areál výletiště Lešná 2014 - Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 27. 06. 2014 21:30
Kontakt:   Grygařík Zdeněk ml.
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 09. 06. 2014 16:00
Konec rezervace: 27. 06. 2014 21:30
Začátek tipování:  27. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 27. 06. 2014 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

Soutěž proběhne dle pravidel PS + vlastní. Muži 1-3 místo finanční odměna a pohár 4-5 místo finační odměna. Ženy 1-3 místo finanční odměna a pohár, 4 místo finanční odměna. Vyhlášení do 20 minut od posledního útoku.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-2014-06-27-5633.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lešná MužiVSHelena Hegarová
22Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženyVSStanislav Gajdůšek
33Velké Karlovice mužiVSHarry
44Poličná ŽenyVSHelena Hegarová
55Dolní Bečva mužiVSMartin
66Lešná ženyVSHarry
77Velké Karlovice ženyVSHarry
88Loukov ženyKMOndřej Fiurášek
99Dolní Bečva ženyVSMartin
1010Choryně ženyVSRenata Plesníková
1111Vigantice ŽenyVSHanka
1212Kašava MužiZLmilan zboril
1313Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
1414Mikulůvka ženyVSZuzana Krchňáková
1515Veselá B mužiVSvasek janos
1616Vsetín Jasenka mužiVSMartina Zbranková
1717Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
1818Opatovice MužiPRDalibor Vašíček
1919Veselá A,mužiVSvasek janos
2020Janovice MužiNJHelena Hegarová
2121Malhotice mužiPRDavid Šima
2222Jarcová ženyVSZuzana Onderková
2323Veselá ženyVSvasek janos
2424Belarus ( Bělorusko )  Setechov Ženy-Helena Hegarová
2525Jičina ženyNJIvana Volková
2626Hůrka mužiNJIvana Volková
2727Podhradní Lhota MužiKMHelena Hegarová
2828Vítonice mužiKMHonza Bělík
2929Rouské PRMartin Čech
3030Belarus ( Bělorusko )  Setechov Muži-Helena Hegarová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,8117,0117,012014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2216,9617,222014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kunovice VS17,3916,2817,392014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Milotice nad Bečvou PR17,1117,8717,872014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lešná VS17,6617,8717,872019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lešná VS18,0017,6518,002016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hliník nad Váhom BY18,0317,5818,032016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jasenice VS17,6318,0818,082019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ludslavice KM18,1417,8618,142019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hrabůvka PR18,3117,9418,312016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vysoká PR17,4018,3218,322016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podolí VS17,8618,4318,432019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Špičky PR17,0118,5318,532014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Vítonice KM18,6717,5118,672014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velká Lhota VS18,6218,8718,872019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hovězí VS19,6419,8018,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevšová ZL19,1617,9119,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS19,4218,6519,422016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ratiboř VS19,4717,4419,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS19,1219,5419,542014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mirošov ZL19,5917,4019,592016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lešná VS20,0019,0520,002014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jasenice VS19,4120,4820,182016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Luboměř NJ16,7820,2620,262014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Karolinka Sklárny VS21,1118,8921,112016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Skalička PR20,7022,4322,432016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Podolí VS22,6317,6822,632016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dolní Bečva VS23,4723,1823,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vysoká PR23,5222,8223,522014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Brusné KM23,8923,9423,942014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrachovec VS22,8624,9024,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hranice PR25,4625,3325,462014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Poličná VS25,9525,1725,952014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rouské PR34,8422,6634,842014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velká Lhota VS33,4142,1642,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Podhradní Lhota KM44,4544,4444,452019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Loučka VS45,9746,1546,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Velké Karlovice VS47,3347,0147,332014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hrachovec VS42,1253,1553,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Krhová VSNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mikulůvka VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Karolinka Sklárny VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/04/24 Pasečnice - hřiště, Memoriál Františka Svobody
-
2021/06/26 Veselá, Fotbalové Hřiště, O pohár starosty obce, 2B
-
2021/07/31 Hřiště Valašské Příkazy, Pohárová soutěž 2B
-
2021/08/21 Zahořany - fotbalové hřiště, 5. ročník O pohár starosty obce
-
2021/09/25 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2021
-
2021/12/11 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O VÁNOČNÍHO KAPRA SDH KUŘIM
-
Kdy Kde Liga