Lešná výletiště 2015 - Memoriál Miroslava Grygaříka

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 26. 06. 2015 21:30
Kontakt:   Zdeněk Grygařík ml.
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 08. 06. 2015 21:30
Konec rezervace: 26. 06. 2015 19:00
Začátek tipování:  26. 06. 2015 20:00
Konec hlasování: 26. 06. 2015 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-6761.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Lešná AVSHarry
22Kladeruby ženyVSHelena Hegarová
33Janovice mužiNJHarry
44Opatovice muziPRHarry
55Lešná ženyVSHarry
66Valšovice (Hranice VI) mužiPRBarbora Švehlová
77Podhradní Lhota mužiKMHarry
88Veselá B,mužiVSvasek janos
99Podolí MužiVSPavel Barbořák
1010Choryně ženyVSHarry
1111Kladeruby mužiVSHelena Hegarová
1212Dolní Bečva mužiVSMartin
1313Janovice ženyNJHelena Hegarová
1414Veselá A,mužiVSvasek janos
1515Dolní Bečva ženyVSMartin
1617Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženy VSVeronika Křenková
1718Loučka mužiVSŠimon Sedlář
1819Veselá ženyVSvasek janos
1920Vigantice ženy AVSVeronika Křenková
2021Rožnov pod Radhoštěm Tylovice A mužiVSVeronika Křenková
2122Horní Jasenka mužiVSMartina Zbranková
2224Rožnov pod Radhoštěm Tylovice B mužiVSVeronika Křenková
2325Poličná ŽenyVSBarbora Ševečková
2426Vsetín mužiVSMichal Macháč
2527Valašské Meziříčí Lhota u Choryně, mužiVSZuzana Šulerova
2628Študlov mužiVSIvo Juráček
2729Velké Karlovice mužiVSmartin kasik
2830Valašská Polanka mužiVSTomáš Fojtik
2931Oznice MužiVSSkypy
3032Valašská Bystřice VSMartin
3133Poličná mužiVSBarbora Ševečková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,8117,0117,012014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2216,9617,222014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kunovice VS17,3916,2817,392014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Milotice nad Bečvou PR17,1117,8717,872014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Lešná VS17,6617,8717,872019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lešná VS18,0017,6518,002016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hliník nad Váhom BY18,0317,5818,032016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jasenice VS17,6318,0818,082019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ludslavice KM18,1417,8618,142019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hrabůvka PR18,3117,9418,312016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vysoká PR17,4018,3218,322016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podolí VS17,8618,4318,432019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Špičky PR17,0118,5318,532014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Vítonice KM18,6717,5118,672014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velká Lhota VS18,6218,8718,872019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hovězí VS19,6419,8018,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevšová ZL19,1617,9119,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS19,4218,6519,422016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ratiboř VS19,4717,4419,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS19,1219,5419,542014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mirošov ZL19,5917,4019,592016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lešná VS20,0019,0520,002014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jasenice VS19,4120,4820,182016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Luboměř NJ16,7820,2620,262014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Karolinka Sklárny VS21,1118,8921,112016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Skalička PR20,7022,4322,432016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Podolí VS22,6317,6822,632016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dolní Bečva VS23,4723,1823,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vysoká PR23,5222,8223,522014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Brusné KM23,8923,9423,942014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrachovec VS22,8624,9024,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hranice PR25,4625,3325,462014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Poličná VS25,9525,1725,952014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rouské PR34,8422,6634,842014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velká Lhota VS33,4142,1642,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Podhradní Lhota KM44,4544,4444,452019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Loučka VS45,9746,1546,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Velké Karlovice VS47,3347,0147,332014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hrachovec VS42,1253,1553,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Karolinka Sklárny VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Krhová VSNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Mikulůvka VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
2019/12/14 Cvičiště Kojatín, O VÁNOČNÍHO KAPRA IX.ročník
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
Kdy Kde Liga