BO20,1621,0421,042013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radslavice VY20,5821,9221,922014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Senetářov BK22,4919,6622,492014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hodějice VY21,4023,0623,062012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kuřim BBO22,0523,3923,392013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kuřim BO24,1922,8924,192012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Olší BO25,5921,4725,592008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kuřim ABO26,0825,5326,082013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Petrovice SKBK--29,592014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Račice VY31,5331,4331,532013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Heroltice BO21,3634,9434,942008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kuřim BO35,9337,0237,022008/12/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Veverská Bítýška BO56,0549,7856,052012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heroltice BO21,5027,34NP2012/12/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Ivanovice na Hané DVYNPNPNP2013/12/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hodějice VYNPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Kuřim BONPNPNP2014/12/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/12/10 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2012/12/08 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2013/12/14 Kuřim, O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2014/12/13 Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2015/09/26 Hasičská zbrojnice, TFA Kuřim
-
2015/12/12 Kuřim, hasičská zbrojnice, VIII. ročník
-
2016/12/10 Blanenská, Kuřim, IX. ročník O Vánočního kapra SDH Kuřim
-
2018/12/15 Kuřim, parkoviště u TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/02/09 Nevřeň, Zimní pohár
-
2019/04/27 Náměstí TGM, 5 ročník memoriálu Jiřího Kerouše
-
2019/05/04 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice
-
2019/05/18 Sportovní areál Zderaz, IV. ZDERADÁKUV POHÁR (2B, noční útoky, party)
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/09 Křenovice, O putovní pohár obce Křenovice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, Oprechtický noční pohár
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/10/05 Praha-Suchdol, Suchdolské nám., Noční soutěž - Memoriál Fr. Malého
-
Kdy Kde Liga