Lešná - výletiště 2016 - Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 24. 06. 2016 21:30
Kontakt:   Grygařík Zdeněk
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 13. 06. 2016 20:00
Konec rezervace: 24. 06. 2016 21:30
Začátek tipování:  13. 06. 2016 20:00
Konec hlasování: 24. 06. 2016 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-7799.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Mikulůvka MužiVSTomáš Žamboch
22Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
33Ratiboř VSOndřej
44Starojická Lhota mužiNJAleš Hadaš
55Lešná muziVSHarry
66Loučka VSOndřej
77Veselá muži BVSVašek Janoš
88Velká Lhota ženyVSJosef Sabo
99Oznice MužiVSSkypy
1010Horní Jasenka mužiVSMartina Zbranková
1111Choryně ženyVSRenata Plesníková
1212Veselá muži AVSVašek Janoš
1313Velká Lhota mužiVSJosef Sabo
1414Juřinka mužiVSZdeněk Horák
1515Dolní Bečva Muži AVStomas adamek
1616Valašská Polanka VSTomáš Fojtik
1717Podolí MužiVSAleš
1818Dolní Bečva ŽenyVStomas adamek
1919Rožnov pod Radhoštěm Tylovice ženyVSOndřej Jurča
2021Dolní Bečva Muži bVStomas adamek
2122Potštát ženyPRMartina Krasňáková
2223Tošovice MužiNJHelena Hegarová
2324Rožnov pod Radhoštěm Tylovice mužiVSOndřej Jurča
2425Potštát muži PRMartina Krasňáková
2526Lužná mužiVSRoman Čokavec
2627Mirošov ZLTomáš Hověžák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Ratiboř VS17,6117,8417,842018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Podhradní Lhota KM17,5617,8717,872018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Podhradní Lhota KM18,0818,4018,402017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Podolí VS18,0118,5518,552017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Jasenice VS18,7918,5318,792018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Lešná VS19,5919,4019,592018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS21,3721,2421,372017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Hošťálková VS20,4622,5422,542017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Jasenice VS22,9822,3422,982017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Velká Lhota VS23,4523,3223,452018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Lešná VS24,8324,4424,832017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Horný Kelčov CA24,9925,4325,432017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Podolí VS19,0627,5327,532018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Bylnice ZLNPNPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Ratiboř VSNPNPNP2017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Špičky PR17,7117,6517,712014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kunovice VS18,0117,5718,012016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Komárovice VS17,9818,1718,172017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Komárovice VS18,4618,0818,462018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,5018,1918,502016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Loučka VS18,7518,2618,752019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Velké Karlovice VS18,5518,7818,782014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS18,8518,5318,852017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíkov PR19,2217,9119,222018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Hostašovice NJ19,5219,1319,522018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Loukov KM19,5918,2819,592019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Choryně VS18,6119,9419,942019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hovězí VS20,0619,9920,062014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Loukov KM20,3119,9220,312017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Lešná VS20,0520,3220,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Choryně VS21,1120,7721,112017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Velká Lhota VS21,3219,5021,322018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Jarcová VS20,8921,3921,392014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Lešná VS20,3722,0822,082017/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  nerozlišeno -18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  - Tylovice-18,7723,3323,332014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Hrachovec VS23,5322,6723,532016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Choryně VS23,6119,7323,612018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Rokytnice VS20,5325,3425,342019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Komárovice VS24,5325,4125,412016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Vigantice VS19,4626,4826,482014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Poličná VS25,1227,3227,322014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Loukov KM27,8628,0628,062018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Velká Lhota VS30,9631,2531,252019/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Komárovice VS32,1532,6232,622014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kunovice VS26,1254,8554,852014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Choryně VSNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Jasenice VS21,50NPNP2018/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Choryně VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2019/09/20 Dolní Bečva, sportovní areál, Noční soutěž o pohár starostky sboru - Dolní Bečva
-
2019/09/20 Cizkrajov na návsi, 6.ročník nočních závodů v Cizkrajově
-
2019/09/20 Fotbalové hřiště Karlovice, I. ročník noční pohárové soutěže
-
2019/09/21 Častolovice,Sokolská zahrada, O putovní pohár starosty obce Memoriál Mirka Frýdy
-
2019/09/21 Jiřice u Miroslavi, hřiště, O putovní pohár starosty obce Jiřice
-
2019/09/21 Ublo, dolní hřiště, Memoriál Antonína Navrátila
-
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/09/21 fotbalové hřiště, I. ročník O pohár starostky obce Lechovice
-
2019/09/21 Buková - areál u Brůdku, O pohár obce Buková 2B úzké
-
2019/09/21 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž Radslavice
-
2019/09/21 Police - zámecký areál, Noční soutěž - 9. MEMORIÁL Jana Slámy
-
2019/09/22 Cizkrajov na návsi, Hasičské závody v požárním útoků děti
-
2019/09/28 Areál Dušana Pavlíčka, Poslední Sání 2019
-
2019/09/28 MILEVSKO nám. E. BENEŠE, ŽELEZNÝ HASIČ MILEVSKO - O POHÁR STAROSTY MĚSTA
-
2019/09/28 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2019
-
2019/09/28 Osek u Milevska, Soutěž v neupravených PS 12
-
2019/10/05 Velké Hoštice, Hoštický pohár 2B (october cup)
-
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2019/10/05 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 5. ročník O pohár starosty SDH a Pohár fy. DOTIKO
-
2019/10/05 Třebelovice, O pohár starostky obce Třebelovice
-
2019/10/19 Pozor - datum bude upřesněn!, TFA Knínický železný hasič
-
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár
-
2019/12/14 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim
-
Kdy Kde Liga