Letohrad- Orlice 2015 - 6. kolo VČHL

Liga: VČHL
Místo: Letohrad - Orlice
Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
Kdy: 06. 07. 2015 10:00
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 21. 06. 2015 20:00
Konec rezervace: 05. 07. 2015 23:59
Začátek tipování:  06. 07. 2015 20:00
Konec hlasování: 06. 07. 2015 00:00
Zadal: Honza Pajer

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-letohrad---orlice-6151.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bystřec BUOHonzin Matějka
22Lukavice Lukavice AUOJosef Lehký
33Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
44Nepomuky UOLukáš Lešikar
55Brandýs nad Orlicí UOPetr Pavlíček
66Čeperka NPALeoš Kříž
77Mostek UOKamil syrový
88Kosmonosy MBJan Klimo
99Havlovice TUAleš Hejna
1010Letohrad - Kunčice CUOMartin Valda
1111Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
1212Renmotor Jinolice RenmotorJCVojtěch Kratochvíl
1313Letohrad - Kunčice BUOMartin Valda
1414Libuň JCVojtěch Kratochvíl
1515Roudnice HKAleš Hejna
1616Obrubce MBJan Klimo
1717Lukavice Lukavice BUOJosef Lehký
1818Trnov RKLukáš Žid
1919Lukavice Lukavice BUOJosef Lehký
2020Letohrad - Červená BUOIvan Felkl
2121Horní Radechová BNAPavel Ďuriš
2222Choltice PADavid čermák
2323Dolní Čermná UOLuboš Hrabčuk
2424Myštěves HKJaromír Rosůlek
2525Pšánky HKMichaela Malá
2626Horní Čermná AUOPavel Suldovský
2727Choustníkovo Hradiště TUHonza Seneta
2828Bříšťany JCRadovan Bludský
2929Bystřec AUOHonzin Matějka
3030Bašnice JCJoska Mládek
3131Hrobice PAOndra Kolibík
3232Letohrad - Orlice BUODavid Lauterbach
3333Bošín UOFerda
3434Semechnice RKLukáš Žid
3535Semechnice RKLukáš Žid
3636Dolní Dobrouč UOAleš Hrdina
3737Bašnice JCJoska Mládek
3838Slepotice PAZdeněk Stoklasa
3939Jeníkovice HKJana Kupková
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Myštěves HKOlíf Pánková
22Horní Třešňovec AUOPetr Jirásek
33Dolní Přím HKSDH Dolní Přím
44Letohrad - Orlice UOHonza Pajer
55Dolní Třešňovec UOVendula Šilarová
66Libňatov TULeoš Kříž
77Nepomuky UOMartin Valda
88Roudnice HKAleš Hejna
99Libuň JCVojtěch Kratochvíl
1010Letohrad - Kunčice UOPavla Štěpánková
1111Česká Rybná UOLucie Raliková
1212Letohrad - Červená UOAdriana Hejdušková
1313Bystřec UOAdriana Hejdušková
1414Nekoř UOTereza Štěpánková
1515Jablonec nad Jizerou SMKarolína Jonová
1616Vitiněves JCAdéla Boukalová
1717Dlouhá Ves RKPepa Malý
1818Lanšperk UOKristýna Nováková
1919Trnov RKLukáš Žid
2020Chrášťany LTVašek Maderák


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Letohrad - Kunčice CUO--16,422014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Letohrad - Orlice UO--17,052014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bříšťany JC--17,142014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Letohrad - Kunčice BUO--17,192014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Bystřec AUO--17,302014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Bystřec BUO--17,432014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mostek UO--17,702014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brandýs nad Orlicí UO--17,822014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Třešňovec AUO--17,972014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Tuř JC--18,512014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Bošín UO--18,752014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Dolní Čermná UO--18,782014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Horní Čermná AUO--18,882014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Čeperka NPA--19,532014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Roudnice HK--19,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Letohrad - Červená BUO--19,722014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Lanšperk UO--19,742014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO--20,662014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Přívrat UO--21,102014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Záchlumí UO--21,942014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Dašice PA--23,252014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Lukavice AUO--25,582014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Ústí nad Orlicí AUO--27,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lukavice BUO--42,112014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Vitiněves JC15,8617,8615,862014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrášťany LT--16,102015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Louňovice pod Blaníkem BN16,2216,2116,222017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Skrochovice OP16,0116,2916,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrášťany LT15,9416,3316,332016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Letohrad - Orlice UO--16,372015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Myštěves HK16,3816,2316,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Skrochovice OP16,4616,2316,462017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Louňovice pod Blaníkem BN16,4716,0716,472016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Dětkovice VY15,9716,5216,522019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Letohrad - Kunčice UO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Letohrad - Kunčice AUO--16,532015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Sloup PZ16,5016,6016,602018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Jablonec nad Jizerou SM--16,602015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dlouhá Ves RK16,6116,2816,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Hrobice ExplosiaPA16,7016,4016,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Myštěves HK16,7315,9716,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Myštěves HK16,7315,9816,732019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Nevcehle JI16,4316,8116,812016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Česká Bělá HB16,6216,8216,822019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Letohrad - Orlice UO16,8916,6616,892018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Myštěves HK16,9116,5316,912017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Myštěves HK16,4316,9216,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Nepomuky UO16,9216,3416,922019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Vitiněves JC--16,922015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Stará Říše JI16,9516,9316,952017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Letohrad - Orlice UO16,9716,4816,972017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Letohrad - Orlice UO17,0117,9017,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Letohrad - Orlice UO--17,012014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Myštěves HK--17,082015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Rokytno PA16,2817,0817,082017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Libuň JC17,0417,1017,102016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Libuň JC--17,202015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Olešná HB17,2317,1017,232019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Radíkov PR17,2616,6917,262017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Česká Rybná UO--17,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Česká Rybná UO17,2719,3617,272014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Letohrad - Orlice UO16,5417,3117,312016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Košťálov SM17,3616,2617,362018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Myštěves HK17,4117,6117,412014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Rokytno PA17,4217,0117,422016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Stará Říše JI17,4516,5417,452019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Malá Skála BJN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Malá Skála JN17,5316,6217,532019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Sloup PZ17,5517,1517,552017/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Malé Hoštice OP17,5616,5217,562019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Chotíkov PS17,2917,6117,612019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Letohrad - Kunčice UO17,7217,6417,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Letohrad - Kunčice UO--17,642014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Dolní Přím HK17,6720,2317,672014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Dolní Přím HK17,6817,1317,682016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Libňatov TU--17,682015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Letohrad - Kunčice CUO17,3517,6917,692019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Nepomuky UO--17,702015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Markvartovice OP16,8317,7417,742019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Libuň JC17,8616,9517,862018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Vitiněves JC17,9115,6517,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dvorce TA17,9117,6417,912018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Nepomuky UO17,0717,9117,912016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Letohrad - Kunčice BUO17,7417,9217,922018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Letohrad - Červená UO--17,952015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Česká Rybná UO--18,012015/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Letohrad - Červená UO--18,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Letohrad - Červená UO27,2018,0418,042014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Libuň JC20,7618,1818,182014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Stará Říše JI18,1817,6818,182018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Katusice MB18,2816,5818,282019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Katusice MB18,2816,5818,282019/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Dlouhá Ves RK16,6218,2918,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Dlouhá Ves RK16,6218,2918,292018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2013/08/17 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2014/07/06 Letohrad- Orlice, 10. kolo VČHL
VČHL
2014/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/07/06 Letohrad- Orlice, 6. kolo VČHL
VČHL
2015/07/06 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
VCU
2015/10/10 Letohrad - Orlice, Dozvuky 2015
-
2016/08/07 Letohrad - Orlice, Orlický pohár
EXČR
2016/08/07 Letohrad- Orlice, 8. kolo VČHL+ Extaliga ČR
VČHL
2016/10/08 Letohrad- Orlice, areál Ostrov, Orlické Dozvuky
-
2017/07/23 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2017/07/23 Letohrad- Orlice, Orlický pohár
VČHL
2018/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/07/28 Letohrad - Orlice, EXPU +VČHL
VČHL
2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/07/28 Orlice, 9. kolo VČHL
VČHL
2019/10/05 Areál Ostrov Letohrad - Orlice, Orlické dozvuky 2019
-
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga


Soutěže