Lešná, výletiště 2013 - Memoriál Miroslava Grygaříka

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 28. 06. 2013 21:30
Kontakt:   HARRY
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 10. 06. 2013 20:00
Konec rezervace: 28. 06. 2013 21:30
Začátek tipování:  10. 06. 2013 20:00
Konec hlasování: 28. 06. 2013 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-2013-06-28-4017.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Horní Lideč VSVojtech Krajca
22Lešná ženyVSHarry
33Černotín zenyPRHarry
44Vigantice ženyVSStanislav Gajdůšek
55Lešná mužiVSHarry
66Veselá mužiVSZbyněk Mikulenka
77Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
88Malhotice mužiPRVít Kobliha
99Velké Karlovice MužiVSAntonín Juřička
1010Veselá ženyVSZbyněk Mikulenka
1111Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
1212Dolní Bečva mužiVSMartin
1313Loukov ženyKMKača Bělíková
1414Karolinka Sklárna KarolinkaVSVlastimil Gášek
1515Podhradní Lhota mužiKMZdeněk Žejdlik
1616Dolní Bečva ženyVSMartin
1717Vsetín Jasenka - MužiVSMartina Zbranková
1818Choryně ženyVSStaňa Man
1919Kašava ZLJiří Knedla
2020Vítonice KMHonza Bělík
2121Lačnov ženyVSAlžběta Vlčková
2222Komárovice ženyVSEva Foukalová
2323Veselá Muži BVSZbyněk Mikulenka
2424Rajnochovice KMSDH Rajnochovice
2526Janovice mužiNJJosef Pastyřík
2627Lidečko muziVSHarry
2728Choryně muziVSHarry
2829Oznice MužiVSSkypy
2930Janovice ženyNJPetr Segeťa
3031Provodovice MarekPRMarek


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ratiboř VS17,6117,8417,842018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhradní Lhota KM17,5617,8717,872018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podhradní Lhota KM18,0818,4018,402017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podolí VS18,0118,5518,552017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jasenice VS18,7918,5318,792018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lešná VS19,5919,4019,592018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS21,3721,2421,372017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hošťálková VS20,4622,5422,542017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jasenice VS22,9822,3422,982017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velká Lhota VS23,4523,3223,452018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lešná VS24,8324,4424,832017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horný Kelčov CA24,9925,4325,432017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podolí VS19,0627,5327,532018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bylnice ZLNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VSNPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,7117,6517,712014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kunovice VS18,0117,5718,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Komárovice VS17,9818,1718,172017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Komárovice VS18,4618,0818,462018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,5018,1918,502016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučka VS18,7518,2618,752019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velké Karlovice VS18,5518,7818,782014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,8518,5318,852017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR19,2217,9119,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hostašovice NJ19,5219,1319,522018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loukov KM19,5918,2819,592019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Choryně VS18,6119,9419,942019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hovězí VS20,0619,9920,062014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM20,3119,9220,312017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lešná VS20,0520,3220,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Choryně VS21,1120,7721,112017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velká Lhota VS21,3219,5021,322018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jarcová VS20,8921,3921,392014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lešná VS20,3722,0822,082017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  nerozlišeno -18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  - Tylovice-18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hrachovec VS23,5322,6723,532016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Choryně VS23,6119,7323,612018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rokytnice VS20,5325,3425,342019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Komárovice VS24,5325,4125,412016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vigantice VS19,4626,4826,482014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Poličná VS25,1227,3227,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Loukov KM27,8628,0628,062018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká Lhota VS30,9631,2531,252019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Komárovice VS32,1532,6232,622014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kunovice VS26,1254,8554,852014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Jasenice VS21,50NPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Choryně VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Choryně VSNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga