Lešná fotbalové hřiště 2020 - O pohár starosty obce a starosty sdh

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 30. 08. 2020 10:00
Kontakt:   Grygařík Zdeněk
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 10. 08. 2020 10:00
Konec rezervace: 30. 08. 2020 10:00
Začátek tipování:  30. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 30. 08. 2020 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Všechny kategorie na 2B


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-11419.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lešná MužiVSJakub Grygařík
22Lukov ZLVojtěch Stoklásek
33Podolí MužiVSPavel Barbořák
44Dolní Bečva ženyVSKristy
55Velká (Hranice III) PROndřej Hlavinka
66Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
77Loukov ŽenyKMmarta
88Dolní Bečva mužiVSKristy
99Bohuslavice u Zlína ŽenyZLVojtěch Stoklásek
1010Olšovec ženyPRLenka Zdráhalová
1111Poruba ženyPRZuzana Horníková
1212Bystřička MužiVSJakub Rudolecký
1313Hostašovice ŽenyNJJan Duda
1414Hutisko MužiVSKristy
1515Střítež nad Ludinou ženyPRAneta Klumparová
1616Krhová veterániVSDalibor Sekyra
1717Loučka ŽenyVSVeronika Sedlářová
1818Hošťálková VSRoman Hlavatý
1919Milotice nad Bečvou Ženy PRPetr Korábečný
2020Podhradní Lhota Muži KMZdeněk Žejdlik
2121Lešná VSHarry
2222Roštění ženyKMRoštění -dorky/ženy
2323Ublo MuziZLSarah Sabaková
2424Otinoves PVTomáš Růžička
2525Ratiboř VSJakub Válek
2626Karolinka Sklárny muži AVSMichal Orság
2727Babice VSDominik Babinec
2828Hustopeče nad Bečvou ŽenyPRDominik Babinec
2929Roštění mužiKMRoštění -dorky/ženy
3030Karolinka Sklárny muži BVSMichal Orság
3131Ratiboř ženyVSVeronika Květoňová
3232Opatovice PRMarek Woldán
3333Ďáblice VysokáABTomáš Horák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ratiboř VS17,6117,8417,842018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhradní Lhota KM17,5617,8717,872018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podhradní Lhota KM18,0818,4018,402017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podolí VS18,0118,5518,552017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jasenice VS18,7918,5318,792018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lešná VS19,5919,4019,592018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS21,3721,2421,372017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hošťálková VS20,4622,5422,542017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jasenice VS22,9822,3422,982017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velká Lhota VS23,4523,3223,452018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lešná VS24,8324,4424,832017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horný Kelčov CA24,9925,4325,432017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podolí VS19,0627,5327,532018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bylnice ZLNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VSNPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,7117,6517,712014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kunovice VS18,0117,5718,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Komárovice VS17,9818,1718,172017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Komárovice VS18,4618,0818,462018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,5018,1918,502016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučka VS18,7518,2618,752019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velké Karlovice VS18,5518,7818,782014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,8518,5318,852017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR19,2217,9119,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hostašovice NJ19,5219,1319,522018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loukov KM19,5918,2819,592019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Choryně VS18,6119,9419,942019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hovězí VS20,0619,9920,062014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM20,3119,9220,312017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lešná VS20,0520,3220,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Choryně VS21,1120,7721,112017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velká Lhota VS21,3219,5021,322018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jarcová VS20,8921,3921,392014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lešná VS20,3722,0822,082017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  - Tylovice-18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  nerozlišeno -18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hrachovec VS23,5322,6723,532016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Choryně VS23,6119,7323,612018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rokytnice VS20,5325,3425,342019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Komárovice VS24,5325,4125,412016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vigantice VS19,4626,4826,482014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Poličná VS25,1227,3227,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Loukov KM27,8628,0628,062018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká Lhota VS30,9631,2531,252019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Komárovice VS32,1532,6232,622014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kunovice VS26,1254,8554,852014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Choryně VSNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jasenice VS21,50NPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Choryně VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/04/24 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2021/06/26 Veselá, Fotbalové Hřiště, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/06/26 Vranín, hasič. areál U Havrana, Vranínská noční soutěž, muži, ženy, všichni na 2B
-
2021/07/31 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/08/29 Fotbalové hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga