Lešná Výletište 2023 - Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 23. 06. 2023 21:00
Kontakt:   Grygařík Zdeněk
Telefon:  732 200 318

Začátek rezervace: 05. 06. 2023 07:00
Konec rezervace: 23. 06. 2023 21:00
Začátek tipování:  23. 06. 2023 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2023 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Nová trať v novém areálu,závodní dráha osvětlená 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-13271.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Poruba APRRobert
22Opatovice ženyPRMarie Andrýsková
33Dolní Bečva ŽenyVSKristy
44Lešná VSJakub Grygařík
55Rokytnice ŽenyVSmartin kasik
66Petřvald 2-Petřvaldík NJPetr Levý
77Velká Lhota VSJosef Sabo
88Prostřední Bečva VSPavel Růčka
99Starojická Lhota ŽenyNJAleš Hadaš
1010Karolinka Sklárny VSMichal Orság
1111Poruba ženyPRZuzana Horníková
1212Leskovec MužiVSLukáš Smolík
1313Nový Jičín Petřkovice mužiNJAleš Hadaš
1414Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
1515Bystřička VSKuba Rudolecký
1616Vysoká PRTomáš Horák
1717Dřevohostice ženyPRSabina Škrabalová
1818Litenčice ženyKMFilip Měrka
1919Lešná VSJakub Grygařík
2020Partutovice PRAneta Staňková
2121Dolní Bečva Ženy DVSDominik Babinec
2222Litenčice KMFilip Měrka
2323Slušovice ŽenyZLTereza Bečicová
2424Starý Jičín MužiNJSDH Starý Jičín Muži
2525INDIVINDI MužiNASDH Starý Jičín Muži
2626Albrechtičky Petřkovice, Muži Muži NJMarek Trefil
2727Valašské Meziříčí ženyVSAugustin Grygařík
2828Leskovec B mužiVSLukáš Smolík
2929Jičina ŽenyNJZuzka Urbanová
3030Býškovice PRJindřich Fiala
3131Valašská Polanka ženyVSMonika Mikušová
3234Býškovice ŽenyPRJindřich Fiala


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Odry NJ14,8814,5114,882023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Vysoká PR15,1915,1015,192023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Loučka VS15,8115,7615,812022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lešná VS15,8214,6415,822023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Velké Karlovice VS15,9015,3715,902023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Podhradní Lhota KM15,2816,3116,312023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lešná VS15,9416,3616,362022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Velká Lhota VS16,3316,4916,492022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Pozděchov VS16,6615,9716,662022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Petřvald 2-Petřvaldík NJ17,0516,6817,052022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Podhradní Lhota KM15,1117,1017,102022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bystřička VS17,1116,5217,112023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Kokory PR15,4917,6317,632022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Ratiboř VS17,6117,8417,842018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Podhradní Lhota KM17,5617,8717,872018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Leskovec VS17,6917,8817,882023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krhová VS17,6618,1918,192022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Krhová VS18,3117,4218,312023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Podhradní Lhota KM18,0818,4018,402017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Podolí VS18,0118,5518,552017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jasenice VS18,7918,5318,792018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Prostřední Bečva VS19,0418,4319,042022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lešná VS19,5919,4019,592018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Valašská Polanka VS17,6419,6419,642022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdislavice KM20,2519,3920,252022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Velké Karlovice VS15,7520,3720,372022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS21,3721,2421,372017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hošťálková VS20,4622,5422,542017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jasenice VS22,9822,3422,982017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Velká Lhota VS23,4523,3223,452018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lešná VS24,8324,4424,832017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Horný Kelčov CA24,9925,4325,432017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Podolí VS19,0627,5327,532018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Staré Zubří VS30,1030,4230,422022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Velká Lhota VS33,7332,2433,732023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Janovice NJ35,3136,9336,932023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Ratiboř VSNPNPNP2022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jasenice VSNPNPNP2022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Bylnice ZLNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Ratiboř VSNPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,7117,6517,712014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kunovice VS18,0117,5718,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Komárovice VS17,9818,1718,172017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Komárovice VS18,4018,0518,402013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Komárovice VS18,4618,0818,462018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,5018,1918,502016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Jarcová VS18,5418,2318,542013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rokytnice dorkyVS18,7017,8218,702023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Loučka VS18,7518,2618,752019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velké Karlovice VS18,5518,7818,782014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Rokytnice VS18,8418,7618,842022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,8518,5318,852017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Bystřička VS18,9818,8518,982013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Dolní Bečva VS18,0619,1919,192022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíkov PR19,2217,9119,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dolní Bečva VS19,3919,1519,392023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hostašovice NJ19,5219,1319,522018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Loukov KM19,5918,2819,592019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Velké Karlovice VS19,7319,6519,732013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bratřejov ZL19,6519,8219,822022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Choryně VS18,6119,9419,942019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hovězí VS20,0619,9920,062014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Loukov KM20,3119,9220,312017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lešná VS20,0520,3220,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hostašovice NJ20,9620,3720,962013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Choryně VS21,1120,7721,112017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Lhota VS21,1121,0421,112023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Velká Lhota VS21,3219,5021,322018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Jarcová VS20,8921,3921,392014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Choryně VS21,9821,8321,982013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Lešná VS20,3722,0822,082017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  - Tylovice-18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  nerozlišeno -18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Hrachovec VS23,5322,6723,532016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Choryně VS23,6119,7323,612018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Loukov KM23,0923,8523,852022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Loučka BVS24,2619,0624,262022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Rokytnice VS24,9325,3425,342023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Rokytnice VS20,5325,3425,342019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Komárovice VS24,5325,4125,412016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Hovězí VS25,7924,0825,792013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Vigantice VS19,4626,4826,482014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Prlov VS27,2619,4727,292013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Poličná VS25,1227,3227,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Loukov KM27,8628,0628,062018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Loučka AVS29,2817,8929,282022/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Velká Lhota VS30,9631,2531,252019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Komárovice VS32,1532,6232,622014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Lešná VS33,4735,3335,332013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kunovice VS26,1254,8554,852014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Bohuslavice u Zlína ZLNPNPNP2023/08/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Choryně VSNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Jasenice VS21,50NPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Choryně VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
2021/06/25 Lešná - fotbalové hřiště, Memoriál Miroslava Grygaříka- ZRUŠENO
-
2021/08/29 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh 2B
-
2022/08/28 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce
VHL
2023/06/23 Lešná Výletište, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční 2B
-
2023/08/26 Lešná, O putovní pohár
VHL
2024/08/24 Lešná, O pohár
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/04/20 Ploukonice, areál u Jizery, AprilCUP (soutěž na 2B i 3B)
-
2024/04/20 Zaječov, Jarní nalejvačka
-
2024/04/27 Křenovice, 1. ročník soutěže dětí v PÚ Křenovice
-
2024/04/27 neplatná soutěž, .....
-
2024/04/28 Široká Niva-fotbalové hřiště, soutěž 2B-muži, ženy
-
2024/05/01 Trnava, O PUTOVNÍ POHÁR PIVOVARU VRANÍK
-
2024/05/04 Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké)
-
2024/05/04 Stýskaly, hřiště, STÝSKALSKÝ ŽELEZŇÁK nejsilnější hasič severu v TFA
-
2024/05/04 Nebílovy - hasičská dráha, O pohár starosty sboru Nebílovy
-
2024/05/04 Merklín, O pohár Merklínského Krokodýla 2B
-
2024/05/05 Skalice, Jarní nalejvačka
-
2024/05/08 Hradec, Memoriál V. Kašpárka
-
2024/05/11 Sušice, Okresní kolo dorostu
-
2024/05/11 Hasičská zbrojnice, HANÁCKÝ POHÁR přípravka, mladší a starší žáci.
-
2024/05/11 Valšov-fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/05/11 Jindřichův Hradec, areál HZS, O Pohár starosty města Jindřichův Hradec
-
2024/05/11 Sušice, Okresní soutěž 60 m jednotlivci
-
2024/05/12 Plzeň Košutka-Globus, Junior cup dětské útoky
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/19 Žernovník, O pohár SDH Žernovník
-
2024/05/25 Rábí, Okresní kolo hry Plamen
-
2024/05/25 Dalešice hřiště u JZD, O pohár starosty obce Dalešice
-
2024/06/01 Žichovice, Vyřazovací soutěž žen
-
2024/06/01 Žichovice, Okresní soutěž v požárním sportu
-
2024/06/02 Okresní kolo, ?????
-
2024/06/07 Zátor - fotbalové hřiště, 2B-muži, ženy
-
2024/06/08 Měrovice nad Hanou, PÚ kategorie děti
-
2024/06/08 BUDÍNSKÉ CVIČIŠTĚ, O BUDÍNSKOU MEDAILI a BUDÍNSKÝ POHÁR
-
2024/06/08 Měrotín - Parduska, Memoriál Josefa Vitoula 2024
-
2024/06/08 Nahý Újezdec hřiště u has. zb., Noční soutěž v požárním Útoku o pohár starosty SDH
-
2024/06/15 Klatovy, Krajské kolo dorostu
-
2024/06/15 Světlá nad Sázavou, Sázavská, O Pohár města Světlá nad Sázavou
-
2024/06/16 Klatovy, Krajské kolo v požárním sportu
-
2024/06/22 Luby u Klatov, Okresní soutěž muži a ženy
-
2024/06/22 Habry - pod Hasičárnou, O Pohár SDH Habry
-
2024/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště
-
2024/06/29 Velké Kunětice-totbal. hřiště, O pohár SDH
-
2024/07/05 Leskovec n.M.-fotbalové hřiště, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/06 Milenovice, noční Memoriál Václava Šupitara na 2B
-
2024/07/13 Holčovice-za hospodou, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/07/20 Široký Brod-za sokolovnou, Pohárová soutěz na 2B
-
2024/08/09 Mikulovice, Noční soutěž 2B
-
2024/08/10 Stará Ves-za Kulturním domem, Pohárová soutěž na 2B
-
2024/08/10 Petřvaldík, IX. kolo MSL, XIX. ročník O putovní pohár SDH, 2B
-
2024/08/10 Mikulovice, Soutěž MH v požárním útoku
-
2024/08/16 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL 2024 - XXIX. ročník Memoriál F. H.
-
2024/08/18 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, XII.kolo MSP-VII. ročník Memoriálu Alfonse Rončky
-
2024/09/09 Krásný Dvoreček, O pohár SDH
-
2024/09/14 Lipová Lázně - za DPS, Pohárová soutěž 3B-muži, 2B-ženy
-
2024/09/21 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2024
-
Kdy Kde Liga