Lešná - výletiště 2018 - Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka

Liga: -
Místo: Lešná
Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
Kdy: 22. 06. 2018 21:30
Kontakt:  
Telefon:  732200318

Začátek rezervace: 19. 05. 2018 11:00
Konec rezervace: 22. 06. 2018 21:30
Začátek tipování:  22. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 22. 06. 2018 00:00
Zadal: Harry

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Poznámka pořadatele

základna na betonovém povrchu, dráha asfalt tráva.


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-lesna-9741.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Rožnov pod Radhoštěm Tylovice mužiVSStanislav Gajdůšek
22Krhová VSHarry
33Lešná mužiVSHarry
44Jasenice mužiVSHarry
55Starojická Lhota MužiNJAleš Hadaš
66Dolní Bečva ženyVSKristy
77Podhradní Lhota KMZdeněk Žejdlik
88Loukov ženyKMmarta
99Lešná VSHarry
1010Hrachovec VSEvžen Knebl
1111Starojická Lhota ŽenyNJAleš Hadaš
1212Dolní Bečva mužiVSKristy
1313Bernartice nad Odrou mužiNJTereza
1414Valašská Polanka MužiVSDavid Kovář
1515Prostřední Bečva MužiVSPavel Růčka
1616Starý Jičín ženyNJTereza
1717Choryně ženyVSSabina Trlifajová
1818Valašská Bystřice MužiVSMartin
1919Lužná ženyVSRoman Čokavec
2020Velká Lhota ženyVSKristýna Pavelcová
2121Poruba mužiPRMartin
2222Lužná mužiVSRoman Čokavec
2323Poruba ženyPRMarcela Svobodová
2424Velká Lhota VSKristýna Pavelcová
2525Veselá DVSJaroslav Škrobák
2626Loučka VSJosef Kundrát
2727Hustopeče nad Bečvou Muži PRPavel Ryšavý
2828Veselá AVSJaroslav Škrobák
2929Ratiboř VSJakub Grygařík
3030Nový Hrozenkov VSMatěj Valíček
3131Veselá BVSJaroslav Škrobák
3233Velká (Hranice III) PRZdeněk Steiner
3334Pržno ženyVSHana Adámková
3435Petřkovice NJJiří Šindler
3537Leskovec MužiVSLukáš Smolík


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Babice VS16,8117,0117,012014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Valšovice (Hranice VI) PR17,2216,9617,222014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Kunovice VS17,3916,2817,392014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Lešná VS17,6617,8717,872019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Milotice nad Bečvou PR17,1117,8717,872014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Lešná VS18,0017,6518,002016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hliník nad Váhom BY18,0317,5818,032016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Jasenice VS17,6318,0818,082019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Ludslavice KM18,1417,8618,142019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Hrabůvka PR18,3117,9418,312016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Vysoká PR17,4018,3218,322016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Podolí VS17,8618,4318,432019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Špičky PR17,0118,5318,532014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Vítonice KM18,6717,5118,672014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Velká Lhota VS18,6218,8718,872019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hovězí VS19,6419,8018,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Nevšová ZL19,1617,9119,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Rožnov pod Radhoštěm Tylovice AVS19,4218,6519,422016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ratiboř VS19,4717,4419,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Rožnov pod Radhoštěm TyloviceVS19,1219,5419,542014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mirošov ZL19,5917,4019,592016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Lešná VS20,0019,0520,002014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Jasenice VS19,4120,4820,182016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Luboměř NJ16,7820,2620,262014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Karolinka Sklárny VS21,1118,8921,112016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Skalička PR20,7022,4322,432016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Podolí VS22,6317,6822,632016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Dolní Bečva VS23,4723,1823,472019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Vysoká PR23,5222,8223,522014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Brusné KM23,8923,9423,942014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Hrachovec VS22,8624,9024,902016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Hranice PR25,4625,3325,462014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Poličná VS25,9525,1725,952014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Rouské PR34,8422,6634,842014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Velká Lhota VS33,4142,1642,162016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Podhradní Lhota KM44,4544,4444,452019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Loučka VS45,9746,1546,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Velké Karlovice VS47,3347,0147,332014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hrachovec VS42,1253,1553,152014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Krhová VSNPNPNP2019/08/18 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Mikulůvka VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Podhradní Lhota KMNPNPNP2016/08/13 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Karolinka Sklárny VSNPNPNP2014/08/17 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/18 Lešná, O pohár starosty obce a SDH Lešná
VHL
2013/06/28 Lešná, výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2013/08/18 Lešná-hřiště, Oputovní pohár sdh a starosty obce
-
2014/06/27 areál výletiště Lešná, Noční soutěž-Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2014/08/17 Lešná-Hřiště, Pohár starosty obce,a SDH
VHL
2015/06/26 Lešná výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2016/06/24 Lešná - výletiště, Memoriál Miroslava Grygaříka, noční soutěž
-
2016/08/13 Lešná, Pohár starosty obce a SDH
VHL
2017/06/23 Lešná(Výletiště), Memoriál Miroslava Grygaříka(noční 2B)
-
2017/08/20 Lešná, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2018/06/22 Lešná - výletiště, Noční pohár Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2018/08/19 Lešná u VM, Pohár starosty obce a SDH, 3B
VHL
2019/06/21 Vyletiště Lešná, Memoriál Miroslava Grygaříka
-
2019/08/18 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B
VHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/06/13 Hřiště u Hasičské zbrojnice, 46. ročník , 2B, 5C, netradični, opačný směr dráhy
-
2020/06/20 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou
-
2020/06/27 Přáslavice, fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Přáslavice
-
2020/06/27 Mračnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/06/27 Staňkov, Memoriál Františka Bracha
-
2020/06/27 Hřiště FC, Noční pohárová soutěž 2B
-
2020/06/27 Vranín, areál U havrana, Vranín noční soutěž, muži i ženy na 2 B
-
2020/07/04 Lásenice, O pohár SDH Lásenice
-
2020/07/11 Budeč, III. ročník soutěže v požárním útoku
-
2020/07/11 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého
-
2020/07/18 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec
-
2020/07/18 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, Noční závody - O pohár starosty obce
-
2020/07/25 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré
-
2020/08/01 Frahelž, O pohár SDH Frahelž
-
2020/08/01 TJ hřiště Krhová, O pohár starosty obce Krhová
-
2020/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Vranovice, O pohár starostky obce
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/08/29 Hamr, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič - NOČNÍ!!!
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Pocinovice, Třetí kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
2020/09/19 Srbice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/19 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
-
2020/09/19 Knínice, hřiště, O pohár vedoucího mládeže SDH Knínice
-
2020/09/26 Horšovský Týn, Vzpomínkový memoriál 2020
-
Kdy Kde Liga