Letohrad - Kunčice 2020 - Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Kunčice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 26. 07. 2020 09:30
Kontakt:   Jiří Šlezingr
Telefon:  +420 774 183 351

Začátek rezervace: 12. 07. 2020 19:00
Konec rezervace: 26. 07. 2020 09:30
Začátek tipování:  12. 07. 2020 20:00
Konec hlasování: 26. 07. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.kuncice-b.cz/

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---kuncice-10898.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dubenec TUMartínek z Dubence
22Sychotín BKHonza Adamec
33Prchalov  BNJHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
99Vésky  BUHHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Krotějov TAHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Trnava TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Hrabišín SURoman Jírů
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Zderaz CRHonza Adamec
2525Míchov BKHonza Adamec
2626Sloup PZHonza Adamec
2727Starý Jičín NJHonza Adamec
2828Rohovládova Bělá PAHonza Adamec
2929Hrabice PTPořadatelé Pořadatelé
3030Trnov RKdavid rohlena
3131Bílý Potok JEJiří Urban
3232Břehy MBPetr Zavrtálek
3333Ratiboř VSHonza Adamec
3434Oldřiš SYJakub Střítežský
3535Myštěves HKJosef Vašina
3636Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3737Mladcová ZLLukáš Struška
3838Čeperka PAŠárka
3939Košťálov SMTomáš Tulach
4040Zderaz CCRJan Tměj
4141Seč CRFilip Kružík
4242Záchlumí UOVojtěch Martinek
4343Velký Ořechov CZLPatrik Hruška
4444Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
4545Pšánky HKJakub Doskočil
4646Černčice NAPetr Rak
4747Sedlatice JILuboš Šťastný
4848Olešnice SMLukáš Marek
4949Frýdštejn JNMartin Bušek
5050Tatobity SMVáclav Matura
5151Odry TošodryNJzdenek bortl
5254Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
5355Bystřec UOŠtěpán Hrdina
5456Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
5557Drahňovice BNFilip Košata
5658Dlouhoňovice UOMartin Hynek
5759Horní Čermná UOPavel Suldovský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKVeronika Borůvková
22Letohrad - Orlice UOHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Budišov TRHonza Adamec
55Sloup PZHonza Adamec
66Košťálov SMHonza Adamec
77Nevcehle JIHonza Adamec
88Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
99Benetice TRHonza Adamec
1010Malé Hoštice OPHonza Adamec
1111Ratiboř VSHonza Adamec
1212Markvartovice OPHonza Adamec
1313Dlouhá Ves RKHonza Adamec
1414Dětkovice VYHonza Adamec
1515Bojkovice UHHonza Adamec
1616Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
1717Katusice MBDenisa Boháčková
1818Hrobice PAEliška Trnková
1919Pěnčín JNKateřina Pelcová
2020Čeperka PAMartin Dušek
2121Veselá SMEliška Novotná
2222Ploukonice SMAnna
2324Nepomuky UOKateřina Krudencová
2425Letohrad - Kunčice CUOMichaela Kocúrová
2530Letohrad - Kunčice DUOMichaela Kocúrová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,2615,9616,262019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT16,3515,6616,352015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Olešná HB16,3716,1616,372020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dětkovice VY16,3816,0816,382019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Dětkovice VY16,3816,0816,382019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT16,3316,4216,422017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Vitiněves JC16,5216,4216,522014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO16,5216,0516,522020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Sloup PZ16,5516,5616,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Sloup PZ16,5516,5616,562019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Košťálov SM16,6015,9716,602018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Košťálov SM16,6015,9716,602018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Vitiněves JC16,6716,4116,672013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chrášťany LT16,6816,0416,682016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Sychotín BK16,7316,6516,732012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíkov PR16,7316,5316,732016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevcehle JI16,7516,4116,752008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Renmotor Jinolice JC16,8516,4316,852020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Stará Říše JI16,9216,7416,922019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Vitiněves JC16,1117,0117,012015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Libuň JC16,6817,0817,082015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Nevcehle JI16,3817,0917,092016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Hrobice ExplosiaPA17,0916,5517,092018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Výčapy TR--17,102003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myštěves HK17,1316,8717,132018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Libuň JC17,1416,6917,142017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Radíkov PR15,5217,1517,152017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO17,0917,1617,162016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Libuň JC17,1716,8717,172018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Libuň JC17,1716,8717,172018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Letohrad - Kunčice UO16,9017,2017,202014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Sychotín BK17,1617,2717,272011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Nepomuky UO17,2716,9917,272017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Výčapy TR--17,292005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Dlouhá Ves RK17,2517,3217,322019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Dlouhá Ves RK17,2517,3217,322019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sychotín BBK17,3616,8517,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Sychotín BBK16,8517,3617,362016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Stará Říše JI17,3817,1917,382017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Skrochovice OP17,4016,3117,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Skrochovice OP17,4016,3117,402018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Radíkov PR17,0117,4117,412012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Myštěves HK17,3517,4817,482015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Libuň