Lešná-hřiště 2013 - Oputovní pohár sdh a starosty obce

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 18. 08. 2013 13:30
Kontakt:   HARRY
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 18. 08. 2013 20:00
Konec rezervace: 18. 08. 2013 13:30
Začátek tipování:  18. 08. 2013 20:00
Konec hlasování: 18. 08. 2013 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-2013-08-18-3617.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina



Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ratiboř VS17,6117,8417,842018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhradní Lhota KM17,5617,8717,872018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podhradní Lhota KM18,0818,4018,402017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podolí VS18,0118,5518,552017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jasenice VS18,7918,5318,792018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lešná VS19,5919,4019,592018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS21,3721,2421,372017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hošťálková VS20,4622,5422,542017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jasenice VS22,9822,3422,982017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velká Lhota VS23,4523,3223,452018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lešná VS24,8324,4424,832017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horný Kelčov CA24,9925,4325,432017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podolí VS19,0627,5327,532018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bylnice ZLNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VSNPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,7117,6517,712014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kunovice VS18,0117,5718,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Komárovice VS17,9818,1718,172017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Komárovice VS18,4618,0818,462018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,5018,1918,502016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Velké Karlovice VS18,5518,7818,782014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,8518,5318,852017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Radíkov PR19,2217,9119,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Hostašovice NJ19,5219,1319,522018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hovězí VS20,0619,9920,062014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loukov KM20,3119,9220,312017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Lešná VS20,0520,3220,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Choryně VS21,1120,7721,112017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Velká Lhota VS21,3219,5021,322018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jarcová VS20,8921,3921,392014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lešná VS20,3722,0822,082017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  - Tylovice-18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  nerozlišeno -18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Hrachovec VS23,5322,6723,532016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Choryně VS23,6119,7323,612018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Komárovice VS24,5325,4125,412016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Vigantice VS19,4626,4826,482014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Poličná VS25,1227,3227,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Loukov KM27,8628,0628,062018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Komárovice VS32,1532,6232,622014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Kunovice VS26,1254,8554,852014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Choryně VSNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jasenice VS21,50NPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Choryně VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/22 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
Kdy Kde Liga