Letohrad - Orlice 2022 - Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 23. 07. 2022 11:00
Kontakt:   Ing. Ondřej Pokorný
Telefon:  +420733265840

Začátek rezervace: 09. 07. 2022 20:00
Konec rezervace: 23. 07. 2022 11:00
Začátek tipování:  09. 07. 2022 20:00
Konec hlasování: 23. 07. 2022 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-12111.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Starý Jičín NJJakub Pomkla
22Žižkovo Pole HBJakub Bačkovský
33Vésky BUHHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Velký Ořechov ZLHonza Adamec
66Zahnašovice KMHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Babice VSHonza Adamec
99Trnava TRHonza Adamec
1010Krotějov SportTAHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Drahňovice BNHonza Adamec
1313Lavičky ZRHonza Adamec
1414Ivanovice na Hané VYTomáš Urbánek
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Čechtín TRHonza Adamec
1717Budeč JHJiří Čech
1818Renmotor Jinolice JCHonza Adamec
1919Stará Říše JIHonza Adamec
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Letohrad - Kunčice DUOHonza Adamec
2222Olešnice OLHonza Adamec
2323Bašnice JCHonza Adamec
2424Čikov TRHonza Adamec
2525Mysločovice ZLHonza Adamec
2626Sychotín BKHonza Adamec
2727Tatobity SMHonza Adamec
2828Brada - Rybníček JCPavel
2929Frýdštejn JNHonza Adamec
3030Nahořany NAPavel Weiss
3131Letohrad - Orlice BUOPetr Hlaváček
3232Třeština SUVladimír Švub
3333Olešnice SMEliška Marková
3434Letohrad - Jeleni UOPetr Hlaváček
3535Dubenec TUMartínek z Dubence
3636Hrabišín SUAdéla Haitmarová
3737Lukov ZLMichal Kadlčák
3838Kámen HBmichal koubek
3939Březová LIJakub Švarc
4040Obrubce MBPepa Adam
4141Letohrad - Kunčice EUODavid Hlaváček
4242Bystřec UOŠtěpán Hrdina
4343INDIVINDI NAJakub Šmída
4444Vysokov NADana Ptáčková
4545Trnov RKdavid rohlena
4646Rašín JCŠtěpán Pour
4747Výrava HKJan Konečný
4848Havlovice TUMatěj Kaizr
4949Záchlumí UOJan Divíšek
5051Velichovky NAAleš Stradiot
5152Hradiště KATomáš Šeliga
5253Přívrat UOIvoš Vencl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Krasice - Prostějov  PVHonza Adamec
22Benetice TRHonza Adamec
33Olešná HBHonza Adamec
44Plumlov PVHonza Adamec
55Pšánky HKHonza Adamec
66Budíkovice TRHonza Adamec
77Stará Říše JIHonza Adamec
88Letohrad - Kunčice CUOHonza Adamec
99Bílovice UHHonza Adamec
1010Kosmonosy MBAneta Klimová
1111Ploukonice SMHonza Adamec
1212Přívrat UOIvoš Vencl
1313Výrava HKŠárka
1414Dětkovice VYBarbora Plšková
1515Nepomuky UOKateřina Krudencová
1616Černčice LNMiloš Zeman
1717Bohuslavice NAKlára Petříková
1818Myštěves HKVeronika Borůvková
1919Letohrad - Kunčice DUOVendula Šulcová
2020Vysokov NAMichaela Adamu
2121Stařeč BTRSDH Stařeč


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Prchalov NJ15,4115,7415,742023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Prchalov NJ15,4115,7415,742023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Prchalov NJ15,7615,8315,832022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Prchalov NJ15,7615,8315,832022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Nevcehle JI15,6615,8915,892020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Nevcehle JI15,6615,8915,892020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Renmotor Jinolice JC15,9515,9715,972020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC15,9515,9715,972020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Renmotor Jinolice JC16,4516,0216,022014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Frýdštejn JN16,0415,8116,042022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Frýdštejn JN16,0415,8116,042022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Hrabišín SU15,9916,0516,052022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Budeč JH16,1416,1416,142022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Hrabůvka PR16,1316,1816,182022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Hrabůvka PR16,2216,0116,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Hrabůvka PR16,2216,0116,222020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Olešná HB16,0116,2416,242018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bašnice JC16,2516,2316,252020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bašnice JC16,2516,2316,252020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Trnava TR16,2616,0916,262018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Čechtín TR16,2716,0716,272020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Čechtín TR16,2716,0716,272020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Čechtín TR15,8516,3016,302022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Čechtín TR15,8516,3016,302022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Stará Říše JI16,3316,3016,332019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Letohrad - Kunčice DUO16,3416,0916,342022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Olešná HB16,3416,1816,342019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Letohrad - Kunčice DUO16,3416,0916,342022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Čikov TR16,2916,3616,362019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Olešnice XOL16,3815,9316,382023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Oponešice TR16,3916,2916,392017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Stará Říše JI16,4116,2316,412017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Letohrad - Kunčice CUO16,4816,4216,422014/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Hrabůvka PR16,4416,3416,442021/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Letohrad - Orlice BUO16,4416,3616,442020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,4515,8016,452016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Lavičky ZR16,3816,4516,452017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Čechtín