areál výletiště Lešná 2014 - Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 27. 06. 2014 21:30
Kontakt:   Grygařík Zdeněk ml.
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 09. 06. 2014 16:00
Konec rezervace: 27. 06. 2014 21:30
Začátek tipování:  27. 06. 2014 20:00
Konec hlasování: 27. 06. 2014 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Mapa - Startovní listina

Zvětšit mapu


Poznámka pořadatele

Soutěž proběhne dle pravidel PS + vlastní. Muži 1-3 místo finanční odměna a pohár 4-5 místo finační odměna. Ženy 1-3 místo finanční odměna a pohár, 4 místo finanční odměna. Vyhlášení do 20 minut od posledního útoku.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-2014-06-27-5633.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lešná MužiVSHelena Hegarová
22Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženyVSStanislav Gajdůšek
33Velké Karlovice mužiVSHarry
44Poličná ŽenyVSHelena Hegarová
55Dolní Bečva mužiVSMartin
66Lešná ženyVSHarry
77Velké Karlovice ženyVSHarry
88Loukov ženyKMOndřej Fiurášek
99Dolní Bečva ženyVSMartin
1010Choryně ženyVSRenata Plesníková
1111Vigantice ŽenyVSHanka
1212Kašava MužiZLmilan zboril
1313Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSStanislav Gajdůšek
1414Mikulůvka ženyVSZuzana Krchňáková
1515Veselá B mužiVSvasek janos
1616Vsetín Jasenka mužiVSMartina Zbranková
1717Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSStanislav Gajdůšek
1818Opatovice MužiPRDalibor Vašíček
1919Veselá A,mužiVSvasek janos
2020Janovice MužiNJHelena Hegarová
2121Malhotice mužiPRDavid Šima
2222Jarcová ženyVSZuzana Onderková
2323Veselá ženyVSvasek janos
2424Belarus ( Bělorusko )  Setechov Ženy-Helena Hegarová
2525Jičina ženyNJIvana Volková
2626Hůrka mužiNJIvana Volková
2727Podhradní Lhota MužiKMHelena Hegarová
2828Vítonice mužiKMHonza Bělík
2929Rouské PRMartin Čech
3030Belarus ( Bělorusko )  Setechov Muži-Helena Hegarová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,8117,0117,012014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2216,9617,222014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kunovice VS17,3916,2817,392014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Milotice nad Bečvou PR17,1117,8717,872014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lešná VS18,0017,6518,002016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hliník nad Váhom BY18,0317,5818,032016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR18,3117,9418,312016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Vysoká PR17,4018,3218,322016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Špičky PR17,0118,5318,532014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Vítonice KM18,6717,5118,672014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Hovězí VS19,6419,8018,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevšová ZL19,1617,9119,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS19,4218,6519,422016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS19,1219,5419,542014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Mirošov ZL19,5917,4019,592016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Lešná VS20,0019,0520,002014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Jasenice VS19,4120,4820,182016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Luboměř NJ16,7820,2620,262014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Karolinka Sklárny VS21,1118,8921,112016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Skalička PR20,7022,4322,432016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Podolí VS22,6317,6822,632016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Vysoká PR23,5222,8223,522014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Brusné KM23,8923,9423,942014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hrachovec VS22,8624,9024,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Hranice PR25,4625,3325,462014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Poličná VS25,9525,1725,952014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Rouské PR34,8422,6634,842014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Velká Lhota VS33,4142,1642,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Loučka VS45,9746,1546,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Velké Karlovice VS47,3347,0147,332014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrachovec VS42,1253,1553,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Mikulůvka VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Karolinka Sklárny VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce
-
2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty
-
2019/05/26 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž
-
2019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch
-
2019/05/26 hřiště TJ Sokol, O putovní pohár obecního úřadu
-
2019/06/01 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B
-
2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice
-
2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B
-
2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B
-
2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů
-
2019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice
-
2019/06/08 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B
-
2019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou
-
2019/06/08 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B
-
2019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B.
-
2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty
-
2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B)
-
2019/06/14 hřiště v Janovicích (NJ), SDH Janovice - Noční soutěž v P.Ú.
-
2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka
-
2019/06/15 Hasičský areál Častohostice, Memoriál Káje Hochmana
-
2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů
-
2019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto
-
2019/06/21 sportovní areál, Noční soutěž Větřkovice 21.6.2019
-
2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce
-
2019/06/22 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice
-
2019/06/22 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup
-
2019/06/23 Dolní Libina, areál koupaliště, Memoriál Josefa Jančíka
-
2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě
-
2019/06/29 Dolní Vilémovice, O pohár SDH
-
2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2019/06/29 hřiště Valašské Příkazy, NOČNÍ POHÁROVÁ SOUTĚŽ NA 2 B
-
2019/06/29 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce
-
2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B
-
2019/06/30 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice"
-
2019/06/30 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, O putovní pohár starosty obce, III. kolo MSL
-
2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty
-
2019/07/05 Roseč - náves, Noční soutěž o pohár starostky Roseče
-
2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019
-
2019/07/06 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka
-
2019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B
-
2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C
-
2019/07/12 hřiště TJ Sokol Závada, 4. kolo NHHL 2019
-
2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR'
-
2019/08/16 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Františka Hanzlíka - noční soutěž
-
2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku
-
2019/08/18 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, Memoriál Alfonse Rončky - 9. kolo MSP 2019
-
2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
-
2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky
-
Kdy Kde Liga