Vyletiště Lešná 2019 - Memoriál Miroslava Grygaříka

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 21. 06. 2019 21:30
Kontakt:   Zdeněk Grygařík
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 03. 06. 2019 21:00
Konec rezervace: 21. 06. 2019 21:00
Začátek tipování:  03. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2019 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Beton a tráva


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-10648.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lukov ZLLukáš Žák
22Poruba mužiPRMartin
33Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
44Loučka ženyVSŠimon Sedlář
55Lešná mužiVSHarry
66Krhová VSDalibor Sekyra
77Starojická Lhota mužiNJAleš Hadaš
88Poruba ženyPRZuzana Horníková
99Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1010Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1111Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1212Starojická Lhota ženyNJAleš Hadaš
1313Ublo ZLLibor Punčochář
1414Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
1515Zašová VSJaroslav Škrobák
1616Jasenice VSLukáš Komender
1717Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1818Dolní Bečva Muži VSDominik Babinec
1919Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
2020Horní Lideč MuziVSVojtech Krajca
2121Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2222Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2323Choryně ŽenyVSSabina Trlifajová
2424Francova Lhota Muži BVSRoman Silvestr
2525Dolní Bečva ženyVSKristy
2626Bratřejov Bratřejov ženyZLDušan Kopečný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ratiboř VS17,6117,8417,842018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhradní Lhota KM17,5617,8717,872018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podhradní Lhota KM18,0818,4018,402017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podolí VS18,0118,5518,552017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jasenice VS18,7918,5318,792018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lešná VS19,5919,4019,592018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS21,3721,2421,372017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hošťálková VS20,4622,5422,542017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jasenice VS22,9822,3422,982017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velká Lhota VS23,4523,3223,452018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lešná VS24,8324,4424,832017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horný Kelčov CA24,9925,4325,432017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podolí VS19,0627,5327,532018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bylnice ZLNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VSNPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,7117,6517,712014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kunovice VS18,0117,5718,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Komárovice VS17,9818,1718,172017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Komárovice VS18,4618,0818,462018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,5018,1918,502016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučka VS18,7518,2618,752019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velké Karlovice VS18,5518,7818,782014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,8518,5318,852017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR19,2217,9119,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hostašovice NJ19,5219,1319,522018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loukov KM19,5918,2819,592019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Choryně VS18,6119,9419,942019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hovězí VS20,0619,9920,062014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM20,3119,9220,312017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lešná VS20,0520,3220,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Choryně VS21,1120,7721,112017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velká Lhota VS21,3219,5021,322018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jarcová VS20,8921,3921,392014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lešná VS20,3722,0822,082017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  - Tylovice-18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  nerozlišeno -18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hrachovec VS23,5322,6723,532016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Choryně VS23,6119,7323,612018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rokytnice VS20,5325,3425,342019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Komárovice VS24,5325,4125,412016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vigantice VS19,4626,4826,482014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Poličná VS25,1227,3227,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Loukov KM27,8628,0628,062018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká Lhota VS30,9631,2531,252019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Komárovice VS32,1532,6232,622014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kunovice VS26,1254,8554,852014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Choryně VSNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jasenice VS21,50NPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Choryně VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga