Letohrad-Kunčice, UO 2009 - Kunčický pohár

Liga: EXČR
Místo: Lanškroun
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 30. 05. 2009 13:00
Kontakt:   Jiří Šlezingr, e-mail: slezing
Telefon:  +420

Začátek rezervace: 30. 05. 2009 20:00
Konec rezervace: 30. 05. 2009 13:00
Začátek tipování:  00. 00. 0000 20:00
Konec hlasování: 00. 00. 0000 00:00
Zadal: Aleš Havelka

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lanskroun-vnitrni-mesto-2009-05-30-2094.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Plumlov PV16,6216,5616,622009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Litava BO16,6116,6916,692009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Úherce PS16,7416,7516,752009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Orlice UO--17,102014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Letohrad - Kunčice BUO17,1617,0617,162017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Trnava TR17,2417,1417,242009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Letohrad - Kunčice BUO--17,272016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Bolatice OP17,3117,2817,312009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Bystřec AUO--17,342015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Podmoklany HB17,4117,1517,412009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Neplachovice OP17,3917,4417,442009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Lavičky ZR17,3317,7217,722009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Jeleni UO17,7917,0717,792009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Babice VS17,7617,8717,872009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Lestkov SM17,4518,0318,032009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Žernovník BK17,7118,1018,102009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Bystřec AUO18,1017,7018,102017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Petrovice TR17,9518,1718,172009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bystřec BUO18,1118,1818,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Letohrad - Orlice BUO18,1418,2318,232018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Bystřec BUO--18,242015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Bystřec AUO17,9918,2518,252019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Letohrad - Orlice BUO--18,362016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Pustkovec OV18,3718,4218,422009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Lukavice UO18,4517,9918,452017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Dolní Němčice JH18,4517,6618,452009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Pavlov JI18,3818,5218,522009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Letohrad - Jeleni DUO18,1318,5518,552009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Orlice AUO--18,592016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Letohrad - Kunčice DUO18,5918,2818,592017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice DUO18,0318,6318,632018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Vacenovice HO18,1718,6318,632009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Přívrat UO18,5318,6518,652019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Lukavice AUO--18,652014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Záchlumí UO18,6518,4218,652018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Brandýs nad Orlicí UO--18,692015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Držková ZL18,7017,7218,702009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice DUO18,3818,7118,712019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Nepomuky UO--18,732016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Bystřec AUO17,9118,7418,742018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Mostek UO--18,762016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Dolní Čermná UO17,4718,7818,782017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Záchlumí UO18,1718,8518,852017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Horní Třešňovec UO18,4618,9418,942019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Vysoké Mýto-Město UO18,3718,9618,962009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Lanšperk UO18,8518,9918,992018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Lanšperk UO17,9519,0119,012009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Bystřec BUO18,6019,0419,042018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Výsonín CR17,9819,1619,162009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Letohrad - Orlice BUO19,2218,6719,222017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Bošín UO19,2519,0119,252017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Bystřec BUO--19,262014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Lanšperk UO--19,342015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Horní Třešňovec UO18,7919,3419,342018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Horní Čermná AUO--19,412015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Renmotor Jinolice JC18,0119,4119,412009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Lanšperk UO--19,442016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Horní Třešňovec AUO--19,592015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Letohrad - Jeleni EUO19,6219,0419,622009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Květinov HB19,6718,2919,672009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Bošín UO19,3919,8719,872018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Lukavice BUO--19,872015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Záchlumí UO19,4819,8819,882019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Letohrad - Kunčice BUO--19,882015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Horní Čermná UO18,7119,9319,932018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Bystřec BUO--19,942016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Dolní Čermná UO--19,992014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Mostek UO19,7320,0020,002009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Přívrat UO19,1820,0020,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Lukavice UO20,0019,2820,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Nepomuky UO--20,182015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Nepomuky UO18,7120,2420,242017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lanšperk UO18,9120,2720,272017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Nepomuky UO20,3020,1820,302018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Bošín UO20,0620,3220,322009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Česká Rybná UO19,8520,4320,432019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Dolní Dobrouč UO20,4419,0320,442017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Dlouhoňovice UO20,0820,5220,522019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Bošín UO20,5620,5720,572019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Přívrat UO18,3920,6320,632009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Dolní Přím HK20,7220,7620,762009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Lanšperk UO20,4820,8020,802019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Turov UO19,9420,8120,812009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Dolní Třešňovec BUO20,6720,8720,872009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Urbanov JI17,8420,9220,922009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Nepomuky UO--20,952014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Lanšperk UO--20,992014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Horní Třešňovec AUO--21,072016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Lanškroun DUO--21,172015/09/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bystřec AUO--21,212016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Lanškroun UO21,4920,6321,492018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Horní Třešňovec UO21,5420,9421,542009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Nekoř UO21,2021,6521,652009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Černovír UO21,6821,3721,682009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Králíky UO20,8221,8421,842018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Nepomuky UO21,5121,8721,872019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Horní Třešňovec AUO20,1922,2122,212017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Kámen HB20,9822,3422,342009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Lukavice BUO--22,402014/09/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Šedivec UO22,8222,9422,942009/05/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/09/06 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/09/05 Lanškroun, UO, Lanškrounský pohár
VCU
2013/09/07 Lanškroun, O pohár
VCU
2014/09/06 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2015/09/05 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2016/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2017/09/02 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2018/09/01 Lanškroun, Lanškrounský pohár
VCU
2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun
VCU
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/22 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/23 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga