Letohrad - Orlice 2021 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 25. 07. 2021 09:30
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840

Začátek rezervace: 11. 07. 2021 09:30
Konec rezervace: 25. 07. 2021 09:30
Začátek tipování:  11. 07. 2021 20:00
Konec hlasování: 25. 07. 2021 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-11550.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Brada - Rybníček JCLukáš Marek
22Vésky BUHHonza Adamec
33Drahňovice BNHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Zahnašovice KMHonza Adamec
66Velké Hoštice OPHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Krotějov TAHonza Adamec
1010Trnava TRHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Lavičky ZRHonza Adamec
1313Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1414Stará Říše JIHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Pšánky HKHonza Adamec
1818Mladoňovice TRHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Obrubce MBHonza Adamec
2222Zderaz CRHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Hrabice PTHonza Adamec
2626Velký Ořechov ZLHonza Adamec
2727Hrabišín SUHonza Adamec
2828Budeč JHHonza Adamec
2929Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
3030Starý Jičín NJHonza Adamec
3131Moravany PAHonza Louža
3232Frýdštejn JNDaniel Matura
3333Tatobity SMDaniel Matura
3434Pomezí SYJosef Jukl
3535Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3636Dubenec TUMartínek z Dubence
3737Řešetova Lhota INDIVINDI NAJakub Šmída
3838Olešnice SMLukáš Marek
3939Mysločovice ZLVojtěch Stoklásek
4040Trnov RKMartínek z Dubence
4141Černovír UOMatouš Zachař
4242Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
4343Břehy MBPetr Zavrtálek
4444Sedlatice JIVojtěch Šťastný
4545Pohled HBJakub Vašíček
4646Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
4747Česká Rybná UOTomáš Pfeifer
4849Seč CRFilip Kružík
4950Záchlumí UOJan Divíšek
5051Oldřiš SYJakub Střítežský
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKEliška Rosůlková
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Zahnašovice KMHonza Adamec
55Nevcehle JIHonza Adamec
66Pšánky HKHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Dětkovice VYPořadatelé Extraligy
99Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1010Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Košťálov SMHonza Adamec
1313Markvartovice OPHonza Adamec
1414Bojkovice UHLucie Bartošová
1515Letohrad - Kunčice CUOKarolína Šulcová
1616Výrava HKŠárka
1717Pomezí SYJosef Jukl
1818Kosmonosy MBMartínek z Dubence
1919Letohrad - Kunčice DUOAnežka Krejsová
2020Nepomuky UOKateřina Krudencová
2121Vysokov NAMichaela Adamu
2222Mistrovice UORomana Dolečková
2323Bohuslavice NAKlára Petříková
2424Česká Bělá HBKateřina Dipoldová
2525Břehy MBTereza Kočová
2626Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková
2730Horní Třešňovec UOMarkéta Jelínková


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Renmotor Jinolice JC15,8216,0216,022020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dětkovice VY15,7916,5416,542020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Hrobice ExplosiaPA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Malé Hoštice OP16,7616,4116,762020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Malé Hoštice OP16,7616,4116,762020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Dlouhá Ves RK16,5216,8016,802020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Dlouhá Ves RK16,5216,8016,802020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Myštěves HK16,5216,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Myštěves HK16,5216,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Hrobice ExplosiaPA16,2716,8316,832020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Olešná HB16,6216,8716,872020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Olešná HB16,6216,8716,872020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Markvartovice OP16,8516,9216,922020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Stará Říše JI16,5116,9216,922021/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Stará Říše JI16,9516,9316,952017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Česká Bělá HB17,0216,2217,022021/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Veselá SM17,1517,1317,152020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Veselá SM17,1517,1317,152020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Česká Rybná UO--17,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Česká Rybná UO17,2719,3617,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Myštěves HK17,4117,6117,412014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Stará Říše JI17,4516,5417,452019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Nepomuky UO17,0017,4617,462020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Katusice MB17,5317,0317,532020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Katusice MB17,5317,0317,532020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Malá Skála JN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Malá Skála BJN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Sloup PZ17,5517,1517,552017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Chotíkov PS17,2917,6117,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Letohrad - Kunčice UO17,7217,6417,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Letohrad - Kunčice UO--17,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Budišov TR17,0117,6517,652020/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Dolní Přím HK17,6720,2317,672014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Dolní Přím HK17,6817,1317,682016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Libňatov TU--17,682015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Letohrad - Kunčice CUO17,3517,6917,692019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Myštěves HK17,2417,7017,702021/07/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020
VČHL
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Areál Ostrov, Orlice, VČHL, EX Orlice
VČHL
2021/10/09 Areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
Kdy Kde Liga


Soutěže