TR15,9816,4616,462023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Stará Říše JI16,3516,4616,462016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čechtín TR15,9816,4616,462023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Renmotor Jinolice JC16,0816,4616,462017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Renmotor Jinolice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Bašnice JC--16,482015/07/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Prchalov NJ16,4916,3916,492017/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Obrubce MB16,5016,5016,502020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Plumlov PV16,5016,3316,502023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Obrubce MB16,5016,5016,502020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Sychotín BK16,4516,5116,512022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Dubenec TU15,9816,5316,532022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Dubenec TU15,9816,5316,532022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Renmotor Jinolice JC16,2116,5416,542023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Chrášťany LT16,5316,5816,582016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Plumlov PV16,5816,4416,582020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Letohrad - Orlice BUO16,6016,4716,602022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Krotějov TA16,1316,6016,602020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Letohrad - Orlice BUO16,6016,4716,602022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Renmotor Jinolice JC16,4616,6116,612021/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Lavičky ZR16,1216,6216,622020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Bašnice JC16,6216,3116,622019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Čikov TR16,4116,6216,622022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Lavičky ZR16,1216,6216,622020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Bohdalín PE16,6316,4016,632016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Vésky BUH16,6315,9416,632020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Prchalov BNJ16,6416,5616,642020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Prchalov BNJ16,6416,5616,642020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Budeč JH16,4116,6516,652023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Olešná HB16,6716,3916,672016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Mysločovice ZL16,4916,6716,672023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Velké Hoštice OP16,3816,6816,682020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Velké Hoštice OP16,3816,6816,682020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Zahnašovice KM16,6916,2516,692020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Zahnašovice KM16,6916,2516,692020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Letohrad - Kunčice BUO16,6916,6816,692018/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Letohrad - Orlice BUO16,4316,7016,702019/07/28 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Sloup PZ16,6816,7116,712020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Velké Hoštice OP16,6116,7116,712021/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sloup PZ16,6816,7116,712020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Sychotín BK16,4816,7116,712023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Dubenec TU16,2316,7216,722023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Dubenec TU16,2316,7216,722023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Velký Ořechov ZL16,7216,2216,722022/07/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Hrabišín SU16,7516,6716,752020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Velký Ořechov ZL16,4216,7616,762023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Plumlov PV16,2416,7616,762016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Frýdštejn JN16,2816,7716,772020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Frýdštejn JN16,2816,7716,772020/07/25 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Starý Lískovec Sport BM16,7716,2216,772016/08/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Letohrad - Kunčice DUO16,0616,7816,782023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Letohrad - Kunčice DUO16,0616,7816,782023/07/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Areál Orlice, VČHL 2020
VČHL
2021/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2021/07/25 Areál Ostrov, Orlice, VČHL, EX Orlice
VČHL
2022/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2022/07/23 Letohrad Orlice, VČHL 2022, 10.kolo, Letohrad Orlice
VČHL
2023/07/22 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2023/07/22 Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice
VČHL
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/20 Letohrad Orlice, VČHL Letohrad Orlice
VČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2024/06/15 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2024/06/16 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/06/22 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle
EXČR
2024/06/23 Čechtín, O pohár
EXČR
2024/07/13 Netín, Netín
EXČR
2024/07/14 Maršovice, Maršovice
EXČR
2024/07/20 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/07/21 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2024/08/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/08/18 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2024/08/31 Chotěmice, O pohár SDH Chotěmice
EXČR
2024/09/01 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR
EXČR
2024/09/07 Oldřiš, O pohár starosty SDH
EXČR
2024/09/08 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga