Vyletiště Lešná 2019 - Memoriál Miroslava Grygaříka

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 21. 06. 2019 21:30
Kontakt:   Zdeněk Grygařík
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 03. 06. 2019 21:00
Konec rezervace: 21. 06. 2019 21:00
Začátek tipování:  03. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 06. 2019 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Beton a tráva


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-10648.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lukov ZLLukáš Žák
22Poruba mužiPRMartin
33Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
44Loučka ženyVSŠimon Sedlář
55Lešná mužiVSHarry
66Krhová VSDalibor Sekyra
77Starojická Lhota mužiNJAleš Hadaš
88Poruba ženyPRZuzana Horníková
99Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
1010Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
1111Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1212Starojická Lhota ženyNJAleš Hadaš
1313Ublo ZLLibor Punčochář
1414Bystřička MUŽIVSJakub Zajíček
1515Zašová VSJaroslav Škrobák
1616Jasenice VSLukáš Komender
1717Prostřední Bečva VSPavel Růčka
1818Dolní Bečva Muži VSDominik Babinec
1919Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
2020Horní Lideč MuziVSVojtech Krajca
2121Leskovec MužiVSLukáš Smolík
2222Hošťálková MužiVSMatěj Valůšek
2323Choryně ŽenyVSSabina Trlifajová
2424Francova Lhota Muži BVSRoman Silvestr
2525Dolní Bečva ženyVSKristy
2626Bratřejov Bratřejov ženyZLDušan Kopečný


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,8117,0117,012014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2216,9617,222014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kunovice VS17,3916,2817,392014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Milotice nad Bečvou PR17,1117,8717,872014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lešná VS17,6617,8717,872019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lešná VS18,0017,6518,002016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hliník nad Váhom BY18,0317,5818,032016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jasenice VS17,6318,0818,082019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ludslavice KM18,1417,8618,142019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hrabůvka PR18,3117,9418,312016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vysoká PR17,4018,3218,322016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podolí VS17,8618,4318,432019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Špičky PR17,0118,5318,532014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Vítonice KM18,6717,5118,672014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velká Lhota VS18,6218,8718,872019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hovězí VS19,6419,8018,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevšová ZL19,1617,9119,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS19,4218,6519,422016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ratiboř VS19,4717,4419,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS19,1219,5419,542014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mirošov ZL19,5917,4019,592016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lešná VS20,0019,0520,002014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jasenice VS19,4120,4820,182016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Luboměř NJ16,7820,2620,262014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Karolinka Sklárny VS21,1118,8921,112016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Skalička PR20,7022,4322,432016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Podolí VS22,6317,6822,632016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dolní Bečva VS23,4723,1823,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vysoká PR23,5222,8223,522014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Brusné KM23,8923,9423,942014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrachovec VS22,8624,9024,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hranice PR25,4625,3325,462014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Poličná VS25,9525,1725,952014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rouské PR34,8422,6634,842014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velká Lhota VS33,4142,1642,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Podhradní Lhota KM44,4544,4444,452019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Loučka VS45,9746,1546,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Velké Karlovice VS47,3347,0147,332014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hrachovec VS42,1253,1553,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Mikulůvka VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Karolinka Sklárny VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Krhová VSNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/14 Pozděchov, 45. Ročník O Pohár přátelství
-
2020/06/20 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž - zrušeno!!!
-
2020/07/04 Slapy u Tábora, Hasičská soutěž v požárním sportu.
-
2020/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
-
2020/07/04 Hasičská zbrojnice v Tisňavách, O Valašsky širák, 2B
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga