Areál Ostrov Letohrad - Orlice 2019 - Orlické dozvuky 2019

Liga: -
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 05. 10. 2019 09:30
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420 733 265 840

Začátek rezervace: 06. 09. 2019 08:30
Konec rezervace: 05. 10. 2019 09:30
Začátek tipování:  06. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 10. 2019 00:00
Zadal: Ondřej Matyáš

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://cs-cz.facebook.com/SdhLetohradOrliceMuzi

Poznámka pořadatele

proběhne základní kolo, po kterém se týmy rozdělí do „soutěžního pavouka“ a dále již budou soupeřit současně proti sobě – rychlejší postupuje dál a dál… 


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-10829.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Letohrad - Jeleni UOOndřej Matyáš
22Třebihošť TUMartin
33Letohrad - Orlice ženyUOMichaela Vacková
45Letohrad - Kunčice DUOJan Marek
56Kosov SUsdh kosov
67Dubenec TUDominik Mikeš
78Štíty SUVíťa
89Dolní Libina SUPetr Jančík
910Myštěves HKJaromír Rosůlek
1011Záchlumí UOJan Divíšek
1113Trnov RKLukáš Žid
1214Břehy AMBPetr Zavrtálek
1315Lavičky ZRJan Hejl
1416Bašnice JCJosef Vašina
1517Kosov Ženy SUMichaela
1618Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
1719Frýdštejn JNMartin Bušek
1820Zderaz Potkali se Na RozcestíCRJan Tměj
1921Olešnice SMLukáš Marek
2022Benetice Ženy TRViktorie Vidláková
2123Tatobity SMVáclav Matura
2224Dlouhá Ves ŽenyRKMarie Krunčíková
2325Hrabišín SURoman Jírů
2426Dolní Újezd SYDalibor Toman
2527Horní Třešňovec ženyUOMarkéta Jelínková
2628Vážany BKMilan Veselý
2729Myštěves ženyHKVeronika Borůvková
2830Velké Hamry JNMAD Matthew
2931Bystřice JCMichal Odzgan
3032Nedvězí ŽenySYAdéla Černíková
3133Lanšperk UOpetr
3234Černovír UOMatouš Zachař
3335Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
3436Černčice IndivindiNAPetr Rak
3537Břehy BMBPetr Zavrtálek
3638Jeřmanice Ženy LIKristýna Matějková
3739Jílové u Držkova JNMichal Štěpán
3840Malá Skála Béčko - ženyJNAndrea Vavřichová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nevcehle JI15,6615,8915,892020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Nevcehle JI15,6615,8915,892020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC15,9515,9715,972020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC15,9515,9715,972020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Renmotor Jinolice JC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Hrabůvka PR16,2216,0116,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Hrabůvka PR16,2216,0116,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Bašnice JC16,2516,2316,252020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Bašnice JC16,2516,2316,252020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Čechtín TR16,2716,0716,272020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Čechtín TR16,2716,0716,272020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Stará Říše JI16,3316,3016,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Stará Říše JI16,4116,2316,412017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Letohrad - Orlice BUO16,4416,3616,442020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Lavičky ZR16,3816,4516,452017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Bašnice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Obrubce MB16,5016,5016,502020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Obrubce MB16,5016,5016,502020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Plumlov PV16,5816,4416,582020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Krotějov TA16,1316,6016,602020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Lavičky ZR16,1216,6216,622020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Lavičky ZR16,1216,6216,622020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Vésky BUH16,6315,9416,632020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Bohdalín PE16,6316,4016,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Prchalov BNJ16,6416,5616,642020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Prchalov BNJ16,6416,5616,642020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Olešná HB16,6716,3916,672016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Velké Hoštice OP16,3816,6816,682020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Velké Hoštice OP16,3816,6816,682020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Zahnašovice KM16,6916,2516,692020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Zahnašovice KM16,6916,2516,692020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Letohrad - Orlice BUO16,4316,7016,702019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Sloup PZ16,6816,7116,712020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Sloup PZ16,6816,7116,712020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Hrabišín SU16,7516,6716,752020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Plumlov PV16,2416,7616,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Starý Lískovec Sport BM16,7716,2216,772016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Frýdštejn JN16,2816,7716,772020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Frýdštejn JN16,2816,7716,772020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Stará Říše JI16,8016,7216,802020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Myštěves HK16,3616,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Velké Hoštice OP16,5116,8116,812018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Trnov RK16,8216,6516,822020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Trnov RK16,8216,6516,822020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Plumlov PV16,8216,7316,822017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Míchov BK16,8316,7116,832017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Trnov RK16,8317,2216,832014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Hrabišín SU16,8416,8416,842018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Petrovice TR16,5616,8516,852020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Nevcehle JI16,8516,6416,852019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Oponešice TR16,6916,8616,862016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Míchov BK16,8716,3916,872020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Míchov BK16,8716,3916,872020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Radostín nad Oslavou ZR16,7416,8716,872017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Zahorčice ST16,8916,5516,892019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zahorčice ST16,8916,5516,892019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Trnava TR16,9216,2916,922016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Prchalov NJ16,9616,3416,962019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Prchalov NJ16,9616,3416,962019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Bohdalín PE16,8616,9816,982017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Velké Hoštice OP16,4416,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Pšánky HK16,6116,9916,992016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Zahorčice ST16,4217,0017,002018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Hrabůvka PR17,0316,1117,032019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Hrabůvka PR17,0316,1117,032019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Letohrad - Orlice UO17,0518,4217,052014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Trnov RK--17,062015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Letohrad - Kunčice DUO16,7417,0717,072020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Mladoňovice TR17,0716,0117,072018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Malé Hoštice OP16,7616,4116,762020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Dlouhá Ves RK16,5216,8016,802020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Myštěves HK16,5216,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Olešná HB16,6216,8716,872020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Markvartovice OP16,8516,9216,922020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Veselá SM17,1517,1317,152020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Katusice MB17,5317,0317,532020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Budišov TR17,0117,6517,652020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Ploukonice SM18,0218,2418,242020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Nevcehle JI17,3018,2618,262020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Bojkovice UH18,5618,6418,642020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Sloup PZ19,0418,2619,042020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Košťálov SM27,3927,2227,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Pěnčín JNNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Letohrad - Orlice UONPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Benetice TRNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Ratiboř VSNPNPNP2020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/14 Cvičiště za železářstvím, SDH Odry a Tošodry fire team vás zvou na 29.ročn
-
2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR
-
2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav
-
2020/08/15 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020
-
2020/08/15 Svrčovec, PYTLOVSKÁ KÁĎ
-
2020/08/15 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník
-
2020/08/15 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup
-
2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál A.Rončky, 12.kolo MSP-ZRUŠENO!!!
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice
-
2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště
-
2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov
-
2020/08/22 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku
-
2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020
-
2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/08/22 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B
-
2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města
-
2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B
-
2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B
-
2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B
-
2020/08/22 Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!, Noční Třebelovice
-
2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž
-
2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka
-
2020/08/29 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec
-
2020/08/29 Zibohlavy - hasičský areál., Zibohlavské sání, dva pokusy, muži i ženy 2B.
-
2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B
-
2020/08/29 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého
-
2020/08/29 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič
-
2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž
-
2020/08/29 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda
-
2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B
-
2020/08/30 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020
-
2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh
-
2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž
-
2020/09/04 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti
-
2020/09/05 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B
-
2020/09/05 Bratčice, viz. poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ ml.žáci
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ st.žáci
-
2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera
-
2020/09/05 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora
-
2020/09/05 Pocinovice, První kolo CHVL na 2B široké.
-
2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ muži a ženy
-
2020/09/05 Chropyně - fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala 2B
-
2020/09/05 Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár
-
2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020
-
Kdy Kde Liga