JC17,4816,7317,482016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Letohrad - Orlice UO17,0817,5317,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Orlice UO17,5317,0817,532016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Chrášťany LT17,0617,5317,532010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Stará Ves FM--17,542003/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Krásná Ves MB17,5417,0717,542015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Sloup PZ17,5716,4117,572018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Sloup PZ17,5716,4117,572018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Nevcehle JI17,1517,5917,592019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Katusice MB17,2117,6217,622020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Benešov u Semil SM17,2317,6217,622017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Letohrad - Orlice UO17,2217,6317,632014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malé Hoštice OP17,6417,2117,642018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Výčapy TR17,6916,8517,692011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Olešná HB17,7017,0517,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Olešná HB17,7017,0517,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Nepomuky UO17,5717,7117,712019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chrášťany LT17,7117,1217,712013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Nepomuky UO17,5717,7117,712019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice CUO17,6117,7117,712020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Louňovice pod Blaníkem BN17,0817,7217,722016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Chrášťany LT17,7316,1717,732011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Rychlov KM--17,742001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Kunovice VS--17,752005/06/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Stará Ves FM--17,772004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Myštěves HK17,7117,7817,782014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Katusice MB17,8017,6217,802019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Katusice MB17,8017,6217,802019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Výčapy TR17,8116,6617,812012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Stará Ves FM--17,822002/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Česká Rybná UO17,8217,8117,822014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Myštěves HK17,8415,8317,842019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Myštěves HK17,8415,8317,842019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Vitiněves JC16,1117,8917,892011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Rohovládova Bělá PA17,8717,9017,902015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Radíkov PR--17,942002/08/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Chrášťany LT17,9417,8517,942008/05/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Veselá SM17,9516,9217,952020/07/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Česká Bělá HB17,9616,8217,962019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Kunovice VS17,4317,9617,962007/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Skrochovice OP17,9716,5617,972017/07/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Úherce PS--17,972004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Kunovice VS--17,972001/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Výčapy TR17,9917,6717,992010/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Nevcehle JI17,9916,5717,992011/06/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Malá Skála BJN17,1718,0318,032019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Ždírec nad Doubravou HB17,0318,0418,042012/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Výčapy TR--18,062004/08/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1997/08/16 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2000/08/20 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2001/08/18 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2002/08/17 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2003/08/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2004/08/28 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2005/06/05 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2006/06/04 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2007/06/03 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2008/05/30 Letohrad - Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2008/05/31 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2009/05/30 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
VCU
2010/08/07 Letohrad-Kunčice, UO, Kunčický pohár
EXČR
2011/06/04 Letohrad-Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2012/06/02 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2013/06/08 Letohrad- Kunčice, 4. kolo VČHL
VČHL
2014/06/21 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2015/07/05 Letohrad- Kunčice, 5. kolo VČHL + Extraliga ČR
VČHL
2016/07/10 Kunčice, Kunčický pohár
EXČR
2016/07/10 Letohrad- Kunčice, 7. kolo VČHL+ Extraliga ČR
VČHL
2017/07/22 Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/22 Letohrad- Kunčice, Kunčický pohár
VČHL
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/29 Letohrad - Kunčice, 11. kolo VČHL + EXPU
VČHL
2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/27 Kunčice, 8. kolo VČHL
VČHL
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Areál Kunčice, VČHL 2020
VČHL
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2021/06/26 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2021/06/27 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/10 Malá Skála, O pohár starosty SDH
EXČR
2021/07/11 Benešov u Semil, Benešovský pohár
EXČR
2021/07/24 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/31 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/01 Čechtín, O pohár
EXČR
2021/08/14 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice
EXČR
2021/08/15 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/08/28 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2021/08/29 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2021/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2021/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga