Lanškroun 2015 - Lanškrounský pohár

Liga: VCU
Místo: Lanškroun
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 09. 2015 10:00
Kontakt:   Tomáš Klaban
Telefon:  603 815 983

Začátek rezervace: 28. 08. 2015 20:00
Konec rezervace: 05. 09. 2015 10:00
Začátek tipování:  28. 08. 2015 20:00
Konec hlasování: 05. 09. 2015 00:00
Zadal: Martin Valda

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lanskroun-6552.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Letohrad - Kunčice BUOMartin Valda
22Bystřec AUOHonzin Matějka
33Nepomuky UOLukáš Lešikar
44Dolní Čermná UOMartin Prachař
55Bystřec BUOHonzin Matějka
66Lukavice Lukavice AUOJosef Lehký
77Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
88Mostek UOKamil syrový
99Letohrad - Červená BUOIvan Felkl
1010Brandýs nad Orlicí UOMichal Pavlicek
1111Letohrad - Orlice BUODavid Lauterbach
1212Dolní Dobrouč UOJiří Skalický
1313Lukavice BUOPetr Hlaváček
1414Bošín UOFerda
1515Lanšperk UOJan Beneš
1625Lanškroun DUOTomáš Klaban
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nepomuky UOKateřina Krudencová
22Bystřec UOHonzin Matějka
33Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
44Letohrad - Červená UOHonzin Matějka
55Nekoř UOTereza Štěpánková
66Letohrad - Kunčice BUOPetr Hlaváček
78Česká Rybná UOLucie Raliková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Česká Rybná UO--17,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nepomuky UO17,6017,4617,602017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Letohrad - Orlice UO--17,692014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO--17,812016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Česká Rybná UO--17,922016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Výčapy TR17,2418,0118,012009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Letohrad - Červená UO17,7918,1818,182017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nepomuky UO17,5618,2018,202018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nepomuky UO--18,262016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nevcehle JI18,5617,2518,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Červená UO--18,572016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chrášťany LT18,0718,6318,632009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lukavice AUO--18,652014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Letohrad - Červená UO17,7518,7218,722018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Letohrad - Kunčice BUO--18,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Kunčice CUO18,7919,0319,032019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Horní Třešňovec UO19,0019,2319,232019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dolní Třešňovec UO--19,252015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Horní Třešňovec AUO--19,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice AUO19,1819,3619,362018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Horní Třešňovec AUO--19,482016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dolní Třešňovec UO18,6319,5619,562009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Třešňovec UO--19,572014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice UO--19,762016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Nepomuky UO--19,872015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Bohuňov SY19,1019,9119,912009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lanšperk UO--19,952014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Česká Rybná UO19,9919,1519,992017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Horní Třešňovec UO20,0319,3820,032009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Jeleni EUO19,6320,2120,212009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice BUO--20,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Dolní Třešňovec UO--20,682016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Lanšperk UO--20,762015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Lukavice UO20,6021,2221,222018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Lukavice UO19,5521,3921,392017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Letohrad - Červená UO19,7121,4421,442019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Bystřec UO--21,552015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Černovír UO20,1421,5621,562019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Mistrovice UO20,3921,5821,582019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Letohrad - Jeleni DUO19,7721,6921,692009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Horní Čermná UO21,5121,7121,712017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Podmoklany HB20,3522,1722,172009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Nepomuky UO--22,342014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychotín BK22,4122,8822,882009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Horní Třešňovec UO23,3118,3123,312018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Mistrovice UO23,2323,7123,712018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nekoř UO--23,802016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Horní Čermná UO--23,872016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nekoř UO--24,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dlouhoňovice UO26,2923,7426,292018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Česká Rybná UO26,2526,4726,472009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Lhotky CZR26,7526,9726,972009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Lanšperk UO27,0420,3027,042009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Česká Rybná UO--29,662015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lanšperk UO--29,862016/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Dlouhoňovice UO30,7431,5931,592019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Červená UO--34,292014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Letohrad - Červená UO--34,352015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Nekoř UO25,8537,8337,832017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Bystřec UO--40,892014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Nekoř UO25,0947,4947,492018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Turov UO21,7148,0848,082009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Horní Třešňovec UO--NP2014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Horní Třešňovec AUONPNPNP2017/09/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Letohrad - Jeleni UO--NP2009/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Letohrad - Kunčice BUONPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/09/05 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2013/09/07 Lanškroun, O pohár
VCU
2014/09/06 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2015/09/05 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2016/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2017/09/02 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2018/09/01 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže