Koupaliště Lanžov 2024 - Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)

Liga: -
Místo: Lanžov
Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
Kdy: 27. 07. 2024 13:00
Kontakt:   Tomáš Sedláček
Telefon:  +420724446524

Začátek rezervace: 15. 06. 2024 08:00
Konec rezervace: 26. 07. 2024 22:00
Začátek tipování:  27. 07. 2024 20:00
Konec hlasování: 27. 07. 2024 00:00
Zadal: Tomáš Sedláček

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy, Dorost
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://hasici.lanzov.cz/

Poznámka pořadatele

3. ročník - Lanžovského poháru (Soutěž o putovní pohár SDH Lanžov)
Program:
08:00 - 12:30 příjezd a prezence družstev mužů a žen
12:45 nástup družstev mužů a žen
13:00 zahájení soutěže
Kategorie: muži, ženy, dorostenci
Startovné: 250 Kč

Letos novinka - celý Lanžovský pohár bude na 2B!!
Libovolné hadice!!

Přihlášky:
Online na stránkách firesport (o začátku vás budeme informovat) nebo při prezenci družstva
(Bude jedna startovka pro muže, ženy a dorostence)

Možnost koupání a přespání (stany) v areálu kempu.
Bohaté občerstvení.

Kontakt:
Tomáš Sedláček: 724 446 524, tomas-sedlacek@volny.cz
Jaroslav Tomášek: 608 895 643, jaroslav.tomasek@atlas.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lanzov-14262.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lanžov mužiTUTomáš Sedláček
22Výrava MužiHKJan Konečný
33Dubenec mužiTUMartínek z Dubence
44Dubenec B, mužiTUMartínek z Dubence
55Třebnouševes ŽenyJCLucie Jandíková
66Olešnice SMLukáš Marek
77Lanžov B mužiTUTomáš Sedláček
88Třebovětice Ženy JCAnežka Vitvarová
99Výrava ŹenyHKJan Konečný
1012Lanžov ženyTUTomáš Sedláček
1118Lanžov B ženyTUTomáš Sedláček


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Olešnice SM16,8816,7616,882023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Letohrad - Kunčice DUO16,3216,9216,922023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Dubenec TU16,8817,6517,652023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Letohrad - Orlice BUO17,3817,7117,712023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nahořany BNA18,6819,2019,202023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Česká Rybná AUO18,6519,3019,302023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Třebnouševes JC17,8119,4219,422023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Velichovky NA18,9119,5919,592023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Havlovice TU19,2320,5920,592023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Lanžov BTU18,9320,9420,942023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Dubenec BTU18,3023,5423,542023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Záchlumí UONPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Letohrad - Kunčice EUONP18,46NP2023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lanžov ATUNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Rašín JCNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Výrava HKNPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nahořany ANANPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Srch PANPNPNP2023/07/29 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2022/08/20 Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2023/06/10 Lanžov, Lanžovská OSMA - 2. ročník soutěže strojů PS-8
-
2023/06/10 Lanžov, Lanžovský pohár dětí (2. ročník)
-
2023/07/29 Lanžov, VČHL Lanžov
VČHL
2023/07/29 Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Lanžov, VČHL Lanžov
VČHL
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 Jamolice hřiště, TFA Jamolice
-
2024/07/27 KAROLINKA- údolí Raťkov, 55.ročník,Raťkovská Grapa
-
2024/07/27 Koupaliště Lanžov, Lanžovský pohár (O putovní pohár SDH Lanžov)
-
2024/07/27 Tutleky, 27. ročník noční soutěže O pohár starosty obce
-
2024/07/27 Areál SDH Medlov, XII.ročník noční soutěže Memoriál Libora Válka, 2B
-
2024/07/28 Lužná- fotbalové hřiště, 59. ročník O zlatou přilbu Luženských kotárů
-
2024/08/02 Bystřička - hřiště U Lukášů, 17. ročník noční soutěže na Bystřičce
-
2024/08/03 Hasičské hřiště obce Jívka, Jívecký pohár Jestřebích hor
-
2024/08/03 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících
-
2024/08/03 Žerotice, O pohár starosty obce
-
2024/08/03 Vávrovice hřiště FK NOVA, 9. kolo MSP Vávrovice, muži 3B, ženy a dorost 2B
-
2024/08/03 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž muži, ženy a dorost
-
2024/08/03 Stýskaly- hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2024
-
2024/08/04 Větřkovice, 8. Kolo Moravskoslezské ligy
-
2024/08/04 Budeč, Dětské závody - O pohár starosty obce Budeč
-
2024/08/04 Bolatice - hřiště FK Bolatice, MSP, O putovní pohár SDH Bolatice
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/09 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž v PÚ společně se soutěží PS8
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, O pohár starosty SDH
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Zámecký areál Tršice, Netradiční soutěž
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Poruba - Hřiště u výletiště, Memoriálu br. F. Horníka v PÚ - 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž dorost, M+Ž Trusovice, 2B
-
2024/08/10 Fotbalové hřiště Zborovice, Noční soutěž mladých hasičů v PÚ ve Zborovicích
-
2024/08/16 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/17 Velká Bystřice- Zámecký park, XIII. ročník pohárové soutěže
-
2024/08/17 Vítonice, Pohár mladých hasičů - Vítonice (okres Znojmo)
-
2024/08/17 Měrotín, Soutěž o nejrychlejší nalívačku
-
2024/08/17 Únětice ŽLUNAPARK, 2.ročník noční soutěže BETONÁRKA CUP 2024
-
2024/08/18 Kozmice - areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/08/23 Hasičské hřiště Újezd, Memoriál Miloslava Kozdase v požární útoku na 2B
-
2024/08/23 Litenčice - hřiště, Litenčice - Memoriál Pavlů Měrkových
-
2024/08/24 Jemnice Hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2024/08/24 Dolce -hřiště za Párníkem, pohár starosty obce, memoriál P.Palucha
-
2024/08/24 Jemnice - Hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka, O put.pohár starosty města
-
2024/08/24 Víceměřice, 1. ročník noční soutěže
-
2024/08/25 Sportovní areál u ZŠ, O pohár SDH Dubňany
-
2024/08/31 Lechovice hřiště, Závody mladých hasičů v PÚ o pohár starosty obce
-
2024/08/31 Třebelovice, Noční Třebelovice
-
2024/09/01 Tlumačov tréninková plocha, O pohár ekonoma SDH a Putovní pohár Jana Látky
-
2024/09/06 Jemnice - náměstí Svobody, O putovní pohár Barchanu
-
2024/09/07 Horní Lhota, 7. ročník Soutěže mladých hasičů
-
2024/09/07 Bratčice, O putovní pohár starosty obce Bratčice
-
2024/09/07 Brodské - Školská ulica, Záhorácky pohár starostu obce Brodské
-
2024/09/07 Hřiště Úbislavice, Úbislavice - 16. ročník noční soutěže na 2B
-
2024/09/08 Hřiště ZŠ. Dr. F. L. Riegra, Podmoklické TFA, 1. ročník
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
Kdy Kde Liga